برای 1997-98 شیکاگو بولز بسیار شبیه به 2018-19 رزمندگان طلایی امور خارجه پیروزی بود و هر دو یک آرمان و یک مانع است.

در پی بیماری همه گیر کوروناویروس توقف ورزشی ESPN تحت فشار قرار دادند تا از تاریخ انتشار “آخرین رقص” — بسیار پیش بینی فیلم مستند در مورد مایکل جردن نهایی فصل به عنوان یک گاو نر — به یکشنبه. اعتیاد به مواد مخدره است همزمان با انتشار “پیروزی ماشین” توسط Ethan شروود اشتراوس یک رزمندگان کاتب برای ورزشی که به بررسی ظهور و سقوط سلسله طریق طلایی دولت نهایی فصل با کوین دورنت.

شباهت به من زده. تلاش برای ذغال سنگ نارس آنها وزن با مظاهر موفقیت: جنگ بیش از که سزاوار اعتبار بلندی رایگان آژانس خطر فروپاشی است.

هر دو تیم بودند پروکسی برای خود دوره. بیست و یک سال پس از اردن نهایی عنوان رزمندگان undid داستان او به فروش می رسد. این کتاب (که شما باید انتخاب کنید تا) گسیختن این ایده ریشه در هسته فروش ورزشی: که برنده شدن همه چیز حل و یا حداقل فراهم می کند تا معنی دار امداد متناسب با فداکاری های مورد نیاز برای موفقیت در بالاترین سطح در کوتاه مدت برنده است که ارزش برخورد با تمام چیزهای دیگر است که همراه با آن است. رزمندگان بودند علنا پر از بدبختی است. آنها squabbled در دادگاه است. با هر یک از دیگر. با داوران. مربی استیو کر و دورنت درگیر در یک کنفرانس خبری پروکسی جنگ بیش unironically تیم فلسفی تلاش برای شاد بسکتبال.

من تصور “آخرین رقص” که ویژگی های یک فصل را به ارزش های منحصر به فرد نوار شامل قطعه از پوست-خزنده سبعیت و خاتوله که شما را به تعجب در مورد چگونه بسیاری از سوز حساب اردن را امروز. وجود دارد یک طرف به اردن ما واقعا تنها چیزی که دیدم در سالن از شهرت گفتار و رایت تامپسون 2013 ESPN مشخصات: شدید مرد بدون, الهه شعر و موسیقی هنوز هم نگه داشتن نمره در نظر گرفتن یادداشت های ذهنی ناراضی gnawing. من تصور می کنم ما آن را دوست دارم.

Michael Jordan celebrates after winning Game 6 of the NBA Finals on June 14, 1998. (Robert Sullivan/AFP via Getty Images)
مایکل جردن جشن پس از برنده شدن در بازی 6 از نهایی NBA در 14 ژوئن سال 1998 است. (رابرت سالیوان/خبرگزاری گتی ایماژ)

ما همیشه آن را دوست داشت چرا که از طریق شایعات و مشت دعوا و جیغ و قدرت مبارزات اردن لبخند پیروزی — ارزش های بی شماری طرفداران و پیشنهادات خود را در طول زندگی حرفه ای همیشه از طریق تابیده. آیا پیروزی چپ او را درخشنده و یا تخلیه آن نگاه مانند آن را انجام او را. او آنچه مدرن ورزشکار دیگر: او خوشحال به نظر می رسید.

من نمی دانم اگر او بود اما برای اهداف خود را درک واقعیت بود.

او همیشه قابل درک است که او مایل به رفتن به طول های مدرن ورزشکاران نمی خواهد به نشان می دهد او در آن به دلایل حق — دلایل درست بودن آنچه در دادگاه تجدید نظر به طرفداران. با وجود ساخت بیش فعال تاییدیه از او از بازی برای گاو او هرگز خیانت است که کسب و کار مهم تر از بسکتبال است.

او نمی short-change حامیان هر دو. با توجه به دیوید Halberstam در “Playing for Keeps,” اردن — در 35 سال در سال 1997 آینده دو راست قهرمانی اجرا می شود و با وجود یک عفونت پا — به پاریس رفت و به بازی در یک فصل مسابقات اسپانسر شده از طرف مک دونالد حتی اگر دو بالا هم تیمی های Scottie Pippen و Dennis Rodman, نیست ،

Halberstam همچنین نوشت که گاو صاحب جری رینسدرف می دانستم که بهترین اهرم در برابر اردن در مذاکرات قرارداد شد اردن را ترس است که برگزاری بیش از حد طولانی برای یک قرارداد خواهد بود رنگ او را فقط به عنوان یکی دیگر خراب ورزشکار.

اردن بود و خوش برخورد با خبرنگاران عمومی خود را تصویر واسطه توسط Nike, Spike Lee, Sports Illustrated و “Space Jam.” هیچ مدرکی وجود دارد او در واقع ادا عبارت “جمهوری خواهان خرید کفش بیش از حد” اما او قطعا unpolitical. او هرگز تغییر تیم (تا زمانی که او انجام داد). او به شما فکر می کنم او می خواست برای کشتن مخالفان خود را. در واقع, آن را تنها در کوبه برایانت یادبود که در مورد دوستی خود را. این ساخته شده است برای بهتر داستان اگر ما به فکر آنها نیست ،

بالاتر از همه, اردن, با لبخند از او در جای بلند قرار دادن. او به شما نشان داد که چقدر خوب این احساس را به نفع خود.

آن را همه با هم و چه ما این است که یک مرد حاضر به مىخواندند و شخصیت او را به طور کامل در خدمت یک شخصیت وجود داشت که تماما برای بازاریابی بازی و تصویر خود را. او خودش را به یک کشتی برای بینندگان’ امیدها و فروش آسان و بدون عارضه داستان موفقیت است که vibed با این کشور را اخلاق: رستگاری تحقق تحول از طریق لجام گسیخته کار می کنند. اردن بسته بندی شده آمریکایی رویای بازگشت به طبقه متوسط است. او یک بازیکن بزرگ احتمالا بزرگترین در تاریخ NBA. او همچنین اساطیری شخصیت بازی از یک داستان است که منعکس کننده ارزش های زمانه.

مدرن NBA ستاره خرد است که اسطوره است. به رهبری توسط LeBron James, او طول می کشد طولانی و پیچ در پیچ جاده ها از شهر به شهر به دنبال تحقق فراتر از صرف شد. طرفداران خود را به دنبال او. رابطه اش با مردم است که به نوعی هر دو بسیار با واسطه و اشباع.

و او نمی تظاهر به خوشحال زمانی که او نیست. او نمی فروش رویایی. او تنها در حاشیه مسئول سلامت مالی از لیگ بنابراین او واقعا عرق کردن خود را likability. او شمع تا پول در حالی که همه undercutting سرمایه داری پایه های ورزش است. را دورنت که بستری برنده یک عنوان نمی پر کردن جای خالی او در انتظار آن خواهد بود. در MIT Sloan ورزشی تجزیه و تحلیل کنفرانس در تاریخ 1 مارس 2019, NBA کمیسر آدم نقره منفجر درب بالای NBA رو به رشد بهداشت روانی بحث آشکار یک تکه از بازیکنان او مربوط هستند و واقعا ناراضی است.

بازیکنان بخشی از یک جمعیتی از افراد جوان به طور نامتناسبی تحت تاثیر مسائل روانی — یک گروه است که به دنبال در جهان آنها وعده داده شده بود تعمق چرا آن را کاملا به اندازه کافی و جسارت برای خود شکوفایی برای مناسب کامل. هیچ تضمینی وجود ندارد که جستجو میوه خواهد شد اما مات مثبت به سادگی نمی خواهد کافی است در عصر routinized خود بهبود می باشد. آن را سخت به فروش یک رویا است که شما. اردن به صورت عمومی است که valorized سرمایه داری. مدرن superstars نمایندگی ما تردید.

بیشتر از یاهو ورزشی:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

سایت ترجمه مقاله


آموزش سئو