ناسا بعدی Rover مسائل حق به شکار برای زندگی در مریخ


Nope, this is not Mars—it’s Flinders Ranges in southern Australia, as seen from space.

جواب منفی این است که مریخ—این فلیندرز محدوده در جنوب استرالیا که از فضا دیده می شود.
تصویر: ناسا

در آماده سازی برای آینده پشتکار ماموریت به مریخ, astrobiologists انجام شده خشک اجرا کنید اگر جدید مریخ نورد در واقع قادر به پیدا کردن نشانه هایی از زندگی باستانی. خبر خوب: آن است که اگر مریخ است هر چیزی مانند استرالیا.

تبلیغات

پشتکار رور راه اندازی خواهد شد بعد از این تابستان جلوگیری از هر گونه پیش بینی نشده و یا پیش بینی شرایط (به عنوان مثال برخی بیماری همه گیر). یک بار در مریخ, مریخ نورد را به خانه خود در Jezero دهانهآن را با استفاده از آن بسیاری از ابزار جستجو برای قبل از نشانه از habitability.

یک سوال بزرگ رفتن به ماموریت این است که آیا دانشمندان بازگشت به خانه قادر خواهد بود برای به رسمیت شناختن این علائم باید پشتکار آنها را کشف. جدید تحقیقات منتشر شده در Astrobiology نشان می دهد که پاسخ بله است پس از موفق خشک اجرا انجام شده در فلیندرز محدوده در جنوب استرالیا.

تبلیغات

بدیهی است که شرایط در این آلاینده در دامنه کوه در حال گریه به دور از مریخ با آن درجه حرارت انجماد و محقر جو است. اما آن را به بهترین ما کردم.

“این فلیندرز محدوده یک سایت کامل برای انجام بسیاری از مریخ مرتبط با پژوهش در, چرا که آن را خشک و خاکی و باد می وزد منطقه است که بسیار بی ثمر و بنابراین واقعا خوب آنالوگ به دنبال زندگی در مریخ” گفت: بانی Teece, زیستشناس نجومی از دانشگاه نیو ساوت ولز و نویسنده سرب از مطالعه جدید در یک اطلاعیه مطبوعاتی از دانشگاه UNSW.

The fully loaded rover.

به طور کامل لود رور.
تصویر: ناسا

برای انجام آزمایشی اجرا Teece و همکاران او مونتاژ همان فن آوری است که پشتکار را با استفاده از یک بار بر روی این سیاره قرمز (بدون رور بود و در واقع مورد استفاده در این مطالعه فقط آنالوگ از ابزار آن). این مجموعه از ابزار شامل MASTCAM-Z دوربین که استفاده می شود به منبع نامزد نقاط و بازبینی نمونه ؛ PIXL که ماes x-ray lithochemistry به تشخیص ترکیب شیمیایی سنگها; و SHERLOC یک طیف است که مریخ نورد استفاده خواهد کرد به خر خر کردن ترکیبات آلی و biosignatures از انواع مختلف (یک biosignature است هر گونه باقی مانده سمت چپ توسط یک ارگانیسممانند squiggly مسیرهای شیمیایی و محصولات جانبی).

تبلیغات

هیچ یک از این ابزار جزیره است و خطوط متعدد مدارک و شواهد مورد نیاز خواهد بود برای تولید یک نتیجه خوشحال و به طور کاذب مثبت داده باشید و هر چیز دیگری که می تواند در گمراه کننده داده است.

با استفاده از این ابزار محققان نشان داد که پشتکار است آنچه در آن طول می کشد برای پیدا کردن نشانه زندگی باستانی در مریخ اگر آنها وجود داشته باشد.

تبلیغات

هنگامی که در فلیندرز زمینه به طور خاص در یک محل به نام Arrowie حوضه محققان قادر به تشخیص کاندیدای امیدوار کننده مکان به سادگی با نگاه کردن به آنها را در یک شبیه سازی از نوری MASTCAM-Z. نمونههای جمع آوری شده و سپس با دست و تجزيه و تحليل مشابه تجهیزات و در نتیجه بسیار امیدوار کننده نتیجه است.

“به طور کلی ما قادر به جمع آوری یک سطح معقول از جزئیات در مورد نمونه و قادر به به طور موثر تعیین می کند که فسیل شد به احتمال زیاد شامل fossilised ترکیبات آلی نشان می دهد که استفاده از ترکیبی از این تکنیک های موثر در به دنبال شواهد آلی” اشاره کرد Teece. “آنچه جالب است این است که ما پیدا کردن نشانه ای از باستان زندگی میکروبی از دوره کامبرین—است که زمانی که حیوانات برای اولین بار تکامل یافته در Eارته. ما در بر داشت بيومارکرهای ما در بر داشت ترکیبات آلی ما در بر داشت فیزیکی فسیل ها و مواد معدنی هستند که در ارتباط با زیست شناسی بر روی زمین” او گفت:.

تبلیغات

پس یک علامت بسیار خوبی است, در واقع! دوباره شرایط مریخ متفاوت خواهد بود نسبت به کسانی که در فلیندرز محدوده اما این زندگی پایه-شکار اصول باید هنوز هم اعمال می شود.

تبلیغات

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>