MSI GS66 خفا نقد و بررسی: یک مقدار Razer جایگزین

msi gs66 stealth review 05

MSI GS66 خفا

“MSI GS66 خفا به ارمغان می آورد بسیار عالی عملکرد بازی و براق, مشخصات, همه در یک قیمت پایین است.”

  • بزرگ عملکرد بازی
  • فوق سریع 300Hz نرخ refresh
  • خوب صفحه کلید و پد لمسی
  • راحت دمای سطح
  • صفحه نمایش است که کمی کم نور
  • سوال کیفیت ساخت
MSRP $2,799.00

Razer Blade همواره یک رقیب جدی. آن را Alienware درنده و یا حتی ROG. کسانی که مارک های همه را عالی بازی لپ تاپ در حق خود را دارد اما هیچ کدام که به دنبال انجام دقیقا همان چیزی به تیغه می کند.

Razer مستقیم ترین رقیب این است که از یک شرکت کوچکتر (حداقل در اینجا در ایالات متحده). من صحبت کردن در مورد MSI GS66 خفا. آن را مشابه اندازه تقریبا یکسان مشخصات و — مهمتر از همه — سهام همان طراحی مینیمالیستی اصول است. هیچ jutting زاویه و یا کلیشه ای پرنیان کلیشه اینجا یافت می شود.

MSI تکامل یافته است رویکرد خود را به غلبه بر Razer Blade و جدید ترین مدل GS66 خفا به نظر می رسد برای بررسی تمام جعبه. آن را ضرب و شتم Razer Blade در خود بازی ؟

طراحی

MSI GS66 Stealth review

وجود دارد یک خط خوب بین ساده و شیرین و مطلوب. علامت های تجاری مانند Razer یا اپل قادر به بازی کردن نگاه خود را با برخی از ظرافت است. MSI GS66 خفا تلاش برای بیرون کشیدن همان ظریف ترفند. آن را اجتناب از بمب افکن سبک از دیگر لپ تاپ های بازی است اما نه به عنوان تصفیه شده به عنوان لپ تاپ مانند Razer Blade. حتی برخی از ROG Zephyrus لپ تاپ را بیشتر سازگار نگاه کنید.

بد را به دنبال لپ تاپ. آن را فقط یک کمی کسل کننده است.

MSI حتی reeled طراحی از سال گذشته GS65 خفا, از بین بردن طلا برجسته که بازی تا مسابقه خط خطی تم. آن را در حال حاضر بی رنگ, در خارج از RGB روی صفحه کلید نگه داشتن استاندارد شاسی آلومینیومی به رنگ سیاه و سفید. متاسفانه هنوز هم وجود دارد منافذ در امتداد دو طرف و در سراسر بالای صفحه کلید عرشه برچسب در سراسر نخل استوار و بزرگ بستگی دارد. بد را به دنبال لپ تاپ. آن را فقط یک کمی کسل کننده است.

خوشبختانه MSI ثابت برخی از مسائل با کیفیت ساخت. مدل های قبلی بودند به همان اندازه نازک و سبک اما احساس انعطاف پذیر و ارزان است. این دیگر یک bendy قطعه پلاستیکی هر چند درب هنوز هم احساس می کند کمی لرزان است. حتی زمانی که بسته من واحد درب می تواند بسته مسطح با توجه به منحنی آن.

برای یک لپ تاپ است که تنها 4.6 پوند و 0.71 اینچ ضخامت است که مهم است. آن را هنوز هم به عنوان به خوبی به عنوان ساخته شده در اندازه مشابه Razer Blade هر چند که باقی می ماند این پادشاه در این بخش است.

صفحه کلید و پد لمسی

MSI GS66 Stealth review

صفحه کلید و پد لمسی متناسب با آن موضوع است. آن را بزرگ و صفحه کلید راحت با مجموعه ای از کلید فنری هستند که به عنوان خوبی برای تایپ کردن به آنها برای بازی.

وجود خصلت در طرح بندی صفحه کلید ، عملکرد کلیدی است که تنها واقع در سمت راست احتمالا برای نزدیکی به اندازه کامل کلیدهای, که همچنین به عنوان دو حجم و روشنایی صفحه نمایش را کنترل می کند. شما هر چند آن را تنها نصف اندازه طبیعی کلید. که یک تصمیم بد برای یک کلید است که معمولا استفاده می شود.

