خرید رپورتاژ

Spotify artist fundraising pick
ایگور Bonifacic / Engadget

Spotify معرفی ویژگی های جدید برای کمک به نوازندگان آن را از طریق coronavirus بیماری همه گیر. دفعه بعد شما یک هنرمند مشخصات صفحه شما می توانید یک لینک است که به شما اجازه اهدای پول به آنها کمک کند. شما پیدا کردن این “جمع آوری کمک های مردمی میدارد” در کنار هنرمند موجود را انتخاب کنید بخش نوازندگان استفاده برای برجسته کردن یک قطعه خاص از موسیقی آنها فکر می کنم شما می خواهم.

برخی از افرادی که در حال حاضر با استفاده از ویژگی های عبارتند از: Tyrese پاپ پیشاهنگی پسر بنیامین Ingrosso و Marshmellow. در راه اندازی قابلیت پشتیبانی از نقد برنامه GoFundMe و پی پال.من. علاوه بر این به عنوان بخشی از یک همکاری جریان های غول پیکر امضا کرده با پول نقد برنامه هنرمندان در ایالات متحده و انگلستان که لینک به پول نقد خود را به برنامه از نام کاربری و جمع آوری حداقل یک کمک مالی از هر اندازه را دریافت اضافی $100 از یک استخر از 1 میلیون دلار — است که با این نسخهها کار به 10 ، 000 نوازندگان گرفتن حمایت اضافی.

در حال حاضر به نظر می رسد شما فقط نگاه کنید به جمع آوری کمک مالی لینک در Spotify در برنامه تلفن همراه; وقتی که من رفتم برای پیدا کردن آنها را بر روی دسکتاپ آنها وجود ندارد. در علاوه بر این به جمع آوری پول برای خود و خدمه خود را نوازندگان همچنین می توانید جمع آوری کمک های مالی برای سازمان هایی مانند MusiCares و کمک به نوازندگان. Spotify منتشر کرده است یک شکست بهترین شیوه برای کمک به مردم آغاز شده است.

“با توجه به ضرورت و تاثیر COVID-19 بحران ما در حال کار به سرعت به عنوان ما می تواند به توسعه این محصول جدید و دریافت آن را به عنوان بسیاری از هنرمندان به عنوان امکان پذیر است” این شرکت اعلام کرد. “با این حال ما هرگز ساخته شده است جمع آوری کمک های مردمی از ویژگی های مانند قبل از این. از نظر ما این نسخه برای اولین بار است که خواهد شد که ما یاد بگیرند که چگونه به آن را به عنوان مفید به عنوان ممکن است برای جامعه موسیقی.”

این ویژگی علاوه بر شرح زیر اعلام Spotify را COVID-19 موسیقی تسکین پروژه که شرکت مطابقت با کمک های مالی دلار برای دلار (تا حداکثر 10 میلیون دلار) به یک گروه از تایید سازمان است که در حال ارائه کمک های مالی به هنرمندان صنعت و حرفه ای است. چقدر این شرکت آخرین ویژگی های کمک خواهد کرد که نوازندگان بستگی دارد چقدر پول از مردم می توانیم به کمک مالی. Coronavirus همه گیر است صدمه دیده است و درآمد بالقوه از یک میزبان کامل از افراد مختلف نه تنها معماران و طراحان است. هنوز هم به عنوان با هر وضعیت برخی از کمک به بهتر از هیچ کمک و در همه.

در این مقاله: spotify در covid-19, کروناویروس, برنامه پخش موسیقی, av, جریان, هنرمند, جمع آوری اعانه, انتخاب, اخبار, سرگرمی
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

سایت ترجمه مقاله


آموزش سئو