خرید رپورتاژ

Muscle sensors controlling a drone
MIT CSAIL

ممکن است وجود دارد یک راه بصری برای کنترل روبات ها و هواپیماهای بدون سرنشین از waggling جوی استیک و یا بهره برداری در یک صفحه نمایش. MIT CSAIL محققان یک روش کنترل رفتار یک ربات است که با استفاده از عضلات و سنسور تشخیص حرکت برای ‘طبیعی’ ربات کنترل. الگوریتم های تشخیص حرکات با استفاده از هر دو جنبش خود را به عنوان به خوبی به عنوان فعالیت خود را در عضلات دو سر بازو, ساعد و پشت بازو. شما می توانید موج دست خود را گره مشت خود را و یا حتی زمان بازوی خود را برای هدایت ربات.

این سیستم نیاز ندارد محیط زیست نشانه های آفلاین کالیبراسیون یا هر فرد آموزش. شما فقط می تواند شروع به استفاده از آن در دیگر کلمات.

CSAIL فن آوری آماده نیست برای دنیای واقعی استفاده کنید. یک Parrot Bebop 2 هواپیماهای بدون سرنشین در پاسخ به 82 درصد بیش از 1500 حرکات امیدوار کننده اما نه آنچه شما می خواهم بستگی دارد در یک وضعیت حیاتی. دانشمندان قصد اصلاح, تکنولوژی, چند, از جمله گزینه های سفارشی و یا بیشتر به طور مداوم حرکات. آنها ایده آل یادگیری از دستورات برای درک بهتر ورودی و یا یادگیری به حرکت از خود به خود.

اگر تکنولوژی فرار آزمایشگاه, هر چند, آن می تواند ربات کنترل دسترسی بیشتر به افرادی که می خواهم در غیر این صورت توان مرعوب. آن را نیز می تواند مفید برای کنترل از راه دور اکتشاف روبات های شخصی و کارهای دیگر که در آن شما ممکن است بخواهید بیشتر آلی کنترل انسان برای شرایط روی حیله و تزویر.

در این مقاله: MIT MIT CSAIL, csail, علم ربات, عضله, عضلات, انجام-a-bot, تصویری, emg الکترومیوگرافی, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

سایت ترجمه مقاله


آموزش سئو

ثبت نام هات بیت