ناسا می خواهد برای ساخت یک بخار شده رقص ربات به کشف یخی جهان

تندرست توپ-مانند ربات که توسط بخار برای تلفن های موبایل مانند چیزی از یک نبرد فانتزی اما آن می تواند راه ایده آل برای کشف برخی از راه دور محیط های یخی منظومه شمسی ما.

که ایده پشت ناسا ربات جدید مفهوم بخار رو مستقل بازیابی ربات برای اقیانوس جهان یا اسپارو. این دور ربات خواهد بود به اندازه یک توپ فوتبال با ابزار های برگزار شده در مرکز یک قفس فلزی, و آن را با استفاده از بخار مجهز به پیشرانه به جهش از یک منطقه از زمین به بعد.

به عنوان حواس پرت به عنوان آن را برای تلفن های موبایل, آن را در واقع حس می کند به استفاده از بخار به جای یک موشک سوخت به عنوان آن را نمی خواهد آلوده مناطق ربات سفر از طریق. این باعث می شود گنجشک مناسب برای کاوش در محیط های یخی مانند ماه اروپا مشتری یا زحل قمر انسلادوس که معتقد به یک اقیانوس مایع در زیر پوسته یخی و ممکن است برخی از مکان در منظومه شمسی ما به احتمال زیاد به حمایت از زندگی است.

Moons In this artist's concept, a SPARROW robot uses steam propulsion to hop away from its lander home base to explore an icy moon's surface.
در این هنرمند مفهوم یک گنجشک ربات با استفاده از بخار نیروی محرکه به هاپ به دور از آن کاوشگر خانه پایه به کشف یخی moon سطح. NASA/JPL-Caltech

“زمین در اروپا است که به احتمال زیاد بسیار پیچیده” گرت Meirion-گریفیث JPL roboticist و محقق سرب از مفهوم توضیح داد, در بیانیه ای. “این می تواند متخلخل ممکن است آن را سرند با crevasses ممکن است وجود دارد متر بالا penitentes [تیغه های بلند از یخ است که می تواند خطرناک به زمین وسایل نقلیه مبتنی بر] آن را متوقف ترین روبات ها در آهنگ های خود را. اما گنجشک کل زمین آگنوستیسیزم یعنی آن آزادی کامل برای سفر در سراسر غیر این صورت نامهربان زمین است.”

به شکل از چگونه به حرکت این مجتمع زمین JPL تیم زد شبیه سازی های کامپیوتری برای دیدن چگونه یک ربات کروی می تواند حرکت در سراسر زمین ناهموار و آنچه را که اتفاق می افتد آن را به عنوان بازگشت به زمین پس از رقص به سمت بالا. آنها دریافتند که کارآمد ترین راه برای حرکت خواهد بود برای ربات را درآورد رازک به جای کوچکتر. “از این و مرتبط با نیروی محرکه محاسبات ما قادر به تعیین که یک مدت طولانی هاپ خواهد بود کارآمد تر نسبت به چند کوچکتر گره” Meirion-گریفیث گفت.

گنجشک مفهوم هنوز تحت توسعه است بنابراین گام بعدی خواهد بود به درخواست برای فاز دوم, بودجه تحت ناسا نوآورانه مفاهیم پیشرفته برنامه که هدف آن تشویق رویایی, ایده های جدید برای کاوش در منظومه شمسی و فراتر از آن.

ویراستاران’ توصیه های