این بیماری همه گیر کوروناویروس منجر به میلیون ها نفر از مردم در سراسر جهان مبادله به طور منظم خود را برای صفحه اصلی بر اساس جایگزین.

ناسا برای مثال در ماه گذشته دستور داد همه کارکنان خود را در سراسر کشور به کار از خانه در تلاش برای حفاظت از آنها در برابر ویروس و همچنین برای کمک به کاهش سرعت گسترش آن.

پس چگونه است که این کار را برای گفتن این تیم وظیفه عامل مریخ کاوشگر کنجکاوی? شما می خواهم فکر می کنم آن را می خواهم نیاز به دسترسی به همه از تجهیزات پیشرفته و به کار یک وسیله نقلیه در حال حاضر بیش از 120 میلیون مایل از زمین اما با برخی از آماده سازی دقیق این کار انجام شدن است.

در قطعه جالب در وب سایت خود ناسا برگ ریزان برخی از نور را در چگونه آن کاوشگر کنجکاوی تیم کار کرده است بیش از چند هفته گذشته و به اشتراک گذاری جزئیات بیشتر در مورد چگونه آن را انجام یک کار خاص با استفاده از دور رور.

معمولا بر اساس ناسا در آزمایشگاه پیشرانش جت در جنوب کالیفرنیا این تیم در حال حاضر پراکنده با هر عضو کار از خانه. ناسا گفت که اخیر کار مربوط به مریخ نورد حفاری یک سنگ نمونه مشخص شده اولین بار برای این خودرو عملیات به برنامه ریزی و اجرا توسط یک تیم کار کاملا خارج از سایت.

ناسا

بسیاری از کامپیوتر کیت می تواند راه اندازی در برخی از نقاط — به عنوان مثال با تکنولوژی بالا گوگل است که برای کمک به تیم به کار کردن که در آن به رانندگی کنجکاوی — تا به حال به سمت چپ در پایه به عنوان آنها نیاز به قدرت محاسباتی فوق العاده به کار گیرند. راهحل? عینک 3D. “اگر چه نه به عنوان همهجانبه و یا راحت به عنوان عینک کار می کنند فقط به عنوان به خوبی برای برنامه ریزی دیسک و بازو حرکات” ناسا گفت.

برنامه نویسی هر دنباله ای از اقدامات برای کنجکاوی معمولا شامل به عنوان بسیاری از 20 نفر در آزمایشگاه پیشرانش جت در حال توسعه و تست دستورات در حالی که چت با ده ها تن از دیگران واقع در جاهای دیگر.

“ما معمولا همه در یکی از اتاق های صفحه نمایش تصاویر و اطلاعات” گفت: Alicia Allbaugh که منجر به این تیم است. “مردم در حال صحبت کردن در گروه های کوچک و به هر یک از دیگر از سراسر اتاق.” اما در حال حاضر کار از راه دور آنها در حال انجام همین کار با برگزاری چندین کنفرانس های ویدئویی در همان زمان در حالی که همچنین با استفاده از برنامه های پیام رسانی برای برقراری ارتباط است. علم عملیات رئیس تیم کری پل می گوید او می تواند خودش را پیدا نظارت به عنوان بسیاری از 15 کانال های چت در یک بار.

این سیستم به خوبی کار می کند هر چند یک روز برنامه ریزی تمایل به گرفتن یک یا دو ساعت بیش از آن به طور معمول. ناسا گفت که در حالی که زمان بیشتری برای برنامه ریزی را کاهش می دهد که چگونه بسیاری از دستورات آن را می فرستد به رور هر روز حس کنجکاوی است که تقریبا به عنوان علمی تولیدی به عنوان همیشه.

این تیم در زمان در حالی که برای دریافت استفاده می شود به با هم کار کردن از راه دور, اما پل گفت: او همیشه می دانستم که همه را با هم بکشید آن را به اتفاق می افتد.

“این کلاسیک, کتاب, ناسا,” او گفت:. “ما با یک مشکل ارائه و ما به کشف کردن که چگونه همه چیز کار می کنند. مریخ نیست ایستاده هنوز هم برای ما; ما هنوز در حال بررسی است.”

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

سایت ترجمه مقاله


آموزش سئو