ناسا رصدخانه دینامیک خورشیدی, لکه خورشیدی بزرگترین شعله ور شدن پس از 2017

خورشید ما است که همیشه در حال تغییر و پویا سیستم ناسا رصدخانه دینامیک خورشیدی به تازگی کشف بزرگترین solar flare دیده می شود پس از 2017.

دوره خورشید را فلش روشن تر در یک رویداد به نام solar flare, اغلب همراه با یک انفجار بزرگ از قوس پلاسما به خارج از سطح خورشید به نام تاجی توده تخلیه. این شراره مرتبط با افزایش نوسانهای که در آن لکه های تیره به نظر می رسد بر روی سطح خورشید است.

در حالی که شعله های خورشیدی می تواند به طور بالقوه آسیب رساندن به ارتباطات ماهواره ای و شبکه های الکتریکی در اینجا بر روی زمین شما نیاز به نگرانی در این مورد اخیر عود آن است و نه گذشت از آستانه تعیین شده توسط دولت ایالات متحده را در فضای پیش بینی آب و هوا مرکز است که نیاز به یک هشدار.

شعله ور شدن است مورد علاقه هر چند آن را به عنوان نشان می دهد که خورشید ممکن است ورود به یک مرحله جدید از چرخه خود را.

May 29, 2020 solar flare
در سمت چپ بالای این تصویر از 29 مه سال 2020 از ناسا رصدخانه دینامیک خورشیدی — در اینجا نشان داده شده در 171-angstrom طول موج است که به طور معمول رنگی در یکی از طلا می توانید یک نقطه نور معلق در هوا بالاتر از افق چپ. این نور سرچشمه میگیرد از خورشیدی مواد ردیابی میدان مغناطیسی خطوط هستند که معلق در هوا بیش از یک مجموعه ای از لکه های خورشیدی مورد به چرخش بیش از سمت چپ اندام از خورشید است. ناسا/رصدخانه دینامیک خورشیدی/شادی Ng

خورشید فعالیت های متفاوت بیش از 11 سال چرخه طی آن تعداد لکه های خورشیدی و مقدار خورشیدی شعله ور شدن فعالیت تغییر میکند. خورشید است به فکر در حال حاضر در یک دوره حداقل فعالیت به نام خورشیدی حداقل و ظاهر این بزرگ خورشیدی شعله ور شدن می تواند نشان می دهد که انرژی خورشیدی حداقل در حال آمدن است به پایان است. که علامت پایان سال جاری خورشیدی چرخه تعیین چرخه خورشیدی 24 و آغاز چرخه خورشیدی 25.

به منظور می دانم که آیا خورشیدی حداقل است و در واقع در آینده به دانشمندان نیاز به ادامه نظارت بر کل تعداد لکه های خورشیدی ظاهر می شود بر روی سطح خورشید. اما این را برخی از زمان به عنوان ناسا توضیح می دهد که در یک پست وبلاگ: “در آن طول می کشد حداقل شش ماه خورشیدی مشاهدات و لکه های خورشیدی-پس از شمارش حداقل به وقتی که آن رخ داده است. چرا که حداقل تعریف شده است با کمترین تعداد لکه های خورشیدی در یک چرخه دانشمندان نیاز به دیدن اعداد به طور مداوم در حال افزایش قبل از آنها می تواند تعیین کند که دقیقا آنها در پایین.

“این بدان معناست که انرژی خورشیدی حداقل یک مثال تنها در تشخیص حقیقت: از آن می تواند شش تا 12 ماه پس از این واقعیت به تایید می کنند که حداقل در واقع گذشت.”

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>