خرید رپورتاژ

Man installing software in laptop in dark at night. Hacker loading illegal program or guy downloading files. Cyber security, piracy or virus concept.
آرمی Vesalainen via Getty Images

برخی از آنتی ویروس ابزار انعطاف پذیر تر از دیگران است, اما به نظر می رسد که بسیاری از آنها تا به حال نقاط ضعف مشترک است. Rack911 آزمایشگاه نشان داده است (از طریق ZDNet) که 28 شناخته شده برنامه های آنتی ویروس از جمله مایکروسافت مدافع McAfee Endpoint Security و Malwarebytes یا حال و یا اشکالات است که اجازه حمله به حذف فایل های لازم و سریع سقوط است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد به نصب نرم افزارهای مخرب. شناخته شده به عنوان “symlink مسابقه” آنها با استفاده از نمادین لینک کلیک کنید و به فهرست اتصالات به لینک فایل های مخرب به مشروع آنهایی که در طول زمان بین اسکن یک فایل برای ویروس ها و زمانی که از آن حذف شده است.

این رویکرد نه تنها با این نسخهها کار در سراسر امنیت سوئیت اما در سراسر سیستم عامل. شما فقط نیاز به تکنیک های مختلف در لینوکس و رایانه های شخصی و مکینتاش Rack911 گفت.

مزاحمان هنوز هم نیاز به دانلود و اجرای کد های لازم قبل از راه اندازی یک symlink نژاد پس از این است که بیشتر از یک ابزار برای تسهیل موجود نقض از شروع آن است. محققان همچنین اشاره کرد که بسیاری از فروشندگان (از جمله AVG, F-Secure, McAfee و Symantec) ثابت اشکالات برخی از آنها بی سر و صدا.

هنوز این برگ چند (در حال حاضر نام) آنتی ویروس مشتریان آسیب پذیر ، Rack911 همچنین هشدار داد که با استفاده از باگ بود “بی اهمیت.” این می تواند به کاهش کارآیی نرم افزار آنتی ویروس و نرم افزارهای مخرب است که بسیار موثر برای مهاجمان که می دانید این اشکالات وجود دارد. شما می خواهید برای به روز رسانی نرم افزار امنیتی خود را حتی اگر آن را فقط به منظور کاهش آسیب های بالقوه کسی باید سیستم خود را به سازش.

در این مقاله: آنتی ویروس, امنیتی, اینترنت, symlink, نژاد, بهره برداری از آسیب پذیری نرم افزار McAfee, Symantec, AVG, F-Secure, نرم افزارهای مخرب, مک, ویندوز, لینوکس, مایکروسافت, ESET, Sophos, Webroot, کسپرسکی, malwarebytes, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

سایت ترجمه مقاله


آموزش سئو