من واقعا شگفت زده با کیفیت از صفحه لمسی.

این صفحه کلید قابلیت RGB نور پس زمینه است که مورد نیاز برای لپ تاپ های بازی این روز است. شما باید برای هر کلید سفارشی سازی منجر به سرگرم کننده طرح تمام حسن نیت ارائه میدهد از Steelseries. این نور پس زمینه نیست به صورت روشن و سازگار به عنوان Razer Blade را با این حال.

صفحه لمسی است که گسترده تر از مدل های قبلی است. بر خلاف بزرگتر MSI GS75 خفا این یکی را دریافت نمی کند و در این راه از کف دست خود را در حالی که تایپ کردن. آن را کوتاه تر از آنچه که آشنا با من هر چند به دلیل بزرگ دریچه در بالای صفحه کلید. خبر خوب این است که touchpad آهنگ های خوب و با کلیک بر روی مکانیزم آرام و دقیق است. من با کیفیت.

MSI GS66 خفا شامل 720p, وب کم بالای صفحه نمایش و همچنین به عنوان یک دوربین مادون قرمز برای ویندوز, سلام, تشخیص چهره.

پورت

MSI GS66 Stealth review

MSI GS66 خفا ارائه می دهد مقدار زیادی از گزینه های برای پورت اتصالات. در سمت چپ شما می توانید USB-A, HDMI, رعد 3 و یک بشکه وصل برق پورت.

در سمت راست این GS66 خفا ارائه می دهد دو USB-یک پورت اضافی USB-C پورت اترنت جک و جک هدفون. که همه چیز شما نیاز به قلاب تا چند لوازم جانبی خروجی به یک مانیتور خارجی و حتی افزایش اتصال به اینترنت خود را.

فقدان یک اندازه کامل اسلات کارت حافظه SD یک خانم برای معماران و طراحان است که ممکن است مایل به استفاده از این لپ تاپ به عنوان یک عکس و یا تصویری-ویرایش ماشین. حافظه ساخته شده باز گشت در جدید Razer Blade و Dell XPS 15. با MSI GS66 خفا شما نیاز به توسل به یک دانگل.

موقعیت این پورت است که کمی آزار دهنده است. چرا که از دریچه های هوا در کنار این پورت را تحت فشار قرار دادند به سمت نخل استوار است. آن را به عنوان معلوم است که درست است که در آن ماوس خود را معمولا است.

MSI GS66 خفا پشتیبانی از آخرین Wi-Fi 6 اتصال از طریق اینتل و همچنین بلوتوث 5.1

عملکرد بازی

MSI GS66 Stealth review

مانند درنده Triton 500 یا Razer تیغه MSI GS66 خفا امکانات نه تنها یک کارت گرافیک Nvidia RTX 2080 فوق العاده Max-Q کارت گرافیک بلکه یک 300Hz نرخ تجدید صفحه نمایش. ترکیبی از این دو به معنی قوی عملکرد GPU و صفحه نمایش است که هرگز محدودیت مقدار فریم در ثانیه شما می توانید ببینید. MSI مدل نیز ارائه می دهد صفحه نمایش در 240 hz یا 144Hz نرخ تجدید و هنگامی که همسان با کندتر gpu ها مانند RTX 2070 فوق العاده و یا RTX 2060.

من decked کردن واحد بررسی اگر یک بازیگر. نگاهی به میدان جنگ V, به عنوان مثال. MSI GS66 خفا دسته بازی در 97 فریم در ثانیه (FPS) با تنظیمات Ultra و 133 فریم در ثانیه در حد متوسط. این گردن و گردن با Razer Blade اینجا و حتی فراتر از آن در تنظیمات متوسط 11 فریم در ثانیه.

این GS66 خفا نقش Fortnite زیبا و صاف ساخت استفاده زیادی از آن 300Hz صفحه نمایش.

Razer تیغه درنده Triton 500 و MSI GS66 خفا نیز در حرارت مرده در Assassin’s Creed ادیسه. MSI GS66 خفا بازی در 56 fps تنها چند فریم پشت سر آن دو رقیب.

