ناسا نشان می دهد که چگونه پشتکار است انجام آن را به عنوان hurtles به سمت مریخ

ناسا ارائه کرده است این به روز رسانی بر روی پشتکار rover هفت ماه سفر به مریخ و اخبار خوب است.

در آینده کمتر از یک روز پس از ایالات داد راه اندازی اطلس V موشک لعنتی به آسمان از کیپ کاناورال راه اندازی سایت در فلوریدا در صبح روز پنج شنبه این تیم در شارژ از ماموریت تایید آن را دریافت اطلاعات دقیق از فضاپیما است و قادر به ارسال دستورات آن را به عنوان hurtles به سمت سیاره سرخ ده ها میلیون مایل دور.

از پایگاه ناسا در آزمایشگاه پیشرانش جت در جنوب کالیفرنیا, Matt Wallace ماموریت معاون مدیر پروژه گفت: در یک به روز رسانی آنلاین است که فضاپیما سالم است و به خوبی و واقعا در راه خود را به مریخ است.

وجود دارد اما یک زن و شوهر از مسائل پدید آمده است که مدت کوتاهی پس از راه اندازی با یکی ثابت و دیگری تحت کنترل است.

ارتباطات

برای اولین بار درگیر یک جزئی ارتباطات مشکل با ناسا تلسکوپ فضایی (DSN) جهانی آرایه ای از آنتن رادیویی است که ارائه تماس بین یک فضاپیما و تیم خود را به عقب بر روی زمین است.

والاس توضیح داد که نزدیکی از این فضاپیما به زمین بلافاصله پس از راه اندازی اشباع زمین ایستگاه گیرنده از DSN اخلال در انتقال اطلاعات است.

“این یک مسئله شناخته شده است که ما با آن مواجه شده اند در دیگر سیاره ماموریت از جمله در طول راه اندازی ناسا کاوشگر کنجکاوی در سال 2011” والاس گفت. “پشتکار تیم کار کرده و از طریق آماده کاهش استراتژی است که شامل تنظیم گیرنده و با اشاره به آنتن های کمی-هدف از این فضاپیما را به سیگنال در یک محدوده قابل قبول. ما در حال حاضر در قفل در تله متری پس از مصرف این اقدامات است.”

فضاپیمای متوسط

مسئله دیگر نگران دما در این فضاپیما است.

“این ماموریت با استفاده از یک مایع فرئون حلقه را به گرما از مرکز فضاپیما به رادیاتور کروز مرحله (بخشی که کمک می کند تا پرواز مریخ نورد به مریخ) که نظر به فضا” والاس توضیح داد. “ما به نظارت بر تفاوت در درجه حرارت بین هوای گرم ورودی به رادیاتور و کولر خروجی از رادیاتور است.”

مدت کوتاهی پس از پرتاب فضاپیما وارد یک سایه زمانی که زمین به طور موقت مسدود شده از خورشید دمای خروجی به رها کردن و تفاوت بین گرم ورودی و کولر خروجی را افزایش دهد.

“این گذرا دیفرانسیل افتاد زنگ و باعث فضاپیما برای انتقال به حالت آماده به کار به عنوان شناخته شده ‘حالت ایمن’,” والاس گفت.

این تیم پیش بینی کرده بود که چیزی شبیه به این می تواند اتفاق می افتد در طول اوایل این بخشی از ماموریت و تعیین محدودیت برای متوسط دیفرانسیل “محافظه کارانه تنگ” برای تحریک حالت امن.

“فلسفه است که آن را به مراتب بهتر به ماشه یک حالت امن رویداد زمانی که مورد نیاز نیست از دست کسی است که” والاس گفت. “حالت ایمن پایدار و قابل قبول حالت برای فضاپیما و راه اندازی حالت safe mode در طول این مرحله انتقالی است مشکل ساز برای مریخ در سال 2020 است.”

او اضافه کرد که این تیم در حال حاضر انجام این کار لازم برای حرکت این فضاپیما از حالت safe mode و بازگشت به حالت عادی کروز حالت.

زمانی که آن می رسد سطح مریخ در ماه فوریه 2021 ناسا پشتکار مریخ نورد جستجو برای یافتن نشانه های زندگی باستانی جمع آوری سنگ و نمونه های خاک برای بازگشت به زمین در تاریخ بعد و جمع آوری اطلاعات برای آینده بشر اکتشاف سیاره دور.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>