نام سرنوشت 2 را در فصل آینده به نظر می رسد در بازی نکات در چیزی شوم

نام سرنوشت 2‘s فصل 11 ظاهرا در حال حاضر به نظر می رسد در بازی مدت کوتاهی پس از تخریب متعال مشخص شده است که تا پایان فصل 10.

در سرنوشت 2‘s first real-time در بازی رویداد ابررایانه راسپوتین راه اندازی یک مجموعه از موشک در برابر خداوند بود که برخورد نسبت به آخرین شهر ارسال کشتی توفنده به کوه فراتر از برج. این رویداد بود که موضوع شکایت با توجه به چه مدت زمان برای بازی کردن بود و در اوج تمام تلاش بازیکنان برای فصل شایسته.

با فصل شایسته نقشه کشی به سرنوشت 2 بازیکن به دنبال به جلو به آنچه که در فصل آینده ارائه خواهد شد. حداقل به نظر می رسد که نام این بازی را در 11 فصل است که در حال حاضر شناخته شده است.

فصل 11 نام به نظر می رسد در پیام

چند پست در آنلاین فروم Reddit نشان داد که بازیکنان دریافت کرده اند در بازی پیام دعوت آنها به راه اندازی از فصل 11 از سرنوشت 2 در تاریخ 9 ژوئن. این پیام که به نظر می رسد در فرانسوی و آلمانی ادعا می کنند که این فصل بعد از این بازی با عنوان فصل رسیدن. در حالی که نسخه اسپانیایی از پیام ترجمه به فصل از بازدید کنندگان به نظر می رسد که فصل ورود پذیرفته شده است به عنوان نام فصل آینده از سرنوشت 2.

یک حذف صدای جیر جیر از اواخر ماه مه دستگیر مستقل video editor دانیل Haynes بود که ظاهرا درست است هر چند به نام فصل رسیدن.

هنوز معلوم نیست چه نام خاص از سرنوشت 2‘s فصل 11 خواهد بود که آیا آن خواهد شد نجومی از ورود و یا فصل ورود. روندهای دیجیتال رسیده است را به تلاش برای تایید واقعی نام فصل 11 و به روز رسانی خواهد شد این مقاله ما یک بار شنیدن.

با این وجود هر کدام از نسخه به پایان می رسد تا به عنوان فصل 11 نام آن را به نظر می رسد که چیزی در حال آمدن است به زمین و با توجه به هر چیز دیگری که نگهبان مواجه شده اند, آن را احتمالا نمی تواند خبر خوبی است. حدس و گمان است که تاریکی را در نهایت بازگشت اما بازیکنان با اطمینان می دانیم هنگامی که Bungie به طور رسمی نشان می دهد که در فصل آینده از سرنوشت 2.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>