شارلوت N. C. (AP) — نسکار ستاره Kyle Larson استفاده نژادی لکه دار یک جریان زنده در طول یک مسابقه مجازی – دوم راننده در یک هفته قرعه کشی موشکافی در حالی که با استفاده از آنلاین مسابقه پلت فرم برای پر کردن زمان در طول coronavirus بیماری همه گیر.

لارسون رقابت در یک iRacing رویداد پنج شنبه شب هنگامی که او به نظر می رسد به از دست دادن ارتباط خود هدست با نقطه نقطه. طی یک بررسی از خود میکروفون, او گفت:, “شما نمی توانید مرا می شنوید؟” که به دنبال آن N-word.

بابا والاس یک هفته زودتر “خشم ترک” رسمی نسکار iRacing رویداد زنده تلویزیونی ملی و حمایت از کار اخراج شد. والاس شده بود غرق, و, تغذیه, ترک بازی و آن را پذیرفته بود و از خشم در توییتر. آبی-Emu موضعی تسکین دهنده درد که به حمایت والاس برای مسابقه مجازی و ارتباط با او را برای پاسخ به صدای جیر جیر شلیک والاس.

هنوز روشن نیست که صبح روز دوشنبه چه خرید اینترنتی می تواند وجود دارد برای لارسون که پارک شده بود در طول مسابقه والاس ترک یک هفته قبل توسط iRacing مقامات عمدا مخرب راننده دیگر.

“نسکار آگاه است از نسبت زبان مورد استفاده توسط یک راننده در طول یک iRacing رویداد در روز یکشنبه و در حال حاضر در حال جمع آوری اطلاعات بیشتر” نسکار گفت.

نسکار در سال 2013 به حالت تعلیق Xfinity سری راننده جرمی Clements برای استفاده از این کلمه همان لارسون استفاده می شود در حالی که Clements صحبت شد به یک خبرنگار. Clements شد دوباره تحكيم پس از اتمام حساسیت دوره های آموزشی و هنوز هم رقابت.

لارسون است نیمی ژاپنی – پدربزرگ و مادربزرگ خود را صرف زمان در یک تدفين اردوگاه در کالیفرنیا در طول جنگ جهانی دوم – و او با صعود از مسیر کوتاه مسابقه به نسکار از طریق آن “رانندگی برای تنوع” برنامه. او تنها راننده ژاپنی تبار به برنده اصلی مسابقه نسکار است.

لارسون در هفتم فصل کامل مسابقه نسکار برتر جام سطح است که در سال آخر قرارداد خود را با Chip Ganassi مسابقه. او در بالای لیست شلوغ رایگان عامل زمینه هنگامی که مدار شد و به حالت تعلیق چهار مسابقه به فصل به عنوان ورزشی متوقف شد, در طول coronavirus بحران است.

نسکار سرعت چرخد و برای ایجاد یک iRacing لیگ مسابقه مجازی است که درگیر بینندگان و تنظیم پرونده برای esports تلویزیون بینندگان. یکی از این تساوی از پلت فرم است که رانندگان می توانند لینک به یک دیگر در جریان زندگی که در آن آنها گفتگوی بورسی, استدلال, جوک و بحث در مورد مسابقه. طرفداران می توانند استراق سمع از طریق بازی برنامه حرکت یا کشش ناگهانی.

لارسون با استفاده از لکه دار کردن در طول یکشنبه شب در مسابقه سرگرم کننده در برابر رانندگان از سری های مختلف. این رویداد بخشی از نسکار رسمی سری.

رانندگان در چت بلافاصله در واکنش به لارسون استفاده از لکه دار کردن با یک فورا هشدار او “کایل شما در حال صحبت کردن به هر کس باد.” دیگران در کفر.

لارسون و Chip Ganassi مسابقه تا به حال هیچ اظهار نظر فوری دوشنبه. لارسون شش حرفه در جام حذفی برنده به پایان رسید و حرفه ای-بهترین ششم در جدول رده بندی فصل گذشته. او 27 ساله و متاهل و پدر دو فرزند جوان است.

در میان حامیان مالی خود در Ganassi هستند مک دونالد و اعتبار یک بانک.

او به عنوان یکی از بالا با حداکثر سرعت دویدن ماشین روروک مخصوص بچه ها در این کشور در ماه ژانویه در نهایت برنده های معتبر فلفل قرمز کاسه پس از 13 تلاش است. او با انتقاد توسط طرفداران نسکار پس از کاسه چیلی پیروزی برای نامیدن آن را بزرگترین کار خود را – تنها چند هفته قبل از فصل باز دیتونا 500 جایی که او 0-for-7.

“من متاسفم نسکار من متاسفم دیتونا اما این بزرگترین (expletive) مسابقه من همیشه برنده” لارسون گفت: پس از خروج خود را برنده فلفل قرمز کاسه ، “من امیدوارم که به پیروزی دیتونا در چند هفته اما این بد است (expletive).”

لارسون بعد از عذرخواهی برای کم اهمیت جلوه دادن اهمیت خود را نسکار برنده است. پیروزی خود را در جام آمده اند در کالیفرنیا دوور میشیگان (سه پیروزی) و ریچموند. او برنده نسکار غیر نقاط همه ستاره مسابقه فصل گذشته.

بیشتر AP, مسابقه اتومبیل رانی: https://apnews.com/apf-AutoRacing و https://twitter.com/AP-Sports

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

سایت ترجمه مقاله


آموزش سئو