تجارت ضربات دوباره GS66 خفا نقش Fortnite زیبا و صاف استفاده بهتر از آن 300Hz صفحه نمایش. این آمار عظیم 121 فریم در ثانیه با تنظیمات در حماسه دوباره جلوتر از Razer Blade با 11 فریم در ثانیه.

و در صورتی که شما نگرانم وجود دارد برخی از عناوین که در واقع می تواند استفاده از اضافی نرخ فریم سقف که 300Hz صفحه نمایش را فراهم می کند. موشک لیگ برای مثال به راحتی می توانید بازی را تا حداکثر 250 فریم در ثانیه.

همه این بازی ها شد, بازی های برگزار شده در این سیستم بومی رزولوشن 1080p هر چند شما به احتمال زیاد دریافت مناسب و معقول نرخ فریم در حالی که متصل به یک خارجی p 1440 gaming monitor به عنوان به خوبی.

ایجاد محتوا و عملکرد

به عنوان با Razer Blade بسیاری از مردم را وسوسه می شود برای استفاده از این MSI GS66 خفا برای بیشتر از فقط بازی — به لطف قابلیت حمل و معمولی طراحی شده است.

MSI ارائه می دهد گزینه پردازنده به پردازنده Intel Core i9-10980HK اما واحد من آمد و با پردازنده Core i7-10875H. این تبدیل به رفتن به گزینه برای بالا پایان لپ تاپ های بازی شامل هشت هسته و 16 تاپیک. که باعث می شود آن را یک محتوای قوی-ایجاد لپ تاپ به عنوان به خوبی به خصوص در برنامه های کاربردی که می توانید با استفاده از قدرتمند گسسته GPU.

MSI GS66 Stealth review

این GS66 خفا نمرات بهتر از Razer Blade در Geekbench 5 اما در زندگی واقعی پروفسور عملکرد آنها به طور مساوی همسان. برای CPU محدود برنامه های کاربردی مانند Handbrake آن روابط Razer Blade و از دست می دهد به دل XPS 15. البته لپ تاپ ها مانند AMD Ryzen 4000-صفحه دل G5 SE یا Dell XPS 17 ضربه آن را از آب.

یک مثال بهتر است محبوب تصویری-ویرایش نرم افزار Adobe Premiere Pro. MSI GS66 مخفیکاری به پایان رسید یک رندر از یک 4K دو دقیقه کلیپ به ProRes 422 تنها در هفت دقیقه و 20 ثانیه است. دوباره که تقریبا یکسان عملکرد به Razer Blade. لطف خود را قوی تر از gpu ها هم از این لپ تاپ ضرب و شتم Dell XPS 15 در حدود 16 درصد است. هیچ یک از این مقایسه به قدرتمند Dell XPS 17 ،

MSI پمپ تا همه از آن RTX مدل های فوق العاده با 32 گیگابایت رم و حداقل یک 512GB SSD. شما همچنین می توانید انتخاب کردن برای یک کاهش داد 16GB RAM, RTX 2060 و شش هسته ای core i7-10750H.

این سیستم یک جامد کار نگه داشتن دمای سطح سرد حتی در حالی که بازی. که یک مشکل من با Razer Blade که تمایل به گرم بماند حتی در نور مرور وب است. خنک کننده بهتر است کنترل را در اینجا که در نتیجه راحت تر دمای سطح. تجارت کردن است که دریچه های اضافی و فن سر و صدا. حتی در بیکار, طرفداران همیشه در حال چرخش است.

نمایش

MSI GS66 Stealth review

مات صفحه نمایش 1080p فوق العاده است برای بازی به لطف 3 میلی ثانیه زمان پاسخ و 300 هرتز سرعت رفرش. بازی سریع و سیال.

برای فعالیت های دیگر آن را تنها قابل استفاده است. صفحه نمایش maxes در تنها 262 nits برای شروع. که 15% دیمر از Razer Blade و تحت 300-nit سطح انتظار من از حق بیمه لپ تاپ. این مات کننده کمک می کند تا خلق و خوی, بازتاب, اما من می خواهم که برای دیدن یک صفحه نمایش روشن تر است در اینجا.

