سگ شیطان معذرت خواهی برای استفاده از هنرمند آهنگ بدون اعتبار

سگ شیطان است عذرخواهی برای عدم اعتبار یک هنرمند در به تازگی منتشر شده و تریلر The Last of Us قسمت دوم.

در یک صدای جیر جیر در سه شنبه, ژوئن 9, Naughty Dog, معاون رئیس جمهور, Neil Druckmann به طور رسمی عذرخواهی به هنرمند لت Kestner برای عدم اعتبار خود را به عنوان الهام بخش برای یک تفسیر آهنگ ایمان واقعی که منجر شخصیت Ellie سنگ در یک تاریخ و زمان آخرین از ما, قسمت دوم تریلر. Druckmann آن را به نام یک “نظارت” و گفت: این امر ثابت شود.

“ما امیدواریم که لت Kestner دریافت به رسمیت شناختن او سزاوار” Druckmann گفت.

بعد از آن در روز سه شنبه سونی و Naughty Dog منتشر شده به روز رسانی به یدک می کشد که Ellie آواز آهنگ در پس زمینه در حالی که فیلم گیم پلی نشان داده شده است. به روز رسانی به درستی اعتبارات Kestner و شامل یک لینک به موسیقی نمونه کارها.

آهنگ ایمان واقعی در اصل ثبت شده توسط این گروه جدید را Kestner تحت پوشش و پیگیری بیش از یک دهه پیش. نسخه Ellie آواز می خواند در تریلر از نزدیک مسابقات چگونه Kestner خواند آن باعث اعتراض.

پس از این تریلر منتشر شده در ژوئن 3, Kestner به سرعت گرفتار باد از انتشار آن نوشته شده و یک داغدار جیر بود که پس از حذف شده است.

“آیا شما آگاه باشید که ایمان واقعی پوشش شما را در خود Last of Us 2 تریلر یک ماکت از پوشش من که از 10 سال پیش است ؟” او گفت:. “من نوشت: قطعات اصلی در آهنگ اصلی که کپی شده دقیقا با هر کس که تحت پوشش آن است. من دل شکسته.”

چند تا از Kestner طرفداران پیوست او در انتقاد از Naughty Dog اما توسعه دهنده, سکوت در اختلاف تا سه شنبه.

در یک توییت ارسال شده در سه شنبه Kestner تشکر Druckmann سونی و Naughty Dog برای اذعان به اشتباه خود و ساخت آن را به سمت راست. او افزود که او “بسیار افتخار این موسیقی پیدا کرده است یک خانه در یک پروژه شگفت انگیز.”

تاریخ و زمان آخرین از ما, قسمت دوم بیرون می آید ژوئن 19 برای پلی استیشن 4. بازی می گیرد و پنج سال پس از انعقاد اولین عنوان در این سری. این زمان در اطراف, Ellie و Joel زندگی با بازماندگان دیگر زمانی که Ellie عازم چه سگ شیطان را “بی امان سفر را به انجام عدالت” در آنچه که تبدیل شدن به طور فزاینده ای خطرناک جهان پس از آخرالزمانی.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>