Naughty Dog اطلاعات گسترده ای در دسترس در ‘تاریخ و زمان آخرین از ما, قسمت دوم,’

Accessibility in 'The Last of Us Part II'
Naughty Dog

Naughty Dog اعلام کرد که The Last of Us قسمت دوم خواهد بود یکی از در دسترس ترین بازی ها در عین حال در مصاحبه اخیر خود با آستانه, اما آن را در حال حاضر روشن دقیقا تا چه حد استودیو بود مایل به رفتن به مطمئن شوید که مردم می تواند بازی کند. توسعه دقیق تمام 60 (!) از تنظیمات شما می توانید تغییر دهید و برخی از آنها را به فراتر از آنچه که شما می خواهم پیش بینی است. گزینه های وجود دارد برای افرادی که با کمی به هیچ بینایی و یا شنوایی مانند کنتراست بالا حالت (در بالا نشان داده شده) و یا صوتی و لرزش نشانه. شما همچنین می توانید remap عملا هر گونه کنترل و لحن اثر حرکت. در برخی از راه, هر چند این تغییرات در گیم پلی خود را ممکن است بیشتر قابل توجه.

TLoU قسمت دوم ندارد فقط متعدد به طور کلی سطح مهارت — شما می توانید تغییر جنبه های متعدد از این بازی با توجه به توانایی های فیزیکی خود را. شما می توانید برای کمک ناوبری حد دشمن قابلیت ها و جست و خیز پازل مثلا. و در حالی که وجود دارد به طور کلی مشکل تنظیمات شما همچنین می توانید ریز لحن چالش برای شخصیت خود را دشمنان و حتی جنبه های مانند مخفیکاری و یا منابع جمع آوری است. شما ممکن است مجبور به درهم و برهم کردن از طریق بخش است که فراتر از آنچه که بدن شما می تواند اداره کند.

شما همچنین می توانید ایستگاه از پیش تنظیم در دسترس برای بینایی و شنوایی و مهارت های حرکتی اگر شما می خواهم به جای تغییر تنظیمات را یک به یک.

این نمی خواهد کاملا پوشش هر نگرانی (شما نمی توانید بیشتر در دسترس کنترل, در میان چیزهای دیگر) وقتی بازی کشتی در ژوئن 19. اما باید آن را TLoU قسمت دوم قابل پخش برای طیف بسیار وسیع تری از مردم است. این نیز ممکن است به عنوان یک الگو برای دیگر توسعه دهندگان تعجب کنید که چگونه برای مقابله با دسترسی در بازی های خود را.

در این مقاله: naughty dog, The Last of Us the last of us قسمت دوم, بازی, بازی های ویدئویی, PS4, دسترسی, نابینا, ناشنوا, colorblind, اخبار بازی,
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>