ناسا کاوشگر InSight هنوز گیر در مریخ خاک

وجود دارد مشکل بیشتر در مریخ برای ناسا کاوشگر InSight است که مبارزه با یک نبرد به آن گیر حرارت پروب (یا مول) برای بیش از یک سال است.

مول شده است پیشرفت به تازگی به لطف استفاده از کاوشگر بازو به فشار پایین در پشت آن کلاه و قراردادن آن در خاک است. اما دانشمندان ناسا در حال حاضر مطمئن نیستید که اگر از آن خواهد شد قادر به حفاری های عمیق به اندازه کافی برای جمع آوری داده ها در درجه حرارت مورد نیاز است.

مشکل این است که خط و خال نیاز به حفاری حداقل 3 متر (تقریبا 10 فوت) به خاک. به طور معمول آن را با استفاده از اصطکاک خاک به فشار خود را عمیق تر با آن خود چکش عمل است. اما این خاک که در آن بینش فرود آمده است متفاوت است از آنچه انتظار می رفت و معلوم بود محکم بسته بندی شده. مول نیاز خاک های سست به ایجاد اصطکاک است که اجازه می دهد تا آن را به حرکت می کند اما خاک که در آن واقع شده است “سیمان-مانند” با توجه به ناسا متشکل از duricrust با سبوس دار که تمایل به چسبیدن به یکدیگر است.

این به این معنی خود-چکش عمل کار نمی کند به عنوان به خوبی به عنوان آن را باید و خط و خال ممکن است قادر به حفاری های عمیق به خاک.

NASA InSight's robotic arm
این جنبش از دانه های شن و ماسه در حرکت شبیه چمچه زنی در پایان NASA InSight را بازوی روباتیک نشان می دهد که سفینه فضایی خود-چکش “مول” است که در خاک زیر حرکت شبیه چمچه زنی را آغاز کرده بود ضربه زدن به پایین حرکت شبیه چمچه زنی در حالی که چکش در ژوئن 20, 2020. NASA/JPL-Caltech

Tilman michael weiss اصلی محقق بینش را HP3 ابزار توضیح بیشتر در یک پست وبلاگ: “این تیم همچنان ادامه دارد تا مشخص شود اگر چه ما درک که وظیفه شما این است به احتمال زیاد برای تبدیل شدن به آسان تر,” او نوشت. این تیم آماده کرده بود که امکان فعلی خود را طرح نمی کنند بنابراین در حال حاضر آنها نیاز به چرخش بینش بازو از راه به طوری که آنها می توانید بررسی سوراخ با بینش را دوربین.

“ما خواهد بود علاقه مند به دیدن چگونه در مول واقعا (و آن را باید یک سانتی متر یا بیشتر در زیر سطح) آیا مورفولوژی گودال تغییر کرده است و اینکه آیا شن و ماسه است که ما تا به حال دیده می شود در گودال است که هنوز هم وجود دارد و یا اینکه آیا این گودال شده و تخلیه توسط چکش اقدام,” او نوشت.

حتی با این مشکلات بینش را هنوز هم نگه داشتن کار. آن را ادامه خواهد داد به استفاده از آن دستگاه های دیگر مانند آن زلزله برای تشخیص marsquakes که می تواند به دانشمندان بیشتر در مورد فعالیت های زیر سطح این سیاره.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>