ناسا فضاپیمای جونو نقشه قطب شمال از ماه Ganymede برای اولین بار

ناسا فضاپیمای جونو تصویربرداری Ganymede, مشتری, بزرگترین, ماه, است و تصاویر گرفته شده نشان میدهد که چگونه غی

توسط DOSTEMANSALAM در 4 مرداد 1399

ناسا فضاپیمای جونو تصویربرداری Ganymede, مشتری, بزرگترین, ماه, است و تصاویر گرفته شده نشان میدهد که چگونه غیر معمول آن میدان مغناطیسی را تحت تاثیر قرار یخ در قطب.

جونو گذشت Ganymede در 26 دسامبر 2019 و راه خود را گرفت و آن را بر بالای هرگز قبل نقشه برداری قطب شمال ماه است. این جونو تیم می دانستم که این امر می تواند یک فرصت نادر را برای مشاهده ماه از نزدیک و شخصی, به طوری که آنها آماده تبدیل پیشه وری پس از آن ابزار رو سطح ماه.

جونو آمد عرض فقط 62,000 کیلومتر Ganymede و با استفاده از آن Jovian مادون قرمز Auroral Mapper (JIRAM) ابزار برای جمع آوری 300 تصاویر مادون قرمز از سطح ماه است که استفاده می شود برای ایجاد مادون قرمز نقشه بخش شمالی از ماه.

the first infrared mapping of Ganymede's northern frontier
این تصاویر JIRAM ابزار سرنشین ناسا فضاپیمای جونو در زمان on Dec. 26, 2019 ارائه اولین نقشه برداری مادون قرمز از Ganymede شمالی مرزی. منجمد مولکول های آب شناسایی شده در هر دو قطب هیچ ملاحظه منظور خود را تنظیم و متفاوت مادون قرمز امضا از یخ در خط استوا. NASA/JPL-Caltech/SwRI/ASI/INAF/JIRAM

این تصاویر نشان می دهد فعالیت در Ganymede که ندارد یک فضای اما مانند زمین دارای یک میدان مغناطیسی است. این میدان مغناطیسی در تعامل با ذرات پر انرژی ساطع شده توسط خورشید به نام پلاسما است که توسط کانال به سمت ماه را قطب و اثرات یخ وجود دارد.

"این JIRAM داده ها نشان می دهد یخ در و اطراف Ganymede شمالی قطب اصلاح شده توسط آسمانی از پلاسما" الساندرو Mura یک جونو co-محقق در موسسه ملی فیزیک نجومی در رم در بیانیه ای گفت. "این پدیده ای است که ما شده اند قادر به یاد بگیرند برای اولین بار با جونو از آنجا که ما قادر به دیدن قطب شمال را در تمامیت آن."

ابزار مورد استفاده برای ضبط این تصاویر JIRAM است قادر به استفاده از مادون قرمز به نگاه را از طریق مشتری ابر لایه و برای دیدن 30 تا 45 مایل در زیر ابرها, اما آن را نیز می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای بررسی اقمار مشتری از جمله Io اروپا و کالیستو را به عنوان به خوبی به عنوان Ganymede.

"این داده ها مثال دیگر از علم جونو قادر است از زمانی که رعایت قمر مشتری" جوزپه Sindoni برنامه مدیر JIRAM ابزار برای آژانس فضایی ایتالیا گفت: در این بیانیه است.

این کار راه را برای آژانس فضایی اروپا را مشتری یخی قمر اکسپلورر یا آب ماموریت است که برای بازدید از این قمر در سال 2030 زیر راه اندازی آن در سال 2022.

ویراستاران' توصیه هایtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب