شواهد بیشتری است که مریخ یک بار تا به حال یک حلقه و دوباره

فوبوس یک ماه از مریخ است.تصویر: NASA/JPL-Caltech/دانشگاه آریزوناتحقیقات جدید ارائه می دهد یک توضیح برای غیر م

توسط DOSTEMANSALAM در 15 خرداد 1399
Phobos, a moon of Mars.
فوبوس یک ماه از مریخ است.
تصویر: NASA/JPL-Caltech/دانشگاه آریزونا

تحقیقات جدید ارائه می دهد یک توضیح برای غیر معمول مدار مریخ قمر دیموس است که تقویت فرضیه که از سیاره سرخ به صورت دوره ای ویژگی های زحل مانند حلقه.

تبلیغات

مریخ دارای دو بسیار زشت قمر فوبوس و دیموس. در علاوه بر این به خود سیب زمینی-ظاهر هر دو قمر را فوق العاده مدار دایره ای به تراز بالاتر مریخ را استوایی هواپیما. در واقع که نه کاملا دقیق به عنوان Deimos بیرونی از دو قمر نشسته کمی خارج از این هواپیما.

همانطور که معلوم است این کمی دو-درجه تفاوت مهم تر از ما متوجه شد با توجه به تحقیقات جدید ارائه شده در این هفته در 236th نشست انجمن نجوم آمریکا برگزار شده بود عملا در این سال است. شما می توانید به عنوان خوانده شده قبل از چاپ در اینجا; مقاله پذیرفته شد برای انتشار در آینده نسخه ای از اختر فیزیک مجله نامه.

تبلیغات

"این واقعیت که دیموس مدار است که دقیقا در هواپیما با مریخ را استوا بی اهمیت در نظر گرفته شد و هیچ کس مراقبت به سعی کنید به آن را توضیح دهید" گفت: Matija Ćuk نویسنده سرب از مطالعه جدید و یک دانشمند محقق در موسسه SETI در آزادی مطبوعات. "اما هنگامی که ما تا به حال یک ایده جدید است و ما در آن نگاه با چشم های جدید و دیموس را شیب مداری خود را نشان داد راز بزرگ."

که راز بزرگ در واقع با Phobos دیگر مریخ ماه. به عنوان مطالعه جدید نشان می دهد, Phobos گرفتار در چرخه مرگ و تولد دوباره است که به طور موقت و به صورت دوره ای نتایج در حلقه در اطراف سیاره سرخ. این نظریه در واقع فرض می در سال 2017 توسط دیوید Minton یک استاد در دانشگاه و همکاری نویسنده این مطالعه جدید و اندرو Hesselbrock خود گراد در زمان.

چرخهای ماه نظریه به عنوان آن را به تلاش برای کشف کردن چگونه مریخ کردم آن دو قمر. نظریه های مختلف تلاش کرده اند و شکست خورده به توضیح دهید که چگونه این کوچک misshapen قمر به پایان رسید تا در زمان مداری تنظیمات. محبوب در نظریه شامل اسیر سیارک ها یا یک برخورد بین دو جسم در عین حال این راه حل در پاییز کوتاه در توضیح قمر فوق العاده,دایره ای, استوایی مدار و Deimos عجیب شیب.

این جایی است که چرخهای ماه تئوری در می آید. به عنوان در سال 2017, مقاله اشاره فوبوس است که به آرامی به سمت غرق شدن مریخ. سرانجام در حدود 70 میلیون سال مریخ را گرانشی یدک خواهد بود بیش از حد به خرس و فوبوس متلاشی خواهد شد و در نتیجه جدید مریخ حلقه. این حلقه در نهایت تخم ریزی کردن یک نام تجاری جدید ، قابل ملاحظه ای کوچکتر ماه. این اتفاق افتاده بین سه و هفت بار بیش از گذشته 4.3 میلیارد سال با توجه به Minton و Hesselbrock.

تبلیغات

بنابراین آنچه را که این همه رو با دیموس? خوب Deimos نمی شود کمی خود را استوایی ماشین چین دهنده اگر آن را برای یک رویداد بسیار شبیه به این, با توجه به مطالعه جدید.

با استفاده از کامپیوتر شبیه سازی Ćuk و همکارانش نشان داد که تولد بزرگ فوبوس-مثل ماه—یک 20 برابر بزرگتر از زمان فوبوس—آیا تا به حال یک اثر قابل توجه در دیموس را مداری تمایل. به عنوان مدل نشان داد که به تازگی birthed ماه بیرون رانده شدند توسط مریخ حلقه در نهایت رسیدن به 3:1 مداری رزونانس با دیموس (که در آن ماه جدید را دوره مداری است که دقیقا سه بار کوتاه تر از دیموس را دوره مداری). این به نوبه خود منجر به در حال حاضر مشاهده دودرجه شیب.

تبلیغات

"این چرخهای مریخ ماه تئوری یک عنصر بسیار مهم است که باعث می شود دیموس را شیب امکان پذیر است: یک نوزاد ماه خواهد حرکت به دور از حلقه و مریخ" با توجه به SETI آزادی مطبوعات. "است که در جهت مخالف از درون مارپیچ فوبوس تجربه با توجه به فعل و انفعالات گرانشی با مریخ است."

این باید اتفاق افتاده است نه در هنگام تولد فوبوس پدر و مادر, ماه, اما در هنگام تولد از آن پدربزرگ و مادر بزرگ ماه برخی از 3 میلیارد سال پیش. سن دو جسم jibes به خوبی با این داستان به عنوان دیموس است که میلیاردها سال در حالی که فوبوس (نسخه فعلی) است که فقط 200 میلیون سال است.

تبلیغات

این نتایج از مدل های کامپیوتری, به طوری که آنها باید با احتیاط نزدیک. خوشبختانه وجود دارد آینده JAXA ماموریت به نام مریخ قمر اکتشافکه در آن یک سفینه فضایی را کشف دو قمر و حتی آوردن یک نمونه از فوبوس بازگشت به زمین است. این ماموریت بدون شک ارائه جزئیات بیشتر در مورد این قمر و گریزان منبع داستان.

تبلیغات

به عنوان Ćuk گفت: در SETI آزادی مطبوعات "من انجام محاسبات تئوری برای یک زندگی آنها خوب هستند اما آنها در برابر دنیای واقعی در حال حاضر و پس از آن حتی بهتر است."tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب