Moto G Stylus نقد و بررسی: بالا و پایین از یک $300 گوشی های هوشمند

گوشی های هوشمند گل سرسبد تمام, توجه, اما میانی دستگاه می تواند فقط به عنوان جذاب. برخی را مسخره می کنند در دستگاه های اگر آنها سریع ترین پردازنده های 5G پشتیبانی 90Hz نمایش OLED و فانتزی دیگر امکانات, اما اکثر مردم نمی نیاز به کسانی که همه چیز. که در آن $300 Moto G Stylus می آید. این یک میانی گوشی که همراه با آن برادر Moto G قدرت معاملات شاخص ویژگی های قابل اعتماد برای نیازهای به علاوه چند قدرت پردازش.

موتور G Stylus جای تعجب نیست تعریف شده توسط آن ساخته شده است در قلم اما آن را لنگر نه بیش از حد نخ نما مشخصات از جمله یک صفحه نمایش FHD+ نمایش 4000 mAh و یک دوربین سه نفر که شامل یک لنز ماکرو. آن عهد به چه حد میانی دستگاه ها آمده اند در چند سال گذشته اما این هم یک مثال خوب از فداکاری شما هنوز هم ممکن است به هنگام پرداخت کمتر از بالا به دلار.

Engadget نمره

فقیر

Uninspiring

خوب

عالی

کلید

موتورولا
Moto G Stylus

76

جوانب مثبت
 • یکی از معدود گوشی های هوشمند بودجه با قلم
 • Cinemagraph است یک راه آسان برای ایجاد شخصی gifs متحرک
 • اجرا می شود عمدتا پاک کردن نسخه اندروید 10
 • واقعی جک هدفون
 • لنز ماکرو است تعجب آور است اما لذت بخش انتخاب
 • خوب عمر باتری
منفی
 • خسته کننده عدم رد نخل هنگامی که با استفاده از قلم
 • پلاستیک سخت افزار
 • بدون NFC
 • حالت شب عکاسی بزرگ نیست

خلاصه

$300 Moto G Stylus قادر است گوشی های هوشمند با یک قلم است که باعث می شود آن را آسان به یادداشت ها و دست نوشته لیست در پرواز است. از سر تجربه است که مانع عدم رد نخل اما واقعیت این است که گزینه باقی مانده را سریع یادداشت های دست نویس را وادار به در نظر گرفتن آن است. گذشته از قلم G Stylus است که تقریبا یکسان به Moto G قدرت و آن را جامد به علاوه عملکرد خوبی 14 ساعت عمر باتری. آن بهترین عکس ها در نور خوب و در حالی که شامل لنز ماکرو است, عجیب و غریب, انتخاب, آن را در نهایت می افزاید: منحصر به فرد شعله ور شدن است که باعث می شود آن ایستادگی کردن در میان دیگر در اواسط محدوده گوشی های هوشمند است. اما G قدرت را عدم وجود NFC ناامید کننده شب حالت عکاسی و طراحی پلاستیک ثابت کند که قربانی لازم است هنگامی که امید بستن برای یک گوشی مقرون به صرفه.

برای اولین بار به بررسی Moto G Stylus?
رتبه بندی های شما به ما کمک راهنمای خریدار برای همه بهتر است.
نوشتن یک بررسی

همه چیز در مورد که stylus

قلم است که بزرگترین چیزی که جدا از این گوشی های هوشمند از Moto G قدرت. نازک قلم زندگی در یک جلد چرمی قرار دادن در گوشه پایین سمت راست از Moto G Stylus و آن را آسان به موسیقی پاپ خارج از خانه خود را هنگامی که شما نیاز به شتاب نوشتن یک یادداشت سریع. بیایید با شروع خوب: قلم بسیار سنگین و در حالی که آن را در نازک طرف آن را به اندازه کافی بلند به اندازه کافی برای من برای گرفتن به عنوان من می خواهم به طور منظم (البته کوتاه) مداد. این شهر همچنین دارای یک مش تکه در پایان است که می نشیند و به سادگی در سراسر این گوشی صفحه نمایش.

به عنوان به زودی به عنوان شما را از قلم از گوشی های هوشمند و قلم منو بالا میآید بر روی صفحه نمایش. از آنجا شما می توانید یادداشت ها در Google Keep یا موتورولا خود توجه داشته باشید برنامه و یا گرفتن یک تصویر سریع به علامت گذاری به عنوان. منو ساده است و من دوست دارم که آن را شامل یک میانبر به قلم قابل تنظیم تنظیمات بنابراین شما می توانید به سرعت انجام کارهایی مانند روشن کردن هشدار برای زمانی که قلم خارج شده و از آن جلد چرمی قرار دادن برای یک زمان طولانی.

والنتینا Palladino / Engadget

زمانی که صفحه نمایش قفل شده است, گرفتن قلم باعث سریع-راه اندازی یک جدید توجه داشته باشید بنابراین شما می توانید بلافاصله نقطه ایده, لیست و به-dos. موتورولا با استفاده از نرم افزار ترفندهای مانند این به آن را آسان به استفاده از قلم در هر زمان و با این حال شما می خواهید. تا کنون من تنها صحبت در مورد یادداشت برداری با قلم را, اما شما می توانید با استفاده از آن به عنوان یک ابزار ناوبری و همچنین حرکت بین برنامه های در موتور G Stylus با دقت بیشتر.

قلم نیز در یک عکس ترفند به نام Cinemagraph که اجازه می دهد تا شما اساسا به نوبه خود یک عکس به انیمیشن های gif با جداسازی مناطقی از جنبش. در نظر گرفتن یک عکس با Cinemagraph از پیش تعیین شده است که در واقع بیشتر شبیه یک فیلم کوتاه است که می تواند تا 75 ثانیه طولانی است. سپس با استفاده از قلم شما می توانید بخش هایی از تصویری است که شما می خواهید به حرکت و توقف هر چیز دیگری در قاب. این یک ویژگی شسته و رفته است که من به احتمال زیاد به صرف مقدار زیادی از زمان با استفاده از ایجاد انیمیشن گربه من — و من می توانم تصور کنید که دیگر صاحبان حیوان خانگی و پدر و مادر و انجام همین کار را با کسانی که مراقبت از آنها ،

اما در حال حاضر برای خبر بد: این قلم نیست بهترین ابزار نوشتن. من نمی خواهد دست به نوشتن همه چیز را در G Stylus. من فقط با استفاده از قلم که من می خواستم برای ایجاد یک لیست سریع و یا نوشتن یک ایده است که من نمی خواهم ناپدید شدن من است. به عنوان یک نتیجه, من با استفاده از قلم بسیاری هنگامی که گوشی قفل شده بود و استفاده مناسب از آن سریع-راه اندازی توجه داشته باشید از ویژگی های. آن نیز ضربه زدن آیکون کوچک در کروم بسیار ساده تر.

بزرگترین سرخوردگی نمی آمد از این قلم خود را, اما از گوشی های هوشمند و عدم رد نخل. اگر دست خود را حتی به سختی لمس کردن صفحه نمایش و قلم اغلب کار نمی کند. و حتی زمانی که آن را نشانی از کار گوشی های هوشمند و ثبت هر دو کف دست شما و قلم’ ورودی در همان زمان و در نتیجه جدا سکته مغزی قلم در طرف مقابل توجه داشته باشید. من با این مشکل زیادی در حالی که نوشتن در G Stylus زمانی که آن را در حال استراحت بر روی میز من. نیز وجود دارد برخی از تاخیر قابل توجه در هنگام نوشتن با قلم را, اما آن را نه به عنوان یک موضوع به عنوان عدم نخل رد.

بر خلاف سامسونگ S Pen موتور را منفعل stylus ندارد حساسیت فشار و نه از آن پشتیبانی از بلوتوث و پس از آن نمی تواند انجام کارهای سرگرم کننده مانند کنترل نمایش اسلاید و یا از راه دور با ضربه محکم و ناگهانی یک عکس. در حال حاضر شما ممکن است در مورد کسانی که زاید امکانات, اما آنها نشان می دهد که گوشی های هوشمند و قلم ندارد به فقط یک ابزار نوشتن.

سخت افزار

همانطور که برای بقیه سخت افزار شما نمی خواهد اشتباه Moto G Stylus برای گوشی های هوشمند گل سرسبد. آن از پلاستیک ساخته شده و در حالی که آن را احساس نمی کند ارزان نفسه آن را به عنوان قابل توجهی به عنوان فلز و شیشه گوشی های ما استفاده می شود به شرکت شعار در روز راه اندازی. اما در یک جهان که در آن براق صورتی و طلا گوشی های هنجار من مانند ظریف آبی تیره به سیاه شیب در پشت. آن را نگاه حتی بهتر اگر پشت گوشی نمی سرسختانه نگه به اثر انگشت و لکه.

گالری: Moto G stylus نقد و بررسی عکس | 8 عکس


8
 • +4

گذشته از مونتاژ دوربین در پشت و همچنین یک اثر انگشت خوان نقاب دار با آرم موتورولا. این کار به عنوان به خوبی به عنوان شما می خواهم انتظار. تنها چند پورت ها و دکمه های زنده بر روی لبه های دستگاه: در سمت راست دکمه پاور و تنظیم صدا در سمت چپ دارای ترکیبی سیم کارت و اسلات کارت حافظه microSD و پایین است که USB-C پورت شارژ و جک هدفون (#برکت). اما ناامید کننده و در عین حال تعجب آور چیزی که باقی مانده از Moto G Stylus است که پشتیبانی از شارژ بی سیم.

این 6.4 اینچ, 19:9 صفحه نمایش ال سی دی در حال اجرا در HD+ (2300 x 1080p) یو پی اس حول و حوش در موتور G Stylus. آن را می شود کاملا روشن و پر جنب و جوش رنگ و به طور کلی دوست داشتنی برای استفاده از تماشای فیلم و خواندن مقالات طولانی در جیب یا روشن شدن. آن را خدشه دار درجه یک, یا, که جلوی 16MP selfie camera ساده برش در گوشه بالا سمت چپ گوشی. دالبی-تنظیم بلندگوهای داخل موتور G Stylus دریافت به اندازه کافی بلند است اما کیفیت صدا رنج می برد کمی زمانی که شما میل لنگ آن را تا 100 درصد حجم. من نمی استفاده از این گوشی هوشمند برای پخش موسیقی در یک مهمانی, اما آن را فقط برای میز کوچک کنسرت و در حالی که تماشای موزیک ویدئوها در یوتیوب.

نرم افزار

موتور G Stylus اجرا می شود عمدتا پاک کردن نسخه اندروید 10 درست مثل موتورولا گل سرسبد لبه Plus. کسانی که به دنبال ناب ترین نسخه از آندروید (خارج از صفحه) نیاز به نگاه نه بیشتر. من هرگز از طرفداران از پوست است که برخی از تولید کنندگان مانند سامسونگ اضافه کردن به گوشی های خود را, و من ندیده ام کسی که دوست دارد bloatware ها راحت شوید. موتورولا پرش تمام کسانی که پاس faux و به جای خم در یک تعداد انگشت شماری از نرم افزار خصلت های وابسته به سخت افزار گوشی را به علامت آن است.

ما در مورد صحبت کردیم به قلم’ ویژگی های منحصر به فرد و ما به این دوربین ها به زودی. موتور اقداماتی است که واقعا تنها دیگر مجموعه موتور-چیز خاصی در این گوشی است. پیچ و تاب و گوشی را در دست خود را دو بار برای راه اندازی برنامه دوربین کاراته-chop دو بار به سرعت روشن یا خاموش کردن چراغ قوه — شما ایده را دریافت کنید. تاپیک اختصاصی اقدامات در منوی تنظیمات است که شما می توانید در هر زمان فقط در صورتی که شما فراموش نکنید که حرکات در دسترس هستند.

اما موتورولا را ترک کردن چند امکانات دیگر که نا امید خواهد شد برخی از — 5G و NFC. عدم سابق تعجب آور نیست در میانی تلفن. عدم وجود NFC بسیار ناامید کننده است. پرداخت تماس تبدیل شده اند در همه جا حاضر و بسیاری از مصرف کنندگان ممکن است فرض کنیم که هر گوشی های هوشمند است. اما آنها نا امید می شود اگر آنها را به راه اندازی گوگل پرداخت G Stylus تنها برای پیدا کردن که آن را به یک گزینه نیست.

دوربین

دوربین آرایه در پشت Moto G Stylus بسیار قادر به خصوص برای $300 گوشی های هوشمند. این یک 48MP f/1.7 دوربین اصلی است که با استفاده از صفحه binning اجازه دهید به نور بیشتری را در یک 16MP f/2.2 و لنز ultrawide و 2MP f/2.2 و لنز ماکرو. اولین تیرانداز است که نسبتا استاندارد و تولید تصاویر دوست داشتنی حتی اگر کسانی که با بیشترین نور طبیعی به نظر می رسد کمی overexposed.

که بزرگترین تفاوت من متوجه شدم بین G Stylus’ دوربین و کسانی که در این صفحه 3a و آی فون جدید SE — بیشتر از نور طبیعی موجود بیشتر احتمال دارد آن است که ضربه خواهد آمد کمی overexposed. این دوربین در بهترین حالت آن زمانی که نور بیشتری در دسترس بود (پايداری سرعت رخنه کرد در زمانی که نور ناپدید شد) و صفحه binning آمد در دستی زمانی که مصرف داخلی عکس در روزهای ابری و یا زمانی که روشن تنها با پراکنده نور لامپ. بهترین عکس تا به حال رنگ که شبیه به رنگ در صفحه 3a عکس, اما رنگ در عکس با نوردهی اغلب به نظر می رسد اشباع.

گالری: Moto G Stylus نمونه | 12 عکس


12
 • +8

G Stylus’ دوربین شامل یک گروه اختصاص داده های حالت شب اما متاسفانه شما گرفتن عکس های بهتر اگر شما به سادگی با تکیه بر ساخته شده در فلش. میزان نور موجود در حالت شب عکس نیست مشکل نه مقدار زمان آن طول می کشد تا فرآیند یک شب-حالت عکس است. شبیه به صفحه 3a می توانید آن را به 2-3 ثانیه بعد از زدن دکمه شاتر آن را به طور کامل پردازش شده و برای برنامه دوربین قادر به گرفتن عکس دیگری (که همچنین حداقل 2 ثانیه طولانی تر از زمان پردازش مورد نیاز برای گرفتن یک عکس به طور منظم در روشنایی مناسب و معقول). شما باید اقامت هنوز هم در آن زمان تاخیر در دریافت یک شات روشن است و سخت تر از آن برای تلفن های موبایل در Moto G Stylus. من نمی مستعد ابتلا به وحشت زده و عصبی در دست و من می تواند ایستادن هنوز هم اگر کسی از من می خواهد اما من نمی توانستم یک ترد عکس گرفته شده در حالت شب-اما من می توانم واضح تر البته تیره تر عکس زمانی که همان شات در حالت منظم.

این لنز ماکرو است که توپ عجیب و غریب در اینجا دلیل این که شما نمی بینید, اختصاصی, از جلو, تیرانداز در گوشی های هوشمند بسیار اغلب. این می آید در دستی هنگامی که گرفتن عکس از چیزی کوچک و یا تلاش برای گرفتن ریز جزئیات پیچیده. شما متوجه تفاوت بین حالت ماکرو و منظم حالت عکس بلافاصله: سابق به ارمغان می آورد حتی کوچکترین خطوط در گیاه, شاخه, در حالی که در دومی آن جزئیات بیشتر تار کردن (حتی زمانی که شات گرفته شده است از همان فاصله دور).

من عاشق عکاسی ماکرو بنابراین من احتمالا با استفاده از این حالت بیشتر از فرد به طور متوسط. بهتر است از دوربین DSLR با مناسب لنز ماکرو? هیچ. اما آن را به اندازه کافی خوب است که من می خواهم خوشحال مصرف Moto G Stylus روی پیاده روی یا قدم زدن در اطراف محله با هدف گرفتن بسیاری از طبیعت عکس.

من را فراموش کرده ام در مورد ultrawide دوربین: این لنز تنها هنگامی استفاده شود که تیراندازی ویدیو و آن را در دستی آمد آن را به عنوان اجازه می دهد تا به شما شلیک چشم انداز کلیپ در حالی که نگه داشتن تلفن به صورت عمودی. این اتفاق می افتد به طور خودکار زمانی که شما کش رفتن به گزینه های ویدئویی در نرم افزار دوربین, اما شما می توانید به سرعت سوئیچ به دوربین به طور منظم و “حالت استاندارد” با بهره برداری از یکی دیگر از آیکون بر روی صفحه نمایش. این ultrawide لنز باعث می شود تیراندازی افقی تصویری برای مدت زمان طولانی است که بسیار ساده تر زمانی که شما فقط مجبور به استفاده از یک دست. اما حتی اگر شما باید این گزینه از تیر عمودی تصویری با ultrawide دوربین شما باید انجام دهید تا با برگزاری G Stylus به صورت افقی-و ultrawide اثر کاملا از دست داده و بنابراین هیچ نقطه ای وجود دارد.

به طور پیش فرض ویدئوها شات با ultrawide دوربین ضبط 1080p در 30fps, اما شما می توانید بالا بردن کیفیت 1080p 60fps. دوربین اصلی از سوی دیگر می تواند شلیک ویدیو 4K — بنابراین اگر شما می خواهید که ultrawide نظر شما را به قربانی کیفیت کلی. من در نهایت ترجیح عکسبرداری با دوربین اصلی به دلیل آن را نیز اجازه می دهد تا نور بیشتری از لنز ultrawide می کند و در نتیجه روشن تر تصویری. در نهایت ultrawide لنز بهتر است در هنگام استفاده از آن برای اولین هدف من ذکر شده — تیراندازی چشم انداز تصویری بدون خسته کننده دست خود را خارج. من احتمالا می خواهم به استفاده از این اکثر در حالی که در کنسرت و یا در دیگر حوادث زندگی می کنند که در آن من می خواهم به گرفتن به عنوان بسیاری که ممکن است در قاب تصویری, اما در غیر این صورت من می خواهم به چوب دوربین اصلی برای هر دو عکس و ویدئو.

والنتینا Palladino / Engadget

عمر باتری و رقابت

همانطور که با هر گوشی های هوشمند ما نمی توانیم بحث در مورد Moto G Stylus در خلاء — اما آن خواهد بود به خصوص ضررهای بزرگ تری خواهند به انجام این کار در این مورد چون این گوشی عرضه همراه با Moto G قدرت. G قدرت مقایسه نسخه G Stylus-آن را شامل نمی شود یک قلم و نه از آن به عنوان پیشرفته از یک دوربین عقب راه اندازی و شروع آن با 64GB ذخیره سازی (G Stylus است 128GB به طور پیش فرض). اما G قدرت شامل 5000 میلی آمپر باتری در حالی که G Stylus دقیقا به دلیل آن نیاز اتاق به خانه قلم تنها 4000 mAh.

این به این معنی Moto G قدرت است که واقعا برای کسانی که:

1. نمی مراقبت در مورد قلم و

2. می خواهید به عنوان بزرگ یک باتری که ممکن است در گوشی های هوشمند خود را.

اما G Stylus عمر باتری نیست بیش از حد نخ نما — آن را به طول انجامید به طور متوسط 14.5 ساعت ما در تست باتری که شامل پخش ویدئو 720p, به طور مداوم در یک حلقه با نمایش در 50 درصد روشنایی تا زمانی که تلفن می میرد.

G Stylus نیز تولید عکس بهتر از G قدرت در دست نیست چشمگیر به اندازه کافی برای تحت الشعاع قرار دادن کسانی که از بزرگ دیگر رقیب این صفحه 3a. گوگل بودجه دستگاه تولید تصاویر بسیار عالی با ترکیبی از یک جامد سونی سنسور با دستگاه آموزش ویژگی های. G Stylus حتی با لنز ماکرو و لقب مانند Cinemagraph فقط مطابقت ندارد ، همچنین صفحه گوشی های شناخته شده برای داشتن برخی از بهترین دوربین های دیجیتال شما می توانید در گوشی های هوشمند و بنابراین اگر دوربین و کیفیت تصویر فوق العاده مهم است به شما صفحه دستگاه های در حال راه رفتن (در اندروید قلمرو حداقل).

بسته بندی

من نمی توانم حقیقت را اظهار نکردن تعدادی از چیزهای خوب در موتور G Stylus است برای رفتن آن. این یک جامد میانی گوشی های هوشمند خواهد شد که یک از گزینه های جذاب برای قلم و دوستداران و آن را حتی بیشتر جذاب توسط چیزهایی مانند سرگرم کننده ماکرو دوربین bloatware ها راحت شوید-نسخه رایگان از آندروید 10 و 14+ ساعت عمر باتری. من به غرفه به موتورولا برای بسته بندی و مقدار زیادی از ارزش به $300 گوشی های هوشمند. اما در چند هفته گذشته به تنهایی دیده ایم تعدادی از بودجه گوشی بیرون می آیند و رقابت شدید است. موتور G Stylus دارای قیمت در کنار آن به خاطر 300 دلار است که هنوز هم ارزان حتی در مقایسه با $400 صفحه 3a و جدید $400, آی فون, SE. اما چیزهایی مانند عدم وجود NFC و قابلیت را نیمه ترد عکس در روشنایی بد خواهد بود مقابله شکن برای برخی از آنها یک یادآوری است که شما به احتمال زیاد همیشه باید به چیزی که در هنگام انتخاب یک بودجه گوشی های هوشمند.

کلیدی مشخصات

Moto G Stylus

پردازنده

Snapdragon 665

حافظه داخلی

128GB

صفحه نمایش اصلی

6.4-inch wxga+ ال سی دی صفحه نمایش لمسی

رزولوشن صفحه نمایش

2300 x 1080

دوربین عقب

48MP f/1.7 اصلی 16MP f/2.2 ultrawide (تصویری تنها) 2MP f/2.2 ماکرو

جلوی دوربین

16MP f/2.0

سیستم عامل

10 اندروید

پورت

USB-C microSD/سیم کارت, جک هدفون

باتری

از 4000 میلی آمپر ساعت

حسگر اثر انگشت

بله

ابعاد

158.55 x 75.8 x 9.2 میلی متر

وزن

192g

NFC

هیچ

شارژ بی سیم

هیچ

در این مقاله: بررسی موتورولا moto g stylus گوشی های هوشمند آندروید, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>