موتور لبه به علاوه در عمق بررسی: تحت الشعاع قرار توسط غول

Moto Edge Plus

موتور Edge به همراه نقد و بررسی: تحت الشعاع قرار توسط غول

“موتور لبه به علاوه به نظر می رسد آینده است.”

 • زیبا “لبه های بی پایان” نمایش
 • براق, طراحی مربوط به اینده
 • تیز 108MP دوربین
 • عملکرد عالی
 • عظیم باتری
 • ضخیم و سنگین
 • 21:9 aspect ratio بی دست و پا
 • متوسط و جلو رو و تله
MSRP $1,000.00

موتورولا پرچمدار جدید گوشی Moto لبه به علاوه به نظر می رسد مانند چیزی از HBO سریال Westworld. نشان دادن تصویر دستگاه های دستی به عنوان edgeless نمایش تا حد زیادی فاقد شناسایی ویژگی های گذشته از تیز و روشن روی صفحه نمایش. آنها گوشی های هوشمند واقعا – فقط دستگاه های هوشمند متقابل بین تبلت و تلفن و کامپیوتر.

موتور لبه به علاوه احساس می کند مانند یک قدمی بزرگ در راستای Westworld این داستان است. آن را تقریبا تمام صفحه نمایش و به لطف سریع کوالکام پردازنده 5G پشتیبانی gobs از RAM و صاف 90Hz نمایش آن واکنش نشان می دهد به لمس شما با غیر طبیعی و با سرعت. وجود دارد ظریف آرم موتورولا در پشت, اما در غیر این صورت آن را براق و عاری از نام تجاری است.

با وجود آن طراحی مربوط به اینده و موتورولا نیز در تلاش برای تضعیف رقابت است. موتور لبه به علاوه “تنها” $1,000. که بسیاری بلکه کمتر از ردیف بالا flagships از اپل و سامسونگ است. این است که شجاعانه و جسورانه تلفن.

نمایش

موتورولا Moto لبه به علاوه یک آشکار عظیم تیتر از ویژگی های است که شما خیره در هر زمان شما انتخاب کنید تا گوشی. که 6.7 اینچ “بی لبه” صفحه نمایش.

همراه با براق منحنی لبه صفحه نمایش نیست کاملا جدید (باور کنید یا نه, سامسونگ توجه داشته باشید کهکشان لبه پنج سال) اما موتور لبه به علاوه بخشی از یک نسل جدید است که طول می کشد آن را به افراطی. لبه پیچیدن طرف کامل 90 درجه تمام اما از بین بردن سمت ناهنجاری زمانی که گوشی مشاهده مستقیم ،

Moto Edge Plus
Matthew S. Smith / Digital Trends

گوشی های مانند Huawei Mate Pro 30 در آغوش این مفهوم طراحی در سال گذشته اما موتور لبه به علاوه می رود همه در. شاید مهمتر از آن به طور گسترده ای در دسترس در ایالات متحده در حالی که Zte و Oppo گوشی های دشوار است برای پیدا کردن و استفاده در شمال امریکا است. آن را به طور موثر برای اولین بار خود را به طور متوسط در ایالات متحده خریداران گوشی های هوشمند.

بی لبه صفحه نمایش یک صفحه نمایش لمسی OLED با یک لیست طولانی از ویژگی های از جمله HD ips+ با وضوح 90Hz نرخ تجدید رنگ 10 بیتی پشتیبانی و HDR10+ گواهینامه. غیر معمول و چشمگیر 21:9 aspect ratio نتایج در یک گوشی است که احساس بلند و باریک. این یک مزیت است که هنگامی که پیام کوتاه در حال دیدن سایت وب و یا خواندن دلیل آن را افزایش می دهد محتوای شما می توانید بدون گسترش پهنای تلفن.

Moto Edge Plus
Matthew S. Smith / Digital Trends

اما می توان آن را یک مشکل در هنگام پخش ویدئو و یا بازی به عنوان بسیاری تولید شده با نسبت تصویر 16:9 در ذهن است. 21:9 صفحه نمایش را نشان می دهد میله های سیاه و سفید در دو طرف در هنگام مشاهده 16:9 محتوا به طور موثر کاهش قابل استفاده در فضای صفحه نمایش. ترین تصویری و بعضی از بازی ها به شما اجازه زوم در محتوا را به کل صفحه نمایش اما این قطع بخشی از تصویر.

صفحه نمایش لمسی می تواند مشکل باشد برای استفاده به عنوان به خوبی. به نظر می رسد جذب می کند و, مربوط به اینده, اما باعث می شود گوشی سخت به رسیدگی بدون فعال کردن تماس ورودی هنگامی که آن را در نظر گرفته نمی. این نیست مسئله برای من در هنگام مرور وب, اما آن را تبدیل به یک مشکل در هنگام بازی. در Minecraft, من هیچوقت گرفتن که راحت و اجتناب از تماس تصادفی ورودی.

Moto Edge Plus
Matthew S. Smith / Digital Trends

وجود دارد دو خصلت به صفحه نمایش. اول متن اغلب پیچد پایین هر دو طرف از گوشی در هنگام مشاهده یک وب سایت و یا سند. هر چند آن باقی مانده است خواندن آن را به یک فرد نگاه کنید. شدید منحنی نیز تحریف رنگ و روشنایی در لبه ها با توجه به عجیب و غریب زاویه دید. این آشکار است در هنگام مشاهده هر گونه یونیفرم نوار رنگ در سراسر صفحه نمایش مانند سفید خالص پس زمینه از بسیاری از وب سایت. من به آن تنظیم شده اما من قطعا می خواهم آن را یک عیب.

اشتهای خود را برای موتور لبه به علاوه بیش از هر چیز به این که آیا شما سقوط در عشق با این صفحه نمایش است. این یک گیج و آن را مربوط به اینده, اما آن را بی عیب و نقص. تلفن حرفهایها را با خوشحالی تنظیم به نمایش در خصلت و لذت بردن از نگاه چشم نواز. اگر شما بیشتر علاقه مند به تابع از فرم در نظر گرفتن سنتی بزرگ-صفحه نمایش گوشی مانند Galaxy S20 Plus.

طراحی

موتور Edge به همراه تلفن طراحی شده در اطراف صفحه نمایش خود را. آن بلند و باریک blocky بدن طراحی شده است به جای بلند و باریک 21:9 نسبت ابعاد.

اما آن را یک تماشاچی.

می خواهید بدانید که چه تلفن احساس مانند? انتخاب کنید تا یک هرشی شکلات. در حالی که من اعتراف کنم من یک نوار شکلات در دست برای یک سمت به سمت مقایسه ذهن من بلافاصله افتاده که مقایسه.

با وجود لبه های گرد گوشی احساس دلپذیری در مقایسه با آی فون اپل 11 نرم افزار مکس یا Samsung Galaxy S20 Plus. آمار و ارقام رسمی قرار داده و تلفن را دور در یک حجیم .37 اینچ است. آی فون 11 Pro Max است .32 اینچ ضخامت, سامسونگ Galaxy S20 Plus .31 اینچ و وان پلاس 8 Pro است .33 اینچ است. این باعث می شود گوشی سخت تر به نگه دارید از آن مشخصات باریک نشان می دهد.

Moto Edge Plus
Matthew S. Smith / Digital Trends

این comically لغزنده است. حتی کوچکترین شیب اجازه می دهد تلفن را به آرامی دور می شم. آن را خود به خود پرت خود را به لبه میز نیمکت من و چند صندلی. آن را همیشه احساس می کند آمادگی خود را برای شکستن رایگان خود را درک.

این گوشی همچنین احساس top-heavy, آن را به عنوان بلند قد و شما به طور طبیعی نگه داشتن تلفن در نزدیکی پایین آن است. من بررسی واحد وزن 7.2 اونس در ترازوی است که بیش از یک کهکشان S20 Plus اما کمتر از آی فون اپل 11 نرم افزار Max. این گوشی که مانند آن رقابت می تواند پا به نگه دارید در حالی که در رختخواب و یا زمانی که بر روی یک مبل.

اما آن را یک تماشاچی. موتور کل 2020 خط تولید است که به وضوح ساخته شده است به ارائه طراحی لوکس در قیمت پایین تر نقاط و لبه به علاوه موفق است. بررسی من از واحد درجه یک آبی پایان همراه با گوشی باریک باعث می شود زیبا و حرفه ای دستگاه. موتور لبه به علاوه به نظر می رسد مانند آن را متعلق به یک شهرستان یا جت خصوصی.

نوری اثر انگشت خوان

موتور لبه به علاوه با استفاده از اثر انگشت نوری خواننده برای ورود امن. به نظر می رسد در پایین سه ماهه این گوشی و آسان برای استفاده است.

آن را نمی کند, جلوگیری از نقص است که باید plaugued این تکنولوژی ، در حالی که تشخیص اثر انگشت به طور معمول کار کرده و اغلب آن را در زمان یک لحظه به رسمیت شناختن اثر انگشت. که تنبل نسبت به نزدیکی ورود فوری بیشتر سیستم های سنتی را ارائه می کنند. این سیستم همچنین دارای بسیاری از مشکلات برخورد با هر گونه آب بدون پرز و یا خاک را در دست خود.

5G بی سیم و پورت

موتور لبه علاوه بر پشتیبانی از هر دو mmWave و زیر 6Hz 5G شبکه و با توجه به موتورولا می توانید آمار شبکه با سرعت از 4Gbps را در شرایط ایده آل. من نمی توانستم این تست خودم چون 5G نشده است اعزام به منطقه من. هنوز, آن را خوب است برای دیدن پشتیبانی از هر دو 5G شبکه های, به عنوان آن را باید بهبود اتصال و باز کردن دسترسی به سریع ترین سرعت ممکن است. جدید آندروید flagships در حال ارائه این ویژگی را در سال 2020 در حالی که آیفون هنوز هم به طور کامل فاقد 5G پشتیبانی می کند.

این گوشی توسط ورایزون منحصر به فرد. شما نیاز به یک Verizon مشترک برای استفاده از این گوشی و یا مایل به سوئیچ به شبکه ورایزون است.

شما همچنین می خواهید پیدا کردن پشتیبانی از Wi-Fi 6 و بلوتوث 5.1. من می خواهم انتظار برای دیدن آخرین اتصال بی سیم استانداردهای جدید در پرچمدار تلفن, اما آن را خوب است برای دیدن موتورولا نشده صرفنظر از هر گونه امکانات در تلاش برای حفظ 1000 $در نقطه قیمت می باشد.

اتصال سیمی شامل USB 3.0 نوع-C و یک جک صوتی 3.5 میلیمتری که بر روی گوشی و لب پایین.

کیفیت دوربین

Moto Edge Plus
Matthew S. Smith / Digital Trends

این دوربین دیگر تیتر ویژگی در موتور لبه Plus. سه گانه-سیستم لنز دارای 108 مگاپیکسلی اصلی تیرانداز 16MP ultrawide لنز و یک 8MP لنز تله. این همچنین شامل تثبیت کننده تصویر اپتیکال تثبیت کننده ویدئو, و لیزر فوکوس اتوماتیک با زمان پرواز سنسور.

بله 108MP. همانطور که با بی لبه صفحه نمایش این گوشی 108MP دوربین نیست یک ویژگی منحصر به فرد است, اما آن را برش لبه و تا حدودی غیر منتظره در $1,000 تلفن. اگر شما در ایالات متحده Samsung Galaxy S20 فوق العاده است فقط معمولا در دسترس گوشی با قابلیت. و این قیمت برای $1,400.

که بسیاری از مگاپیکسل است. اما در ترجمه به عالی دوربین ؟

دوربین اصلی با کیفیت

هر چند آن را به یک 108MP سنسور موتور لبه Plus دارای صفحه binning در به طور پیش فرض. این روش که موتور تماس پیکسل و پشتیبانی از چهار تکنولوژی ترکیبی از نور از چهار پیکسل به یک. را کاهش می دهد که خروجی به 27MP اما افزایش روشنایی کنتراست و رنگ تصویر — در تئوری حداقل.

در نگاه اول موتور لبه به علاوه باعث می شود یک احساس قوی. دوربین بیرون می آید باز در هوای آزاد, عکس های با رنگی اشباع شده نگاه که مشترک میان گل سرسبد گوشی های. این عکس قطعا گرفتن چشم خود را و نگاه بزرگ بر روی طیف گسترده ای از صفحه نمایش.

احساس می کنم موتور لبه به علاوه مسائل را با رنگ ، من نزدیک از یک گل باعث می شود آن را به نگاه تقریبا فلورسنت در حالی که آن را بیشتر ولرم در زندگی واقعی است. رنگ می تواند آنقدر شدید است که آنها له جزئیات از بین بردن الگوهای ظریف و قوی و یا لکه های که در غیر این صورت قابل مشاهده است. این بد نیست برای Instagram اما گاهی دور از واقعیت است.

رنگ اریب در جهت مخالف من وقتی جامعی داخلی عکس با متوسط به پایین روشنایی. در حالی که به عکس نگاه تیز و روشن و رنگ در زمان شیرجه رفتن. دوربین به نظر می رسید به خصوص befuddled زرد دیوار آشپزخانه من و اغلب به صورت اریب به سمت ضعیف و کم نور نقاشی با مداد رنگی است که در همه دقیق است.

پرتره حالت جامد از افزایش نگاه از عکس های پرتره و آن را با این نسخهها کار به خوبی حتی در حد متوسط روشنایی هر چند آن را نشان می دهد بیشتر دانه دار از عکس های گرفته شده با Samsung Galaxy S20 Plus یا آی فون اپل 11 نرم افزار Max. من مو فرفری است که همیشه یک استرس تست برای حالت موتورولا دوربین قطعا مشکل برخورد با سیار فر اما اندکی halo که رقص در لبه از من وز غیر معمول است. هر پرتره حالت من همیشه سعی کردم تلاش کرده است برای مقابله با قفل.

موتور لبه به علاوه بهتر است هنگام گرفتن عکس در حد متوسط فاصله متوسط به روشنایی روشن است. می توانید آن را خیره کننده عکس در این شرایط اما دوربین اصلی این است که نه به عنوان متنوع به عنوان من می خواهم امیدوار بود.

108MP فوق العاده-res/تله فوتو با کیفیت

در حالی که 108MP سنسور با استفاده از صفحه binning به طور پیش فرض شما باید این گزینه به نوبه خود که در حالت خاموش و ضبط کامل 108MP عکس. فراموش که در آن شما اجرا به یک زن و شوهر از مسائل. با استفاده از 108MP “Ultra-res” حالت به طور قابل توجهی افزایش می دهد عکس-زمان پردازش. عکس های خود را در حال مصرف چند بار فضای بیشتری از پیش فرض 27MP عکس.

شما نا امید خواهد شد اگر شما انتظار آشکار افزایش وضوح. این 27MP عکس خروجی در 6,016 x 4,512 قطعنامه – در حال حاضر به خوبی بالاتر از 4K. این 108MP عکس خروجی در 12,032 x 9,024 قطعنامه. که بسیار بالاتر اما شما می خواهم نیاز به یک صفحه نمایش با رزولوشن بالای 4K به درک تفاوت.

موتورولا نیست نادان به این مشکل و سریع به نقطه اضافه شده تطبیق پذیری فوق العاده بالا و رزولوشن عکس. فوق العاده بالا با وضوح تصویر می تواند افزایش زوم دیجیتال آنجا وجود دارد, جزئیات بیشتر به کار در وهله اول اما موتور لبه به علاوه همچنین دارای یک 8MP دوربین تله با زوم اپتیکال 3x.

من تصمیم گرفتم برای مقایسه آنها را به سمت-توسط-جانبی توسط عکسبرداری از متن در یک فاصله و سپس کشت عکس برای دیدن نشان داد که بیشترین جزئیات.

نتایج جذاب است.

واضح است که لنزهای تله فتو لنز ارائه برتر هشیاری است. است که توهین به Ultra-res حالت به این دلیل که جزئیات در اینجا قابل توجه است. این تنگ محصولات عبارتند از: کمتر از 1 درصد از بیش از 108,576,768 کل پیکسل در 108MP عکس. هنوز محصول از لنز تله تر است خوانا.

شما متوجه یک تفاوت مشخص در نگاه هر شات. عکس های فوق العاده-res حالت قابل ملاحظه ای بیشتر رنگارنگ از کسانی که از دوربین 8MP. این را حس می کند به عنوان 108MP اصلی دوربین دارای f/1.8 دیافراگم در حالی که تله دوربین دارای f/2.4 aperture و به عنوان نتیجه جذب کمتر نور است.

به طور کلی این نتایج منجر به فکر می کنم گوشی های هوشمند ماهر عکاسان را پیدا خواهد کرد بسیاری به حفاری. فوق العاده-res حالت تله لنز هستند که هر یک مناسب برای موقعیت های مختلف. از سوی دیگر کمتر ماهر عکاسان (مثل خودم) احتمالا چشم پوشی فوق العاده-res حالت و با استفاده از لنز تله هنگامی که زوم مورد نیاز است.

Ultrawide و ماکرو با کیفیت

یک 16MP ultrawide دوربین را فراهم می کند 117-درجه میدان دید به صورت گسترده تر عکس و آن را به خوبی کار می کند. دراماتیک عکس های شما به احتمال زیاد با یک لنز ultrawide با این نسخهها کار به خوبی در کنار موتور لبه به علاوه گرايش به oversaturate رنگ.

نتایج واقع بینانه است ؟ Nah – اما این نقطه یک ultrawide دوربین گوشی های هوشمند. این یک بازی سرگرم کننده همه کاره گزینه ای است که می تواند در ارائه یک حس دامنه و عظمت به طور معمول ممکن است در گوشی های هوشمند است. من لذت می برد با استفاده از آن عکس من جامعی را با آنها به راحتی در میان بهترین من قادر به شلیک در بررسی من.

گوشی حالت ماکرو است یک کار انجام دهید اما این کار به احتمال زیاد خاص تر از شما انتظار می رود. این می تواند به ارائه کیفیت جامد هنگامی که بسیار نزدیک به یک موضوع. من صحبت کردن در چند اینچ دور در اکثر. در غیر این صورت من پیدا کردم دوربین اصلی می تواند ضربه محکم و واضح تر عکس های رنگارنگ.

جلوی دوربین

موتور لبه به علاوه یک 25MP جلوی دوربین که مانند دوربین اصلی دارای پشتیبانی از چهار تکنولوژی پیکسل. آن قرار می دهد 6.2 MP تصاویر به طور پیش فرض.

من قرنطینه کوتاه کردن مو را ندارد من بهترین موضوع اما من فکر می کنم دوربین جامد است. عکس از آن را در حال جنب و جوش, روشن و واضح است. عکس سهام بیش از حد اشباع نگاه از دوربین های دیگر, اما من فکر می کنم که کمتر از یک مسئله برای selfies. من پوست مطمئنا نمی کند “درخشش” هنوز وجود دارد یک اشاره از گرما در اینجا.

شما نیاز به روشنایی مناسب برای دریافت بیشتر از دوربین ، حتی با صفحه binning در اثر جلوی دوربین نمی تواند جلوگیری از دانه دانه نگاه حتی کم نور چراغهای روشنایی ذهن هرگز واقعا محیط تاریک. هیچ حالت شب یا هر چیزی شبیه به بهبود کیفیت در نور محدود است.

کیفیت دوربین خلاصه

دوربین در موتور لبه به علاوه می اندازد بسیاری از گزینه های در صاحبان امیدوار است که چند چوب خواهد شد. چند انجام دهد. عمومی عکس نگاه بزرگ بر روی دوربین اصلی که انجام آن در نور خوب با مناظر رنگارنگ. این Instagram-دوستانه فدا کردن تعادل و واقع گرایی برای پر جنب و جوش, چربی های اشباع شده نگاه که قابل توجه بر روی هر صفحه نمایش.

من دوست دارم 108MP دوربین. این چیزی است که اکثر صاحبان استفاده خواهد شد اغلب, اما آن را نشانی از افزایش گوشی تطبیق پذیری است. شما می توانید عکس های با 108MP فوق العاده-res حالت و سپس محصول آنها را بعدا برای بهترین نتایج.

این یک سیستم دوربین تا مطمئن شوید اما نمی ایستادگی کردن. همه مدرن گل سرسبد گوشی های ارائه تصویر با کیفیت عالی. موتور لبه به علاوه می توانید عکس های دیدنی و جذاب, اما آن را نمی blow me away.

تصویری با کیفیت

موتور لبه به علاوه به ارمغان می آورد گرما در تصویری و مشخصات. آن را می توانید ضبط ویدئو تا 6K وضوح یا رزولوشن 1080p 60FPS تا (فریم در ثانیه). ویژگی های دیگر عبارتند از تثبیت کننده تصویر نوری, تصویری حالت عمودی و تصویری قابلیت عکس فوری است که می توانید بکشید 20MP هنوز هم تصاویر از ویدئو در حالی که فیلمبرداری.

من تجربه کمی تیراندازی تصویری در گوشی های هوشمند, بنابراین من قادر به قرار دادن این ویدیو با کیفیت یک آزمون جدی است. هنوز هم من در بر داشت کیفیت فیلم قوی با تیز جزئیات و رنگ پر جنب و جوش.

گوشی عملکرد برگزار شد و حتی در هنگام عکسبرداری 6K تصویری. من تو را دیدم هیچ تاخیر قابل توجه و یا پردازش زمان قبل یا بعد از تیراندازی در 6K.

نیز وجود دارد یک حرکت آهسته حالت است که قطاری به 120FPS در رزولوشن FHD یا 240FPS در وضوح HD است.

صوتی

بلندگوهای استریو تنظیم توسط امواج گرمی برنده جایزه فن آوری های صوتی شرکت به موتور Edge به همراه صدای آن. و پسر, آیا واقعا جیغ.

در حجم کامل این گوشی ارائه قوی و متعادل کننده صدا است که می تواند به مقابله با طیف گسترده ای از محتوا از باس-آهنگ های سنگین به گیج کننده ترین فیلم اکشن. این گوشی ارائه نشده ترین باس, اما آن را ارائه ترد تجربه است که مقاوم در برابر اعوجاج. Dialogue یا خواننده باقی می ماند قابل تشخیص حتی در کنار سر و صدا از یک موتور جت یا یک ثابت, عمیق, باس, ضرب و شتم.

عملکرد

کوالکام 865 پردازنده قدرت موتور لبه Plus. این است که زمان ارائه آخرین و بزرگترین از کوالکام در خدمت هشت هسته. که زوج با 12 گیگابایت رم و 256 GB از ذخیره سازی متصل از طریق UFS 3.0 سازی استاندارد. موتورولا نخواهد ارائه مدل های با ذخیره سازی بیشتر و SDcard گسترش یک گزینه نیست.

چون اکثر گوشی های آندروید تکیه بر کوالکام پردازنده های موتور Edge به همراه ندارد خاص استفاده بیش از رقابت خود را. هنوز هم این است که یک پردازنده سریع است. فقط اپل عالی A13 مصنوعی آن را شکست.

 • Geekbench 5 تک هسته ای: 910
 • Geekbench 5 Multi-core: 3,297
 • نرم افزار 3DMark زنجیر شات: 9,415

من اظهار داشت: در بررسی های گذشته که گوشی های هوشمند عملکرد رسیده نقطه که در آن بسیاری از گوشی های “به اندازه کافی خوب است.” هنوز شما احساس تفاوت بین یک شاخص مانند موتور لبه پلاس و هر گوشی با استفاده از میانی کوالکام 600-سری پردازنده.

موتور لبه علاوه مگس از طریق محتوا به ندرت مردد حتی در حالی که پیمایش از طریق بزرگ لیست از تصاویر با وضوح بالا و یا تصویری. آن را بی عیب و نقص, اما آن را دید. جفت که با 90Hz صفحه نمایش است که بیشتر از 60 هرتز صفحه نمایش استفاده می شود که به تسلط در گل سرسبد گوشی های و این باعث می شود برای یک تجربه لذت بخش است.

موتور لبه علاوه مگس از طریق محتوا.

من به ذکر است که اپل A13 مصنوعی سریعتر است که شما می توانید در معیار. اپل آی فون SE مثلا نمرات 1,324 در Geekbench تک هسته ای و 3,192 در Geekbench های چند هسته ای. که معنا اپل 400 دلار گوشی به طور قابل توجهی سریعتر از نظر هر هسته پردازشگر از عملکرد موتور لبه Plus. آیفون SE نیز رقابتی در چند هسته ای. اما آیا شما می بینید که با سرعت در دنیای واقعی استفاده کنید ؟

من آن را تنها زمانی که با استفاده از دوربین. اگر شما ضربه محکم و ناگهانی چند عکس پی در پی برای مثال من متوجه نسل فعلی اپل می توانید چندین عکس را به سرعت و احساس می کنم کمی بیشتر پاسخگو در حالی که انجام این کار. من همچنین توجه بیشتر پاسخگو احساس هنگامی که چند وظیفه ای برنامه های کاربردی (با وجود gobs از RAM در موتور لبه به علاوه).

هنوز هم “به اندازه کافی خوب” باقی مانده است در اثر. آیا مدرن آی فون بیشتر احساس پاسخگو ؟ بله. آن را واقعا مهم در 99 درصد از استفاده کنید ؟ نه اینطور نیست.

Qualcomm 865 شامل یکپارچه Adreno 650 GPU و آن را می تواند اداره کند هر بازی آندروید در حال رفتن به پرتاب در شما. این است که کوالکام در حال حاضر ردیف بالا جزء پس از تمام وجود است نه برتر تراشه برای آندروید بازی توسعه به هدف. بازی پرواز در حال اجرا در نرخ فریم بالا و کیفیت عالی تنظیمات.

من اصلا آی فون 11 Pro Max در دسترس برای یک مقایسه مستقیم, اما معیار نتایج از نرم افزار 3DMark منجر به فکر می کنم آی فون 11 نرم افزار مکس و موتور Edge به همراه ارائه یک تجربه تقریبا معادل. و از آنجا که بسیاری از اندیشه های دیگر flagships خواهد شد که همان Qualcomm 865 بخشی با همان Adreno GPU شما به احتمال زیاد نمی بینم یک تفاوت عمده بین آنها ،

همانطور که قبلا گفتم من به برخی از شکایات در مورد چگونه گوشی طراحی می تواند بازی سختی برای بازی هنگامی که با تکیه بر کنترل صفحه نمایش لمسی, اما من قطعا نمی تواند عملکرد گسل.

عمر باتری

یک باتری 5000mAh قدرت موتور لبه Plus. باتری این اندازه نیست غیر معمول در سال 2020 اما این هنوز هم می دهد لبه به علاوه یک ظرفیت سرب بیش از اکثر رقبا. وان پلاس 8 Pro دارای یک 4,510 میلی آمپر, باتری Samsung Galaxy S20 Plus دارای یک 4,500 میلی آمپر باتری و آی فون اپل 11 نرم افزار حداکثر تا یک 3,969 میلی آمپر باتری.

من انتظار بیشتر مردم خواهد شد و در پایان روز با 30 تا 50 درصد از باتری باقی مانده است.

موتورولا به نقل از عمر باتری در دو روز این بود که درست در تجربه من. شما می توانید کشش آن را تا سه روز اگر شما نور بر روی گوشی و یا استفاده از آن را در یک روز اگر شما همه را در بازی. من انتظار بیشتر مردم خواهد شد و در پایان روز با 30 تا 50 درصد از باتری باقی مانده است.

تلفن پشتیبانی از 18 وات شارژر سریع موجود در جعبه یا 15 وات شارژ بی سیم. آن را نیز پشتیبانی از بی سیم قدرت های تا 5 وات است. این ارقام قابل توجه نیست برای گل سرسبد گوشی به عنوان کهکشان سامسونگ S20 Plus می تواند شارژ در تا 25 وات و وان پلاس 8 Pro با پشتیبانی از 30 وات. هنوز هم با عمر باتری این من فکر نمی کنم در حد متوسط شارژ با سرعت ارزش نگرانی در مورد.

نرم افزار

موتورولا کشتی موتور لبه به علاوه با یک نسبتا unblemished نسخه از اندروید 10. بسیاری از bloatware ها در دستگاه من آمد از Verizon نه Motorola اما حتی است که درهم و برهمی در حداقل بود. برنامه های مانند ورایزون می تواند تا حد زیادی نادیده گرفته اگر شما نمی مراقبت به آنها نگاه کنید.

موتور لبه به علاوه دارای موتور اعمال متمایز جایزه در بر داشت در تمام گوشی های موتورولا. این حرکت مبتنی بر کلید های میانبر ارائه دسترسی سریع به چند ویژگی های مشترک. سریع دو ریز ریز کردن, اقدام, باز, چراغ قوه, به عنوان مثال, و یا شما می توانید به سرعت پیچ و تاب و مچ دست خود را دو بار به باز کردن دوربین.

Moto Edge Plus
Matthew S. Smith / Digital Trends

من دیرین فن موتور داشتن برای اولین بار شروع به پریدن کرد در هیئت مدیره با موتور G3 و موتور اقدامات یک دلیل کلیدی برای من در اولویت است. من آنها را دوست دارم. آنها ساده و قابل اعتماد و تاثیر ویژگی های شما استفاده روزانه است.

برنامه دوربین است که بزرگترین شکایت. آن ابتدایی نگاه غیر معمول نیست در میان گوشی های آندروید اما به نظر می رسد ساده لوح. آن را به عنوان جذاب به عنوان سیستم عامل iOS, نرم افزار دوربین و یا یکی از شما پیدا کردن در گوگل صفحه گوشی و تمایل خود را به تکیه بر روی آیکون های کوچک و لیستی از گزینه ها را می توان به دور از شهودی است. آن را قابل استفاده, اما آن را به عنوان کاربر پسند که برخی از رقبا.

موتورولا به من گفت بی لبه صفحه نمایش استفاده خواهد شد اطلاعیه در طول جلسه در مورد تلفن, و من قطعا متوجه آن نور ، اما من هیچوقت به دست آوردن هر مقدار از نور نشان می دهد. این به سختی مرا شگفت زده کرد. هر گوشی برای ارائه یک لبه منحنی صفحه نمایش در برخی از راه ادعا کرد که این امر با ارائه مفید اطلاعیه و آن را هرگز نشان داده شده است هر یک در دنیای واقعی سودمند برای من.

ما را

موتورولا Moto لبه علاوه جامد است اما این مبارزات را به ایستادگی کردن در میان یک بسته بندی میشه. اپل, سامسونگ, LG, Huawei, Zte و Huawei پیشنهاد خود را flagships. در اکثر موارد این شرکت ارائه چندین. همه آنها بزرگ صفحه نمایش و gobs از ویژگی های. شما ممکن است تصمیم می گیرید در موتور لبه آن 108MP دوربین یا صفحه نمایش اما این امکانات نمی شود باید برای بسیاری از خریداران.

است وجود دارد یک جایگزین بهتر?

بله. که این مشکل رو موتور لبه Plus.

این یک گوشی خوب اما پر از انتخاب در دسترس است. اکثر خریداران در این محدوده قیمت به احتمال زیاد برای Samsung Galaxy S20 Plus یک انتخاب قابل اعتماد با خیره کننده و در عین حال کاربردی طراحی شده است. نیز وجود دارد وان پلاس 8 Pro می دهد که برخی از زمین و در مشخصات دوربین اما باعث می شود که با یک بزرگتر 120 هرتز صفحه نمایش.

اگر شما می خواهید یک گل سرسبد تجربه در بودجه Google صفحه 4 XL انتخاب خوبی است. شما همچنین ممکن است صبر کنید برای موتور لبه آینده بعد از این سال است. آن را برش پایین یک نسخه از موتور به علاوه لبه است که نگه می دارد روی صفحه نمایش است اما تنزل رتبه به یک 64MP دوربین در میان دیگر تغییرات است. موتورولا آشکار نشده قیمت آن ،

اپل آیفون نرم افزار Max یکی دیگر از برترین انتخاب است. دوباره آی فون ارائه می دهد یک طراحی است که روابط بهتر فرم با عملکرد. آن را بهتر از لبه و به علاوه من فکر می کنم برتر را فراهم می کند کیفیت دوربین به طور کلی. آن را به یک آی فون در حالی که کاربران آندروید را به عامل یک سیستم عامل سوئیچ به تصمیم خود را.

می خواهید گزینه های بیشتر? بررسي فايلهاي مورد علاقه ما گوشی های هوشمند از سال 2020 است.

چه مدت طول خواهد آن را بکشد ؟

موتور لبه به علاوه یک سریع از ویژگی های بسته بندی شده در گوشی در حال اجرا آخرین نسخه از اندروید پس از آن باید به خوبی انجام برای سال آمده است. پشتیبانی برای نسخه های سیستم عامل آندروید را اجرا خواهد کرد خشک پس از چند سال اما یک مشکل شایع در میان گوشی های آندروید است.

شما باید آن را خرید ؟

هیچ. موتور لبه به علاوه یک گوشی خوب است که نمی ایستادگی در 2020 عالی صف اندروید flagships.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>