Moto 360 نقد و بررسی: کلاسیک ساعت هوشمند جدید و خیره کننده طراحی

moto 360 2020 smartwatch review front

Motorola Moto 360 2nd Gen. مردانه 42mm Smartwatch, سیاه با سیاه, چرم

“Moto 360 oozes سبک و با کیفیت را نادیده می گیرد نیازی به نرم افزار حواس او را پرت و پذیرای سادگی. بهتر است در هر راه است.”

  • کیفیت ساخت و مواد
  • دو تسمه در جعبه
  • طراحی و اندازه را با توجه به بسیاری از مچ دست
  • عملکرد جامد (برای WearOS)
  • WearOS هنوز نشدم WatchOS
  • هیچ راهی برای تماس های
MSRP $300.00

این است که Moto 360 ساعت هوشمند … به جز آن را ساخته شده توسط موتورولا و واقعا عاقبت به Moto 360 است که در زمان ساعت هوشمند جهان توسط طوفان زمانی که آن را راه اندازی در سال 2015.

آن را ناشی از صدور مجوز معامله بین موتورولا و یک شرکت به نام eBuyNow که تولید و فروش جدید Moto 360.

در حالی که مهم است که بدانیم نمی کنید بیش از حد گرفتار کردن با نام تجاری. این یک جانشین در روح و اگر شما می خواهم گذشت این ساعت هوشمند قبل از اینکه با توجه به هزینه های این شرکت ساخته شده است که بسیار خوش تغییر کمک خواهد کرد که شما را در درک آن فریبندگی.

طراحی

زمانی که من حضور اوایل راه اندازی موتور 360 در پایان از 2019 شرکت تحت فشار قرار دادند آن را به عنوان یک لوکس گاه شمار با تاکید بر 3mm ضخامت بدنه فولادی ضد زنگ الماس مانند پوشش (DLC) در مدل و رسوب فیزیکی بخار (PVD) پوشش در طلا رز مدل دیده می شود در اینجا به عنوان یک دلیل برای هزینه $350. هر ساعت nerd می دانید DLC و PVD اغلب در بر داشت در پایان ساعت و هر ساعت هوشمند فن استقبال خواهد شد مورد فولاد ضد زنگ بیش از حد.

Moto 360 watch face
اندی Boxall/Digital Trends

به جز 350 دلار بود و بیش از حد پول در شلوغ smartwatch بازار حتی با این مواد. در حال حاضر چند ماه پایین خط این شرکت به نظر می رسد به توافق برسند. قیمت کاهش یافته است به $300. این باعث می شود آن را بسیار وسوسه انگیز تر.

اندی Boxall/Digital Trends

به نظر من Moto 360 به طور کامل روزمره smartwatch طراحی مواد و سبک. DLC یا PVD پوشش را بدنه فولادی ضد زنگ با دوام تر و انتخاب گل رز طلا, سیاه و سفید یا خاکستری رنگ به علاوه معقول 42mm اندازه و 52 گرم وزن به معنی آن را متناسب با هر مچ دست. دور چهره یک ویژگی مترادف با 360 نام مسطح است و گودی نیست مطرح شده در یک راه پس از حرکات ضربه تند وشدید زدن همیشه راحت است.

Moto 360 side pushers
اندی Boxall/Digital Trends

من هم آن قدر کوچک سبکی لمس. بالا فروشنده بافت است به آن را آسان تر به پیچ و تاب و از طریق سازمان دیده بان منوی سیستم در حالی که موتورولا “بال” نماد برجسته در بند قلاب بسیار درجه یک. در موضوع این بند شما دریافت می کنید دو جعبه — راحت سیلیکون بند و بند چرمی در رنگ متضاد. سریع انتشار پین معنی این تغییر فقط در یک لحظه به عنوان به خوبی.

Moto 360 را ندارد بیانیه ای جسورانه در مچ دست خود را دیگر به دنبال مانند یک با کیفیت خوب, شیک, گاه شمار. که مسلما بهترین بیانیه برای یک ساعت هوشمند را. اگر شما سیاه و سفید مدل آن را به عنوان یواشکی به عنوان شما می خواهید. من آن را خیلی دوست دارم.

نرم افزار و صفحه نمایش

هیچ بدنام تخت-تایر صفحه نمایش در اینجا به عنوان جدید Moto 360 1.2 اینچ صفحه نمایش AMOLED است که کاملا گرد است. 390 x 390-پیکسل را تضمین مقدار زیادی از وضوح و آن را به اندازه کافی روشن دیده می شود در نور خورشید.

ممکن است دور صفحه نمایش اما جدی وجود دارد سیاه و سفید گودی بین صفحه نمایش و این مورد که آیا کاستن از در غیر این صورت عالی طراحی شده است. من نمی باید هر گونه مشکل با Moto 360 را روی صفحه نمایش که در مسابقات دیگر WearOS ساعت در ظاهر رنگ و روشنایی.

اندی Boxall/Digital Trends

این ساعت با استفاده از گوگل WearOS نرم افزار و آن را نصب اینجا بدون هر گونه برنامه های اضافی. اکثر مارک های مد عبارتند از سرگرم کننده اضافی و یا ترفند کوچک به جا در با نام تجاری ارسال پیام و شرکت های پخش مانند Tag Heuer شامل گردد ابزار است که تجدید نظر به نام تجاری وفاداران. Moto 360 تجدید نظر به کسانی که مانند سادگی.

ساده بهترین است وقتی که می آید به WearOS smartwatches. اضافه کردن ده ها تن از ویژگی های نرم افزار و یا مرتبط مزخرف فقط رقیق چه کار می کند بهترین در ما مچ دست, اطلاعیه ها, تناسب اندام و ردیابی و کنترل موسیقی, نقشه, و زمانی که انجام می شود در راه حق تماس بیش از حد. که همراه با سبک, راست, و آن را یک پتانسیل برنده است. عدم اضافی در موتور 360 بهره مند است به جای یک حرکت نزولی.

این به این معنا نیست WearOS شادی ، آن را هنوز هم بسیار بیش از حد طولانی نفس به راه اندازی و پشتیبانی از اعلان بسته به تلفن شما با استفاده از. متصل به یک کهکشان S20 فوق العاده آن آزاردهنده تحویل اطلاعیه چند بار در حالی که بر روی Xiaomi Mi 10 نرم افزار آن را تحویل حداقل اگر من خوش شانس بود.

عملکرد بزرگ نیست یا به خصوص اگر شما آن را گرفتن زمانی که آن را تلاش برای به روز رسانی نرم افزار و یا استفاده از GPS و برنامه های شخص ثالث می تواند به طور مشابه سنگین در هنگام جمع آوری اطلاعات. من هم نمی فهمم چرا این پیچ و تاب و فروشنده است مورد استفاده قرار گیرد به حرکت به منوها آن را به عنوان کار نمی کند در سراسر سازمان دیده بان.

Google Fit است که یکی از بهترین ویژگی های در داخل WearOS و اخیر بصری به روز رسانی ساخته شده است آن را مدرن تر و قابل خواندن است. وجود دارد ردیابی فعالیت های بسیاری ساخته شده است و اهداف روزانه همه قابل تنظیم با توجه به نیازهای شما.

من دوست دارم چهره دیده بان در Moto 360 آنها به عنوان عوارض متعدد معنی من می توانید ببینید من تعداد گام یا قلب امتیاز در یک نگاه. در سازمان دیده بان خود را شروع تمرین ثانیه طول می کشد. هنگامی که شما انجام داده ارائه شده است به وضوح در داخل Google Fit نرم افزار بر روی تلفن خود را. این همه تناسب اندام ردیابی ترین نیاز است و همه آن را با این نسخهها کار به خوبی با Moto 360 ضربان قلب سنسور بیش از حد.

اگر چه WearOS هنوز نشدم پشت اپل WatchOS آن را قابل تحمل در Moto 360. متاسفانه هنوز هم وجود دارد هیچ راهی برای تماس با این حال.

باتری اتصال و عملکرد

وجود دارد هیچ چیز منحصر به فرد در مورد قدرت پشت WearOS. این ساعت دارای یک Qualcomm Snapdragon پوشیدن 3100 چیپ ست با 1GB رم و 8GB حافظه داخلی به علاوه یک وجود دارد 355mAh باتری مجهز به سریع شارژ بیش از حد. این شهر همچنین دارای NFC برای پرداخت تماس و GPS و سنسور های مختلف. این یکسان به ساعتهای مانند فسیلی ژنرال 5 و به اندازه کافی سریع است که من هرگز نا امید شدم با استفاده از آن.

Moto 360 heart rate sensor
اندی Boxall/Digital Trends

باتری طول می کشد برای کل یک روز کاری و عمیق به شب اما این همه اگر مداوم ضربان قلب را ردیابی فعال است. شما نمی توانید یک ثانیه بعد از آن اما با آن تنها نیاز به یک ساعت برای شارژ این نیست بیش از حد از یک مشکل است.

آن مغناطیسی متصل به اختصاصی شارژ ستون همراه با دیده بان نگه می دارد که آن را ایمن برگزار می شود در جایی بهتر از بسیاری از دیگر سیستم های مشابه. این مسائل به دلیل آن را نمی توانید جدا و توقف شارژ اگر آن را زدم.

من استفاده کرده اند Moto 360 متصل به گوشی های آندروید و نمی تجربه هر گونه مشکلات با تماشای ماندن متصل. در حالی که WearOS ساعت اتصال به iOS برخی از ویژگی های کار نمی کند. این شامل قادر به دیدن iMessage, اطلاعیه ها کمتر مفید گوگل دستیار و گزینه های کمتر به طور مستقیم ارتباط برقرار کردن با اطلاعیه بر روی مچ دست خود را. این بخشی از دلیل توصیه ما به صاحبان آیفون خرید یک اپل واچ به جای یک ساعت هوشمند با WearOS.

قیمت, گارانتی, و در دسترس بودن

Moto 360 در حال حاضر در قیمت $299 یا 299 پوند انگلیس. آن را در دسترس به طور مستقیم از طریق Moto 360, فروشگاه آنلاین و یا از طریق فروشگاه های بزرگ از جمله آمازون است. پوشش داده شده با یک سال گارانتی تعویض و دو سال گارانتی سخت افزاری باید آن را معیوب.

ما را

شما مفتخر به پوشیدن Moto 360 بر روی مچ دست خود را. آن را شیک و خوب ساخته شده می آید با یک انتخاب از تسمه و WearOS قابل کنترل است به صورت روزانه. لازم نیست زنگ ها و سوت و به جای تمرکز بر آنچه مهم: طراحی خوب مطلوب مواد مناسب و معقول تجربه مالکیت و جامد عمر باتری.

است وجود دارد یک جایگزین بهتر?

Moto 360 یک خرید خوب اگر شما می خواهید یک WearOS ساعت هوشمند و همسان عالی $299 فسیلی Gen 5. انتخاب خود را بین دو پایین خواهد آمد به ترجیح شخصی است. آنها هر دو جذاب ساعت با مقدار زیادی از ویژگی های.

ما همچنین می خواهم به توصیه به دنبال در $279 Samsung Galaxy تماشای فعال 2 که با استفاده از سامسونگ Tizen نرم افزار اگر شما صاحب یک تلفن آندروید و می خواهید یک ساعت هوشمند است. هر دو دارای عملکرد قوی و در مورد تماشای فعال 2 است کمی ساده تر برای استفاده و بزرگ تناسب اندام ویژگی های ردیابی.

اگر شما آی فون خود را و سپس توصیه می کنیم خرید یک $399 اپل دیده بان سری 5. نه تنها شما بهتر نرم افزار و فوق العاده تناسب اندام و ردیابی, اما شما همچنین دریافت عالی سخت افزار لمسی موتور که بهترین در کسب و کار و دسترسی به طیف گسترده ای از تسمه ها و لوازم جانبی بیش از حد.

چه مدت طول خواهد آن را بکشد ؟

ساخته شده از فولاد ضد زنگ و در دسترس است با هر یک DLC یا PVD پوشش با یک مورد پلاستیک پشت و Gorilla Glass 3 بر روی صفحه نمایش به علاوه 30 متر مقاومت در برابر آب و Moto 360 باید نسبتا سخت با پوشیدن ارائه آن به خوبی درمان. WearOS دریافت کوچک و پراکنده به روز رسانی شده است اما نه با دریافت یک به روز رسانی عمده در در حالی که. ضعیف ترین لینک در اینجا این است که باتری اما حتی با استفاده از آن باید خوب به مدت حداقل دو سال.

باید به شما خرید ؟

بله. در حال حاضر که قیمت کاهش یافته به $299, Moto 360 نشان دهنده یک مقدار بهتر از قبل از آن.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im