فیلم در هر نقطه به شما اجازه ایجاد سازمان دیده بان احزاب با نه مهمان

فیلم در هر نقطه قبل از همه گیر راه اندازی یک آنلاین فیلم مشاهده, حزب بود و کمی خسته کننده است

توسط DOSTEMANSALAM در 7 مرداد 1399
Movies Anywhere's Watch Together
فیلم در هر نقطه

قبل از همه گیر راه اندازی یک آنلاین فیلم مشاهده, حزب بود و کمی خسته کننده است. آن آسان به سقوط خارج از سنکرون و هر مکالمه می تواند ایجاد ناخواسته بازخورد های صوتی. پس از همه گیر شروع شد و ما شاهد تلاش های کشش و Hulu به رفع که با بیشتر رسمی سازمان دیده بان حزب گزینه های. اما هنوز هم وجود دارد اتاق را برای بهبود, پس, امروز, فیلم, در هر نقطه است رونمایی جدید خود را "سازمان دیده بان با هم" از ویژگی های.

سازمان دیده بان با هم ارائه می دهد همگام سازی شرکت-مشاهده سراسر فیلم در هر جای موبایل و تلویزیون های هوشمند نرم افزار. تا نه بینندگان (با مشخصات رتبه بندی مجموعه به PG-13 یا بالاتر) می توانید پیوستن به یک اتاق مشترک و چت از طریق متن را در زمان واقعی در حالی که آنها به تماشای یک فیلم.

فیلم در هر نقطه برنامه رایگان است اما همه در کنار یکدیگر بینندگان یا باید خرید فیلم و یا دریافت یک صفحه نمایش عبور برای این عنوان. صفحه نمایش عبور است که هنوز در بتا باز اجازه می دهد تا کاربران به اشتراک گذاری فیلم آنها را خریداری کرده اید با دوستان و خانواده به صورت محدود به زمان مشاهده.

سازمان دیده بان با هم ارائه می دهد چند مزیت بیش از دیگر سازمان دیده بان حزب گزینه های. Hulu برای مثال تنها اجازه می دهد تا بینندگان پیوستن به آن سازمان دیده بان احزاب از برنامه وب و هر کس به هیچ تبلیغات مشترک. سازمان دیده بان هم در دسترس است بر روی تلفن همراه, وب و بسیاری از تلویزیون های هوشمند. در حالی که این دقیقا رایگان اگر شما ترکیب آن با صفحه نمایش عبور تنها یک فرد به پرداخت برای این فیلم پس از آن یکی از گزینه های مقرون به صرفه. Twitch نیز نیاز به آن, سازمان دیده بان حزب بینندگان به اشتراک Amazon Prime. به طور کلی پشتیبانی رسمی برای به اشتراک گذاشته مشاهده است که هنوز هم بسیار نادر است. Netflix نداشته رسمی پشتیبانی از ویژگی های آن ناپدید شد و از, ایکس باکس 360.

برای شروع در یک ساعت با هم مشاهده, جستجو برای عنوان شما می خواهم به تماشای فیلم در هر نقطه. از جزئیات صفحه را انتخاب کنید سازمان دیده بان با هم فشار دهید و "من می خواهم به میزبان" را فشار دهید. شما سپس دریافت 6-شخصیت اتاق کد و URL برای به اشتراک گذاشتن با مهمانان خود را.

در این مقاله: فیلم در هر نقطه دیده بان با هم, تماشای, پارتی, صفحه, عبور, فیلم, مشاهده, مشترک, اخبار, سرگرمی, دنده,
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب