بیشترین بهره وری سوخت کامیون ها برای سال 2020

قضاوت از تبلیغات شما می خواهم فکر می کنم زندگی هر وانت مالک همه چیز در مورد بکسل بزرگ تریلر و رفتن در جاده ماجراهای. در عین حال بسیاری از صاحبان در حال حاضر استفاده از وانت به عنوان روزانه رانندگان بنابراین اقتصاد سوخت است مهم تر از همیشه. سختگیرانه استانداردهای تولید گازهای گلخانه ای نیز فشار بیشتری را بر کامیون سازندگان برای بهبود mpg.

نتیجه این است که کامیون از دیترویت سه خودروسازان در حال حاضر با کمال تعجب سوخت. هنگامی که مجهز به در دسترس موتورهای دیزل اندازه وانت کامیون از فورد و جنرال موتورز و Ram در واقع دارای مقام بلندتری بودن خود را به کارهای کوچکتر هستند. فورد F-150 هیبرید در راه است و چند خودروسازان در حال توسعه برق کامیون, اما در حال حاضر دیزل غالب.

این بیشترین بهره وری سوخت کامیون های فروش امروز اما بیانیه ای که همراه با چند هشدارهای. این رده بندی بر اساس کامیون’ آژانس حفاظت از محیط زیست (EPA) combined fuel economy رتبه بندی آنها به عنوان بیشترین نماینده در دنیای واقعی استفاده کنید. رتبه بندی اقتصاد سوخت نیز متفاوت است و بر اساس چه کامیون مجهز شده است; تمام کامیون های ذکر شده در اینجا دریافت کنید بهترین خود را رتبه بندی با عقب چرخ به جای چهار چرخ دیسک.

2020 Chevrolet Silverado Diesel

Chevrolet Silverado 1500 Duramax (27 mpg همراه)

با rear-wheel drive, Silverado Duramax را 27 mpg ترکیب برنده بینی. کامیون رتبه در 23 mpg شهرستان و 33 mpg در بزرگراه.

این Duramax موتور دیزل مورد استفاده در Silverado یک 3.0 لیتری خطی-شش که تولید 277 اسب بخار و 460 پوند-فوت گشتاور است. آن را در دسترس به طور انحصاری با 10-سرعت انتقال خودکار با گسترش گسترده ای از چرخ دنده ها نسبت به احتمال کمک به بهره وری سوخت. Silverado Duramax رتبه به دو تا 9,300 پوند اگر چه شما نیاز به بهره وری-کاهش چهار چرخ دیسک برای آن است. Silverado نیز موجود است با موتورهای بنزینی با شش یا هشت سیلندر است.

Silverado گذشته بود دوباره طراحی برای 2019 مدل سال. قابل توجه ویژگی های تکنولوژی شامل یک “transparent تریلر” سیستم است که با استفاده از دوربین های دیجیتال به شما اجازه راننده “دیدن” از طریق یک تریلر و همچنین به عنوان یک بکسل برنامه با چک لیست ها و ویژگی های دیگر به روند آسان تر است. Silverado همچنین تطبیقی کروز کنترل برای سال 2020 مدل سال پس از رقیب فورد F-150.

2020 GMC Sierra Denali CarbonPro

GMC Sierra 1500 Duramax (26 mpg همراه)

GMC Sierra عملا یکسان به Silverado, اما آن را کمی پشت باشگاه در اقتصاد سوخت. مجهز به همان Duramax موتور دیزل سیرا می شود 27 mpg ترکیب و 30 mpg در بزرگراه با همان 23 mpg شهرستان به عنوان Silverado دیزل.

قدرت خروجی برای Duramax موتور دیزل است که بدون تغییر از Silverado و موتور به همراه همان 10-سرعت انتقال خودکار. اما سیرا حداکثر دو امتیاز است که کمی پایین تر در 9,100 پوند (دوباره با چهار چرخ دیسک). سیرا می شود همان مجموعه ای از موتورهای بنزینی موجود در Silverado و همچنین, اما آنها نمی تواند مطابقت اقتصاد سوخت دیزل.

GMC سخت تن به تن است به عنوان یک حق بیمه با نام تجاری اما در گذشته که عمدتا به معنای GMC کامیون به حال بیشتر کروم تر از خود باشگاه خواهر و برادر. این نسل فعلی سیرا یکی از اولین GMC مدل واقعا تشخیص خود را ارائه با نام تجاری خاص منعطف MultiPro درب عقب اتومبیل و CarboPro کربن-فیبر محموله جعبه.

2020 Ram 1500 EcoDiesel

رم 1500 EcoDiesel (26 mpg همراه)

رم اولین دیترویت سه به ارائه یک موتور دیزل در آن اندازه کامل کامیون اما نسل دوم Ram 1500 EcoDiesel است که دیگر بیشتر سوخت کامیون در فروش. اما rear-wheel-drive مدل 26 mpg ترکیب (22 mpg, شهرستان, 32 mpg در بزرگراه) است که هنوز هم بسیار خوب برای یک کامیون بزرگ است.

همانطور که قبل از این EcoDiesel موتور می آید از Ram پدر و مادر فیات. ساخته شده در ایتالیا 3.0 لیتری V6 به تولید 260 اسب بخار و 480 lb-ft گشتاور است و به فروش می رسد فقط با یک هشت-سرعت انتقال خودکار. این EcoDiesel می توانید دو تا 12,560 پوند هنگامی که به درستی مجهز — قابل ملاحظه ای بیشتر از آن فورد و جنرال موتورز رقبا. رم نیز ارائه می دهد بنزین V6 و موتور V8 گزینه های.

Ram 1500 گذشته بود دوباره طراحی برای مدل سال 2019 به دست آوردن یک موجود 12.0-اینچ پرتره گرا صفحه نمایش لمسی برای سیستم سرگرمی Uconnect. همچنین تنظیم Ram 1500 جدا از رقبای مستقل جلو و سیم پیچ-بهار تعلیق عقب ارائه می دهد که راحت تر سوار از بسیاری از کامیون های دیگر.

2020 F-150 Power Stroke Diesel

فورد F-150 سکته مغزی قدرت (25 mpg همراه)

حتی با فندک آلومینیوم بدنه دیزل F-150 کاملا نمی تواند مطابقت اقتصاد سوخت خود را دیترویت رقبا. بهترین بیضی آبی می تواند جمع اوری 25 mpg ترکیب (22 mpg city 30 mpg در بزرگراه).

فورد 3.0 لیتری قدرت سکته مغزی V6 تولید 250 اسب بخار و 440 lb-ft گشتاور. موتور دیزل همراه به همان 10-سرعت انتقال خودکار مورد استفاده در باشگاه و GMC کامیون ها (انتقال شد به طور مشترک توسعه یافته توسط فورد و جنرال موتورز). فورد به نقل از حداکثر ظرفیت بکسل 11,400 پوند برای سکته مغزی قدرت که نشسته در F-150 صف در کنار EcoBoost توربوشارژ بنزینی V6 موتور و تنهاست به طور طبیعی-آسپيره بنزین V8.

این نسل فعلی F-150 عرضه برای 2015 مدل سال و سکته مغزی قدرت دیزل اطراف بوده است سال 2018 مدل سال. دوباره طراحی F-150 است که در این راه به عنوان یک مدل 2021. دیزل موتور باز خواهد گشت اما فورد نشده منتشر شد هر مشخصات آن است. نسل بعدی F-150 را نیز دریافت PowerBoost هیبرید اما تا کنون آن را به نظر نمی آید مانند ترکیبی برای پیش افتادن دیزل در اقتصاد سوخت.

2021 Chevrolet Colorado ZR2

شورولت کلرادو Duramax (23 mpg همراه)

باشگاه را به کارهای دیزل کامیون پس از اتمام آن بزرگتر Silverado خواهر و برادر با 23 mpg ترکیب (23 mpg city 30 mpg در بزرگراه). همان اعتبار اعمال به کلرادو GMC کانیون خواهر و برادر.

این نسل فعلی کلرادو قدمت آن به سال 2015 مدل سال. آن Duramax دیزل موتور 2.8 لیتری چهار سیلندر که به تولید 186 اسب بخار و 369 lb-ft گشتاور اجازه می دهد کلرادو به دو تا 7,700 پوند هنگامی که به درستی مجهز شده است. باشگاه ارائه می دهد بنزینی چهار سیلندر و موتور V6 گزینه های به عنوان به خوبی.

موتور دیزل را می توان در Colorado ZR2 که می شود به روز رسانی سیستم تعلیق و یک میزبان از دیگر تغییرات جدی در آفرود. اما پایه کلرادو دیزل بیشتر سوخت کارآمد variant.

2020 Ford Ranger

فورد رنجر (23 mpg همراه)

بنزین-طراحی رنجر تقریبا منطبق بر کلرادو دیزل در اقتصاد سوخت. هر دو کامیون همان 23 mpg, ترکیب, اما فورد دارای 1 mpg استفاده در شهر دسته. اما کلرادو ضربان رنجر 4 mpg در بزرگراه دسته.

تکاور خوب مسافت پیموده شده گاز است که تا حد زیادی به آن موتور کوچک و بهره وری متمرکز بر انتقال است. 2.3 لیتری توربوشارژ خطی-چهار همراه به همان سرعت 10-اتوماتیک مورد استفاده در F-150, Silverado و سیرا. این موتور چهار سیلندر تولید 270 اسب بخار و 310 lb-ft دادن رنجر یک ظرفیت بکسل از 7500 پوند است.

فورد آورده رنجر بازگشت به ایالات متحده برای 2019 مدل سال پس از نزدیک به یک دهه دور. در حال حاضر نسل رنجر رفت و در فروش در بازارهای دیگر طولانی قبل از آن به طوری که آن را نه دقیقا یک طراحی تازه. هنوز هم آن چشمگیر, جاده, رفتار برای یک کامیون و یک مقدار مناسب و معقول از تکنولوژی از جمله فورد زمین سیستم مدیریت برای آفرود.

وانت اندازه دسته ها توضیح داده شده

مانند انواع دیگر وسایل نقلیه کامیون وانت می آیند در اندازه های مختلف. اما اندازه دسته ها اغلب توسط خودروسازان همیشه ارائه تصویر کامل. در اینجا سریع cheat sheet.

متوسط

کارهای کامیون وانت در واقع کوچکترین کامیون شما می توانید خرید جدید در ایالات متحده در حال حاضر. کوچکتر کامیون ها (اغلب به عنوان “قرارداد”) از بین رفته از سواحل ما سال پیش اگر چه آنها هنوز هم در دسترس است در کشورهای دیگر. نمونه هایی از کارهای کامیون شامل تویوتا تاکوما در این Nissan Frontier, the Honda Ridgeline و Chevy Colorado/GMC کانیون ، فورد رنجر و جیپ گلادیاتور آخرین مطالب در این پررونق بخش.

اندازه کامل/نیم تن

این رایج ترین نوع کامیون در جاده ها, شامل بهترین فروشندگان مانند فورد F-150, the Chevy Silverado 1500/GMC Sierra 1500 دوقلوها و Ram 1500. این کامیون در حال گاهی اوقات به عنوان “نیم تن” یک اصطلاح است که استفاده می شود به درخواست حمل بار رتبه بندی برای این کلاس از کامیون است اما در حال حاضر کاملا بی ربط است. اصطلاح “اندازه کامل” می آید از این واقعیت است که این بزرگترین کامیون های طبقه بندی شده به عنوان “نور وظیفه وسایل نقلیه” توسط سازمان حفاظت محیط زیست به این معنی که آنها حکومت همان اقتصاد سوخت قوانین به عنوان ماشین.

سنگین/سه چهارم تن/تن:

اندازه کامل کامیون نیست بزرگترین کامیون شما می توانید خرید ، کامیون سنگین مانند Ford F-Series Super Duty, the Chevy Silverado/GMC Sierra 2500 و 3500 و Ram 2500 و 3500 آنقدر بزرگ است که آنها بیش از سازمان حفاظت محیط زیست رتبه بندی وزن برای خودروهای سواری. بسیاری از صاحبان هنوز هم استفاده از این کامیون ها به روزانه رانندگان اگر چه تنها خریداران که صرف مقدار زیادی از زمان بکسل و تخلیه واقعا به آنها نیاز دارید. “سه چهارم تن” و “یک تن” نام بیا از همان منسوخ سیستم رتبه بندی به عنوان “نیم تن” برای تعیین اندازه کامل کامیون.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>