ناسا Ominously انتخاب هالووین 2021 به راه اندازی طولانی تاخیر تلسکوپ فضایی


The fully unfurled James Webb Space Telescope.

به طور کامل مستقر James Webb Space Telescope.
تصویر: ناسا

ناسا امیدوار است برای راه اندازی بسیار پیش بینی James Webb Space Telescope از گویان فرانسه در اکتبر 31, 2021, آژانس امروز اعلام کرد. در جریان چالش های فنی و covid-19 همه گیر شد ذکر شده به عنوان دلایل برای آخرین تاخیر به این پروژه است.

تبلیغات

راه اندازی هالووین به نظر می رسد تنها مناسب برای این محاصره پروژه است که خدشه دار توسط یک جریان ثابت از سرریز هزینه و برنامه ریزی تاخیر از زمان آغاز آن. قدرتمند تلسکوپ ابتدا قرار به رفتن به فضا در سال 2007.

تاریخ جدید—اکتبر 31, 2021—نشان دهنده هفت ماه تاخیر از جدید ترین هدف از راه اندازی مارس سال 2021 در بالای یک موشک آریان 5. قبل از آن قرار است در آوریل سال 2020 است. و غیره در این مد. متاسفانه, آن را سخت به هیجان جدید تاریخ راه اندازی. آن را تبدیل به یک نوع از “ما اعتقاد داریم آن زمانی که ما آن را” مرتب کردن بر اساس از چیزی.

تبلیغات

جیمز وب جانشین به تلسکوپ فضایی هابل است که در حال حاضر 30 سال سن دارد. این پروژه در حال حاضر در یکپارچه سازی و تست فاز توسعه نهایی فاز قبل از آن حمل و نقل به گویان فرانسه. هنگامی که در فضای برخی از میلیون مایل دور از زمین Webb خواهد شد و استفاده از آن در مادون قرمز تلسکوپ برای مشاهده برخی از قدیمی ترین کهکشان ها در جهان مطالعه تشکیل ستاره سحابی و حتی اسکن اتمسفر سیارات فراخورشیدی دور. هیچ سوال این رصدخانه است که قصد آن فقط نیاز به انجام.

در ناسا کنفرانس مطبوعاتی امروز قبل از گرگوری رابینسون JWST مدیر برنامه گفت: این تصمیم به حرکت به راه اندازی از مارس سال 2021 به اکتبر سال 2021 تا به حال با طولانی توسعه با چالش ها و سختی های تحمیل شده توسط covid-19 بیماری همه گیر. ناسا گفت: برنامه ریزی شده بود به ارزیابی مجدد پروژه برنامه حاشیه های قبل از covid-19 اما همه گیر مجبور به موضوع و در نتیجه در عین حال یکی دیگر از تاخیر.

استفان Jurczyk ناسا دانشیار مدیر گفت: چالش اصلی از covid-19 بود “تاثیر مردم نه در کار و کاهش تعداد افراد موجود برای تغییر.” اجتماعی فاصله و دیگر بر روی سایت مقررات ایمنی بودند دیگر عوامل منفی موثر بر سرعت توسعه و آزمایش تلسکوپ, او گفت:.

با وجود این سختی تیم در نورث روپ گرومن که آژانس فضایی اصلی پیمانکار برای این پروژه به ادامه کار “خستگی ناپذیر” و در یک “شدید محیط زیست” گفت: Jurczyk. “تیم ایمنی بالاترین اولویت ما است,” او اضافه شده است.

تبلیغات

وقتی پرسیده شد که به حساب برای هفت ماه تاخیر رابینسون گفت: سه ماه تا به حال با covid-19 و دو ماه تا به حال با موجود مسائل فنی مانند انتظار ارتعاش, تست بررسی تلسکوپ جدید sunshieldخطر اقدامات کاهش در میان دیگر کارهای برجسته. این دو ماه باقی مانده اضافه شد به عنوان یک بافر گفت: رابینسون.

با توجه به ناسا آزادی مطبوعاتوجود داشته باشد نه بیشتر سرریز هزینه به عنوان یک نتیجه خاص این تاخیر به عنوان “Webb را با استفاده از برنامه های موجود در بودجه را به ماندن در آن $8.8 میلیارد دلار هزینه توسعه cap.”

تبلیغات

یک نکته مثبت این JWST تیم توسعه به تازگی به اتمام جامع سیستم های تستکه در آن انتقاد از نرم افزار و قطعات مورد آزمایش قرار گرفتند در سراسر رصدخانه. بیش از چند ماه آینده این تیم انجام خواهد شد مهم ارتعاشات و آکوستیک آزمون برای شبیه سازی لرزش است که رخ می دهد در طول راه اندازی.

ناسا و Northrop Grumman به نظر می رسد پیشرفت, اما آنها گذشته خط پایان است. آن را آسان به بدبینی با توجه به پروژه تاریخ و در حال حاضر شبح وار, راه اندازی, تاریخ, اما این چیزی که برای رسیدن به فضا در نهایت. درست است ؟

تبلیغات

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>