Conceptual image of the Lunar Crater Radio Telescope.

مفهومی تصویر قمری دهانه رادیو تلسکوپ.
تصویر: Saptarshi Bandyopadhyay

به نظر می رسد مانند مرگ ستاره توپ لیزری, اما این پیشنهاد قمری تلسکوپ ساخته شده در داخل یک دهانه در ماه را به دور از عوارض جانبی می تواند مورد استفاده قرار گیرد به همکار بازگشت به اولین روز از جهان هستی است.

تبلیغات

در اوایل این ماهناسا اعطا بودجه اضافی به یک میزبان از پروژه های نوآورانه آن مفاهیم پیشرفته (نیاک) برنامه که در آن همکاران را تشویق به زمین در خارج از جعبه ایده به معنای “تغییر ممکن است.”

برخی از طرح های جالب شامل یک راه حل برای کاوش زیرسطحی اقیانوس از ماه اروپا مشتری, فوری فرود پد برای آینده آرتمیس ماموریت به ماه و زمین برای استفاده از ضد ماده به عنوان راهی برای کاهش interstellar فضاپیما در مسیر به exoplanet Proxima Centauri b (مثل من گفت: بالا-مفهوم ایده).

تبلیغات

یکی از پیشنهادات جذاب از از JPL roboticist Saptarshi Bandyopadhyay که می خواهد برای ساخت یک تلسکوپ در داخل یک دهانه در سمت دور ماه است. او خواستار آن قمری دهانه رادیو تلسکوپ (LCRT). ناسا تعلق می گیرد این پروژه فاز 1 وضعیت و با توجه به تیم $120,000 برای حرکت این ایده رو به جلو است. باید Bandyopadhyay و همکارانش تولید قانع کننده پیشنهاد این ایده را به پیشبرد دوم از سه فاز این پروژه به هیچ وجه یک معامله انجام می شود.

“هدف از دیپلماسی فاز 1 بررسی و امکان سنجی از LCRT مفهوم” Bandyopadhyay گفت: Gizmodo. “در طول فاز 1 ما بیشتر خواهد شد با تمرکز بر طراحی مکانیکی از LCRT جستجو برای مناسب چاله در ماه و مقایسه عملکرد LCRT در برابر ایده های دیگر که پیشنهاد شده است در ادبیات.”

در شرایط زمانی که این ساختار می تواند ساخته شده است او گفت تیم خود را یک ایده بهتر است یک بار فاز 1 کامل است. اما wow—آنچه که یک چیز شگفت انگیز خواهد بود اگر آن را در واقع ساخته شده است.

Diagram showing the position of LCRT relative to the Earth (not to scale).

نمودار نشان دادن موقعیت LCRT نسبت به زمین (نه به مقیاس).
تصویر: Saptarshi Bandyopadhyay

تبلیغات

LCRT خواهد بود فوق العاده طولانی طول موج رادیو تلسکوپ قادر به گرفتن برخی از ضعیف ترین سیگنال های سفر از طریق فضا است.

“این ممکن است به رعایت جهان در طول موج بزرگتر از 10 متر [33] و یا فرکانس زیر 30 مگاهرتز از زمین بر اساس ایستگاه های, چرا که این سیگنال های منعکس شده توسط زمین ionosphere” گفت: Bandyopadhyay. “علاوه بر این زمین-ماهواره های در حال چرخش را انتخاب کنید تا قابل توجه سر و صدا از زمین ionosphere” است که چرا “چنین مشاهدات بسیار دشوار است.”

تبلیغات

این به این دلیل است که طول موج بزرگتر از 10 متر هنوز به کاوش توسط دانشمندان است. در نتیجه این تلسکوپ می تواند یک مزیت فوق العاده ای برای ستاره شناسان و کیهان شناسان که با استفاده از آن به مطالعه جهان اولیه به عنوان آن وجود داشته است برخی از 13.8 میلیارد سال پیش از جمله شکل گیری اولین ستاره ها.

How the LCRT would be built.

چگونه LCRT خواهد بود ساخته شده است.
تصویر: Saptarshi Bandyopadhyay

تبلیغات

بy قرار دادن LCRT در سمت دور ماه رصدخانه خواهد بود محافظت از تداخل رادیویی و دیگر نارضایتی که از زمین اعم از طبیعی و یا مصنوعی است.

“ماه به عنوان یک فیزیکی سپر که جدا قمری سطح از تلسکوپ رادیویی تداخل/صداهای از زمین-بر اساس منابع ionosphere زمین-ماهواره های در حال چرخش و خورشید رادیو-سر و صدا در طول قمری شب” توضیح داد Bandyopadhyay.

همانطور که در چکیده این تلسکوپ خواهد بود ساخته شده در دهانه اندازه گیری 3 تا 5 کیلومتر (1.9 به 3.1 مایل) در قطر است. Several DuAxel روبات خواهد رشته های تعلیق و لنگر مش اندازه گیری 1 کیلومتر (0.6 مایل) در قطر داخل دهانه آن را “بزرگترین پر-دیافراگم رادیو تلسکوپ در منظومه شمسی” با توجه به انتزاعی است.

تبلیغات

این DuAxel روبات “عالی هستند و در حال حاضر شده است درست تست در به چالش کشیدن حالات” Bandyopadhyay گفت: Gizmodo. JPL roboticist عیسی Nesnas باعث شده است تا طراحی این روبات ها بیش از دهه گذشته و او همراه با JPL roboticist پاتریک Mcgarey نیز کار در LCRT پروژه.

وقتی پرسیده شد که چقدر تکنولوژی هنوز هم نیاز به توسعه یافته برای این پیشنهاد ممکن است, Bandyopadhyay گفت: “بسیار زیادی” به عنوان بسیاری از تکنولوژی های مورد نیاز برای LCRT در حال حاضر در پایین ترین سطح تکنولوژی سطح آمادگیدر ناسا شرایط است.

تبلیغات

“من نمی خواهم برای رفتن به جزئیات اما ما یک راه طولانی پیش رو,” او گفت:. “از این رو ما بسیار خدا را شکر برای این دیپلماسی فاز 1 بودجه!”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

سایت ترجمه مقاله


آموزش سئو