NBA 2K لیگ می آید به تلویزیون سنتی در ESPN2

A giant monitor shows play as Warriors Gaming Squad teammates Charles "CB13" Bostwick, center, from New York, and his teammate Alexander Reese, left, from Milwaukie, Or., react to scoring during the NBA 2k League (NBA2KL) professional esports playoffs, Wednesday, July 24, 2019, in Queens borough of New York. The teams kicked off day one of the NBA2KL playoffs with Blazers on the losing 67-45. (AP Photo/Bebeto Matthews)
یک غول مانیتور نشان می دهد به عنوان Warriors بازی تیم ملی هم تیمی های چارلز “CB13” Bostwick, مرکز, از نیویورک و هم تیمی اش الکساندر ریس چپ از میلواکی ، واکنش نشان می دهند به ثمر رساند در لیگ NBA 2k (NBA2KL) حرفه ای esports پلی آف چهار شنبه, جولای 24, 2019 آسوشیتد پرس

با وجود ایجاد یک esports ردپای یک زن و شوهر از سال قبل از COVID-19 لغو ورزشی زندگی می کنند در حالی که NBA 2K لیگ است فقط در حال حاضر آمدن به تلویزیون سنتی. در حالی که ما دیده ایم تعدادی از برنامه های برای نسکار, F1, FIFA و Madden در چند هفته گذشته — نه به ذکر است از دیگر بازی های ویدئویی مانند سرپرستی, Fortnite, Apex افسانه و , لیگ از افسانه های — امروز لیگ NBA 2K عرضه در ESPN2 با فصل آن-باز کردن بازی.

لیگ اعلام کرد که ESPN یک معامله برای پخش مسابقات از طریق این فصل و برای چند هفته آینده, حداقل, خواهد شد که شامل بازی های زندگی در ESPN2 هر سه شنبه شب. بقیه هفته را در مسابقات ارائه خواهد شد در ESPN, برنامه, تمام, در علاوه بر این به این جریان در حرکت یا کشش ناگهانی و یوتیوب.

بر خلاف دو فصل قبلی این مسابقات در حال پخش از راه دور و ویدیو های ورزشی, گروه تا به برخی از جزئیات در چه تیم تولید در حال انجام است را پخش می افتد. در حالی که بازی در حال زندگی می کنند, شما می توانید پخش زیر.

در این مقاله: nba, NBA 2K, NBA 2K, لیگ esports, NBA 2K20, اخبار بازی, سرگرمی
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>