ملی COVID-19 قرار گرفتن در معرض سرور می تواند هشدار به مردم در سراسر متحده

BERLIN, GERMANY - JUNE 16: The English version of the German federal health ministry's Corona-Warn-App software is seen on an Apple iPhone next to a medical facial mask and a bottle of hand sanitizer in this photo illustration on the day of the app's release during the novel coronavirus pandemic on June 16, 2020 in Berlin, Germany. Germany launched its contact tracing smartphone app, which uses short-range Bluetooth to alert people who may have been exposed to an individual who has contracted the coronavirus, without relying on a centralized database. The app was originally scheduled for launch in April, but was delayed due to technical difficulties and concerns over privacy issues. (Photo by Adam Berry/Getty Images)
آدم بری/گتی ایماژ

COVID-19 تماس با ردیابی نرم افزار تنها موثر در سراسر مرزهای اگر متحده و کشورهای به آسانی می توانید به اشتراک گذاری اطلاعات و همکاری می تواند به زودی اتفاق می افتد که در ایالات متحده است. iMore گزارش می دهد که اپل و گوگل و مایکروسافت در حال کار با انجمن بهداشت عمومی آزمایشگاه برای راه اندازی یک ملی سرور برای ذخیره کلید و راهنما قرار گرفتن در معرض اطلاعیه رسیدن به مردم در سراسر متحده است. این امر می تواند بر اساس اطراف اپل و گوگل قرار گرفتن در معرض هشدار چارچوب در حالی که مایکروسافت و APHL خواهد میزبان سرور.

این حرکت می تواند هماهنگ کردن برنامه های کاربردی در سراسر کشور و کمک به افرادی که سفر در سراسر خطوط دولت است. آن را نیز می تواند کمک به “از بین بردن تقلید” و کشورهای صرفه جویی در هزینه و زمان درگیر با راه اندازی سرور های خود را به APHL گفت.

این گروه را ارائه نمی دهد یک جدول زمانی برای زمانی که سرور آماده خواهد بود. آن را نیز ممکن است به توسعه دهندگان نرم افزار ردیابی زمان برای پیاده سازی سرور.

این می تواند بسیار مهم برای بهبودی از این ویروس به عنوان محدودیت های مسافرتی سهولت. اما آن را نشانی از افزایش مسائل مربوط به حریم خصوصی. اپل/گوگل رویکرد وجود دارد در بخشی به عدم تمرکز قرار گرفتن در معرض اطلاعات و محافظت از هر گونه اطلاعات حساس است. ممکن است آن را سخت تر برای محافظت از اطلاعات متمرکز در یک سرور. APHL گفت: آن را “ایمن” فروشگاه داده اما این ممکن است یک هدف وسوسه انگیز حتی اگر کلید آشکار نیست خیلی.

در این مقاله: مایکروسافت, اپل, گوگل, Covid-19, کروناویروس, تماس, ردیابی, سلامت, پزشکی, APHL, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im