ناسا کمک به تام کروز فیلم یک فیلم در فضای

International Space Station
Nasa’s Marshall Space Flight Center, فلیکر,

ناسا در حال حاضر تمایل به تجاری فضای به ظاهر رسیده نتیجه منطقی آن است. مدیر جیم Bridenstine تایید کرده است یک مهلت گزارش که ناسا در حال همکاری با تام کروز در یک فیلم به ضرب گلوله ایستگاه فضایی بین المللی. بله, آن را باید اولین داستانی فیلم به ضرب گلوله در فضا — نه فقط روی یک کم جاذبه “vomit comet” پرواز است. Bridenstine نیست به اشتراک گذاری اطلاعات فیلم, اما پیش از نشت ادعا کرد که آن را یک ماموریت: غیر ممکن است ،

که همان گزارش گفت: SpaceX درگیر شد, اگر چه آن ممکن است از حد انتخاب است. ناسا مصمم است به پرواز آمریکایی به فضا از خاک ایالات متحده و این بدان معناست که با استفاده از کپسول مانند خدمه اژدها در کوتاه مدت.

عنوان گزارش شده است که در مراحل بسیار اولیه و با هیچ studio درگیر و هیچ پنجره آزادی. SpaceX انتظار ندارد برای ارائه پروازهای توریستی داخل خدمه اژدها تا نیمه دوم سال 2021 در اولین.

آن را تکان دهنده است که هر دو طرف خواهد بود مشتاق به کار با هر یک از دیگر. کروز است که به خوبی شناخته شده برای انجام به عنوان بسیاری از مانع خود را به عنوان امکان پذیر است و اغلب در معرض خطر بالا. آن را دریافت نمی کند خیلی معتبر تر از تیراندازی یک فضا با مضمون فیلم در مدار. ناسا در ضمن بسیاری از انگیزه به تیم با این بازیگر. به عنوان TechCrunch توضیح داد که آن را نه فقط در مورد Bridenstine هدف به “الهام بخش نسل جدیدی از دانشمندان است.” این می تواند کمک به ناسا به نوبه خود ISS به یک محل کسب و کار و کروز فیلم می تواند در خدمت به عنوان یک ابزار بازاریابی برای جذب بیشتر شرکت.

سرب تصویر های اعتباری: ناسا در مرکز پروازهای فضایی مارشال از طریق فلیکر / CC BY-NC-ND 2.0

در این مقاله: ناسا, فضا, SpaceX, ایستگاه فضایی بین المللی, خدمه, اژدها, تام کروز, xenu, اخبار, سرگرمی, فردا
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>