خوشبختانه, آن را به خوبی کالیبره صفحه نمایش با رنگ های دقیق. رنگ مسيري است که به عنوان گسترده ای به عنوان بسیاری از معماران و طراحان می خواهند اما آن مسابقات 1080p Razer Blade در این زمینه است. MSI را ارائه می کند 4K پنل که ممکن است جذاب تر برای انجام وظایف خارج از بازی.

سخنرانان ناامید کننده هستند. آنها با اشاره به سمت بالا هر چند MSI تصمیم گرفت تا دوباره به محل آنها را در کف استوار است که باقی می ماند یک انتخاب عجیب و غریب. در هر صورت آنها مبهم و فاقد هر گونه باس ندارند.

عمر باتری

MSI GS66 Stealth review

MSI GS66 مخفیکاری در مرحله اما نه جلوتر از بسیاری از رقبای خود در مناطق مختلف. یک استثنا برای این قانون است که عمر باتری آن جلوتر می کشد. من به این معنی نیست که آن را می توانید در رقابت با nongaming لپ تاپ ،

آن را هنوز هم تنها موفق حدود پنج و 40 دقیقه با هر بار شارژ — و این که در یک نور مرور وب بارگذاری. شما نمی توانید به دور از دیوار برای بیش از حد طولانی بدون هیچ گونه نگرانی در مورد عمر باتری. Dell XPS 15 حتی با آن 4K صفحه نمایش طول می کشد یک زن و شوهر ساعت دیگر با یک شارژ در این آزمون است.

هنوز MSI GS66 خفا می کشد 40 دقیقه طولانی تر از Razer Blade و ساعت طولانی تر از G-Sync لپ تاپ مانند درنده Triton 500. آن 99 وات ساعت باتری برای تشکر — آن را یک گام از Razer تیغه 80 وات ساعت اندازه.

Razer Blade را ضرب و شتم MSI ما بسیار سبک ترین تست باتری که حلقه محلی ویدئو کلیپ تا زمانی که لپ تاپ می میرد. تیغه به طول انجامید هفت ساعت و 22 دقیقه یک ساعت طولانی تر از MSI GS66 خفا.

وجود دارد برخی از افزایش رقابت در لپ تاپ عمر باتری آن است که این محصول جدید از AMD Ryzen 4000 لپ تاپ های بازی. GPU آن نیست به عنوان قدرتمند اما ROG Zephyrus G14 اینچ گذشته MSI GS66 خفا در وب در حال دیدن سایت, و به طول انجامید عظیم 10 ساعت در تصویری حلقه.

ما را

MSI GS66 خفا چهره یک نبرد دشوار. آن را فاقد اصلاحات از Razer Blade نیست, است و به عنوان مقرون به صرفه ایسر درنده Triton 500. مزایای آن نمی دور بماند ، خنک کننده موثر است و در این بازی عملکرد فوق العاده است.

آن را به عنوان به خوبی به عنوان Razer Blade می کند اما به عنوان یک ultra-portable gaming لپ تاپ های MSI GS66 خفا باعث می شود یک مورد برای خود.

آیا جایگزین ؟

Razer Blade برتر کیفیت ساخت بهتر صفحه نمایش و یک finale نگاه کنید. آن چند صد دلار گران تر است.

درنده Triton 500 نیست به عنوان براق به عنوان MSI GS66 خفا اما آن را کمی ارزان تر و حتی شامل یک G-Sync صفحه نمایش.

اگر شما با توجه به ارزان تر Nvidia RTX 2060 نسخه MSI GS66 خفا این ROG Zephyrus G14 است و یک جایگزین قوی.

چه مدت طول خواهد آن را بکشد ؟

MSI GS66 خفا گذشته باید چهار تا پنج سال به عنوان طولانی به عنوان شما را به مراقبت از آن. کیفیت ساخت می تواند یک کمی ظریف در اماکن بنابراین مراقب باشید که چگونه شما رسیدگی به درب.

MSI ارائه می دهد یک استاندارد یک سال گارانتی برای تمام لپ تاپ ها.

شما باید آن را خرید ؟

بله. اگر Razer Blade است که کمی بیش از حد گران است و اگر شما هنوز هم می خواهید براق, لپ تاپ MSI GS66 خفا یک گزینه خوب است.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>