ناسا در حال ساخت ‘بهانه’ اتفاق می افتد با آن مریخ مجموعه نمونه رور

هر دو عمومی و فضای جامعه در حال انتظار با نفس bated برای راه اندازی پشتکار رور در این تابستان. به مریخ سفر به مریخ و جستجو به دنبال نشانه هایی از زندگی باستانی از جمله جمع آوری نمونه از مریخ سنگ و خاک.

حتی مجهز به ابزار از جمله دوربین و طیف وجود دارد فقط خیلی علم است که می توان با پایین-صفحه رور. واقعا تجزیه و تحلیل این مریخ نمونه کامل ما نیاز به آنها را به بازگشت به زمین است.

که در آن مریخ نمونه بازگشت از ماموریت در می آید. سازمان ناسا به همراه آژانس فضایی اروپا, ایده این است برای دیگری ارسال مریخ نورد در پشتکار را قدم به قدم به جمع آوری تا نمونه و آنها را به یک سفینه فضایی بر روی سطح مریخ است که می تواند آنها را به مدار که در آن می توانید قرار ملاقات گذاشتن با یک دوم کشتی برای حمل آنها را به زمین.

نمونه واکشی Rover برای این ماموریت در حال حاضر تحت توسعه توسط ایرباس, شامل مهندسین از اروپا و کانادا.

Artist's concept of the Sample Fetch Rover approaching sample tubes
هنرمند مفهوم نمونه و بهانه نزدیک شدن مریخ نورد لوله نمونه های NASA/JPL-Caltech

این دلیر کمی رور برنامه ریزی شده است که در ماه جولای راه اندازی 2026 و زمین در منطقه Jezero دهانه نزدیک به جایی که پشتکار rover خواهد بود فرود در سال آینده. سپس آن را به گشتن در سراسر این سیاره به جمع آوری tubed نمونه که آماده شده اند و در سمت چپ بر روی سطح با پشتکار. این به این معنی نمونه بازگشت مریخ نورد را به سفر کاملا از راه دور و در مجموع حدود 9 تا 12 مایل است که البته به مقدار خیلی زیادی با زمین استاندارد است اما یک راه طولانی به حرکت بر روی یک سیاره بیگانه است.

امید است که این مریخ نورد قادر خواهد بود به حرکت مستقل حرکت در اطراف 650 فوت در هر روز و ردیابی کردن تا 36 نمونه سمت چپ با پشتکار. اجازه می دهد تا رور به حرکت مستقل مهندسین در حال توسعه الگوریتم های که با استفاده از داده ها از مریخ نورد دوربین برای تشخیص نمونه لوله حتی اگر آنها تحت پوشش در گرد و غبار است که مهم است به عنوان بالا بادها و نازک جو ایجاد گرد و غبار یک مسئله مشترک در این سیاره است.

این مریخ نورد را درک لوله با استفاده از یک بازوی روباتیک و سپس محل آنها را بر روی بدن خود را به حمل آنها را با خیال راحت. یک بار آن را انجام آنها را به نمونه بازگشت فضاپیما به نام مریخ صعود خودرو لندرور را خالی کردن نمونه های مختلف با استفاده از بازوی روباتیک را امن پیله به طوری که آنها می تواند به مدار راه اندازی شد. سپس آنها می تواند جمع آوری شده توسط زمین بازگشت مدارگرد آورده و در بازگشت به زمین برای مطالعه است.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de