گارد ملی می گوید هیچ ” کودک سربازان مستقر شدند برای کنترل تظاهرات


Illustration for article titled National Guard Says No Child Soldiers Were Deployed to Control Protests

تصویر: @foxwoundband/توییتر | @freebandz.sj/Instagram

مقامات ملی سپاه پاسداران از جورجیا و مینه سوتا ارائه سریع رد در روز شنبه در مورد این اتهام که برخی از آن ها شهروند سربازان مستقر در اعتراض به مناطق زیر سن قانونی هستند.

تبلیغات

تصویری اسیر در مینیاپولیس و آتلانتا در چهارمین روز از تظاهرات بیش از پلیس با قتل جورج فلوید, 46, به نظر می رسد برای نشان دادن چندین مسلح مردان و زنان در لباس پوشیدن در نبرد خستگی. در فیلم ارسال شده به توییتر معترضان می گویند سربازان به نظر می رسد به عنوان جوان 13 ساله است.

فیلم به سرعت رفت و ویروسی در توییتر با بسیاری از کاربران ابراز شوک یا ترس بیش از این سربازان کوچک ارتفاع و جوانی چهره. بسیاری از آشکار guardsmen به نظر می رسید به مراتب بیشتر معترضان که با نزدیک شدن به آنها را بدون مقاومت. در این ساعت از صبح شایع اتهامات شروع به گسترش آنلاین است که گارد ملی مستقر بود “کودک سربازان” به سرکوب خشونت آمیز با پلیس است. (هشتگ #HitlerYouth trended در برخی از شهرستانها.)

تبلیغات

پرسید که آیا هر یک از اعضای آن به تصویر کشیده شده در فیلم به افراد زیر سن قانونی سرهنگ سرهنگ Patrick Watson, مدیر امور عمومی برای گرجستان گارد ملی یک ایمیل به در گفت: “البته که نه.”

گروهبان اول کلاس بن Houtkooper عمومی امور متخصص برای مینه سوتا گارد ملی نوشت که “همه ما فعال اعضای خدمات سنتی به طور کامل آموزش دیده شهروند-سرباز و خلبان با سنین در حال حاضر اعم از 18 تا 63.”

هر دو مقامات ارائه شد و نسخه هایی از فیلم گرفته شده در شهرهای مربوطه می باشند از قبل.

ارتش ایالات متحده را حداقل ارتفاع مورد نیاز است 58 اینچ یا 4’10“. حداقل وزن مورد نیاز برای سربازان مرد این قد بلند 91 پوند است. زنان زیر پنج فوت قد وزن باید حداقل 124 پوند است.

تبلیغات

یک شب تصویری اسیر در آتلانتا—تایید شده توسط ظاهر شهر, بانک مرکزی آمریکا, برج در فاصله—به تصویر می کشد چهار guardsmen نگه داشتن تفنگ و ضد شورش با سپر. فردی فیلمبرداری آنها را شنیده است و گفت: “این صادقانه عجیب و غریب وجود دارد به معنای واقعی کلمه like a 12-year-old اینجا—13 شاید 14. من نمی دانم چه برو میشم کردم runnin’.”

تبلیغات

دیگر فیلم از مینه سوتا گارد ملی دستگیر شد Instagram user @freebandz.sj آمد که تماس نزدیک با guardsmen. این نگهبان نیست شکستن صفوف و یا موضوع هر دستور برای اعتراض به توقف خود را در پیشبرد و یا گام به عقب. این برخورد به نظر می رسد تا حد زیادی صلح آمیز است.

در یک نقطه, @freebandz.sj به نظر می رسد برای تکیه کردن و صحبت با یک زن لحیم ایستاده در شکل گیری. “در 8 ساعت وجود مقررات منع رفت و آمد شما می دانید که درست است ؟” او می گوید. این نگهبان به نظر می رسد برای پاسخ که آنها وجود دارد برای به اجرا درآوردن این شهر مقررات منع رفت و آمد. @freebandz.sj پاسخ می دهد “این چیزی است که من دوست دارم به شنیدن کار خوب است.”

تبلیغات

تکه نیروهای’ لباس شبیه به کسانی که در حال استفاده توسط 347th منطقه ای گروه پشتیبانی است که بخشی از 34 Red Bull پیاده نظام تقسیم بندی بر اساس منطقه مینیاپولیس.

تبلیغات

@freebandz.sj بعد می پرسد نگهبان چه اتفاقی می افتد اگر پلیس و معترضان برخورد. “اگر ما مسالمت آمیز اعتراض و آنها به ما حمله چه اتفاقی خواهد افتاد? شما بچه ها رفتن به آنها کمک کند یا نه؟” این نگهبان را پاسخ بیش از حد گنگ و مبهم با ماسک گاز به شنیدن. (این فیلم به نظر می رسد وری در یوتیوب.)

گمانه زنی ها شایع آنلاین که کوچکتر guardsmen ممکن است یک نفر از اعضای بسیج JROTC یا شرکت کنندگان در دیگر برنامه های جوانان.

تبلیغات

گارد ملی اجرا می شود یک کودک جوانان و خدمات برنامه “در دسترس برای سن مدرسه كافی از گارد ملی ارتش خدمت اعضای سنین 6 تا 18 سال است.” این برنامه بیانیه ماموریت “ارتقاء و حفظ کیفیت زندگی و تاب آوری از گارد ملی کودکان و جوانان با ارائه امن و به موقع, انعطاف پذیر, با کیفیت بالا با خدمات پشتیبانی و برنامه های غنی سازی.” این برنامه همچنین دارای یک ارتش ایالات متحده معادل.

مقامات با گارد ملی واحدهای مستقر در آتلانتا و مینیاپولیس انکار کرد که هر کسی که به تصویر کشیده شده در battledress اعضای هر برنامه جوانان. همه حداقل 18 سال سن دارند.

تبلیغات

بعد از آن در مینیاپولیس ویدیو نگهبان به نظر می رسد هماهنگی با پلیس است. آن است که تنها پس از سقوط آنها به اداره پلیس را مرحله بندی و موقعیت است که افسران پلیس شروع به شلیک گاز اشک آور در اعتراض به اجرای 8 بعد از ظهر حکومت نظامی.

در سراسر کشور تظاهرات قتل جورج فلوید توسط, مینیاپولیس, افسران پلیس وارد چهارمین روز با جمعیت جمع آوری به عنوان بسیاری از 30 شهرستانها. گارد ملی مجاز شده است برای کمک به کنترل جمعیت در گرجستان و تظاهرات در کاخ سفید می رود, امشب دوباره.

تبلیغات

در یک صدای جیر جیر شنبه رئیس جمهور تهمت به نظر می رسد به دعوت هواداران خود را به مقابله با اعتراض تظاهرکنندگان در کاخ سفید گفت: “امشب من درک می کنم این است که MAGA شب در کاخ سفید???”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>