لحظه هواپیماهای بدون سرنشین لوازم جانبی نگه داشتن عکس های خود را براق و خود پهپاد دست نخورده فرض کنید شما می توانید پیدا کردن یک محل به پرواز


Illustration for article titled Moments Drone Accessories Keep Your Photos Shiny and Your UAV Intact, Assuming You Can Find a Place to Fly

عکس: گیب کری

15% هواپیماهای بدون سرنشین لوازم جانبی | لحظه | کد تبلیغی MomentDrones

شاید ساده لوحانه دانستن آنچه که من می دانم در حال حاضر زمانی که عکاسی خرده فروش متخصص لحظه گفت: آنها من ارسال هواپیماهای بدون سرنشین و برخی از لوازم جانبی برای رفتن با آن من انتظار آن را تست می شود چنین بدون هیچ زحمتی. به همین دلیل است که تقریبا یک ماه بعد من گرفته ام DJI Mavic هوا 2 برای چرخش تنها دو بار: هنگامی که در نزدیکی شهر من در جزیره فنویک دلاور و بار دوم در لینکلن پارک در شهرستان نیوجرسی. مقررات در اطراف وسایل نقلیه هوایی بدون سرنشین یا پهپادها هستند سخت که در آن من زندگی می کنند در نیویورک و عواقب آن برای پرواز در مناطق شدید هستند.

تبلیغات

به غیر از پنج مناطق تعیین شده در شهر نیویورک, پارک, تنها سه نفر از آن نیازی به عضویت پرداخت می شود, پرواز یک هواپیمای بدون سرنشین در نیویورک می تواند در نتیجه تا 90 روز در زندان و/یا 1000 $خوب است. بنابراین به جای من شانس در مرغزار فلاشینگ یا لا اختلال تورت پارک, من تصمیم به عبور از خطوط دولت به آزادی پارک دولت … تنها برای پیدا کردن پهپادهای محروم از دولت پارک ایالتی. بدتر هنوز, آن را غیر قانونی به پرواز در عرض 5 مایل از فرودگاه بنابراین حتی در پارک من می تواند پرواز من تا به حال به دقت به ماندن در خارج از نزدیکی EWR.

Illustration for article titled Moments Drone Accessories Keep Your Photos Shiny and Your UAV Intact, Assuming You Can Find a Place to Fly

عکس: گیب کری

پس از پرداخت FAA موظف 5 دلار هزینه ثبت نام من هواپیماهای بدون سرنشین در زیر قسمت 107 من دولت-تحریم تست مکان بودند تنزل به پارک های محلی در نیوجرسی یا اگر من می خواستم به درایو کمی دورتر از کوهستان شمال ایالت. به عنوان طولانی به عنوان شما زندگی نمی کنند در یک منطقه بزرگ شهری با این حال, شما باید کمی آزادی بیشتر با جایی که شما را خاموش. در خانه پدر و مادر مثلا دوستان من و من از کار اخراج شدند آن را در حیاط خلوت که در آن او به اشتباه راه اندازی آن در سرعت کامل به خانه همسایه (اوه!). بعد از آن شب من در زمان آن را به ساحل و هیچ کس گفت: هر چیزی به جز مهمانان در یک هتل در نزدیکی که فکر می کردم برای اطمینان آن را بشقاب پرنده ها.

تبلیغات

راه اندازی Mavic هوا 2 زمان من حدود 30 دقیقه به طور کلی آنچه که با به روز رسانی سیستم عامل و در واقع پیدا کردن کابل است که متصل به گوشی خود را و شامل کنترل از راه دور. مجهز به رعد و برق USB-C و microUSB آن را نسبتا سخت میکرد. این پرواز DJI برنامه باعث می شود آن را آسان برای اولین بار در آگهی و جانبازان به طور یکسان به شاتل خود را در زمین پیاده روی شما را از طریق مراحل اولیه پیکربندی و به شما اجازه می دانم زمانی که یکی از ملخ بر بازو. اما به اندازه کافی از افکار من در مورد هواپیماهای بدون سرنشین خود—سایت خواهر ما در زمان مراقبت از که برای ما در اوایل ماه گذشته.

در بررسی خود برای Gizmodo, کارلوس Zahumenszky تحت پوشش DJI آسمان جانور در طول آن خواستار “چنین رفو اسباب بازی سرگرم کننده است که آسان به یاد بگیرند که چگونه به استفاده از, اما دشوار است به استاد. کسی که با تجربه در تصویری و هواپیماهای بدون سرنشین را می توانید ایجاد کنید واقعا چیز های شگفت انگیزی با آن را در یک قیمت بسیار مناسب.”

ناهموار فرود هواپیماهای بدون سرنشین پد | $13 | کد تبلیغی MomentDrones

Illustration for article titled Moments Drone Accessories Keep Your Photos Shiny and Your UAV Intact, Assuming You Can Find a Place to Fly

گرافیک: گیب کری

قبل از ارسال Mavic 2 هوا به هوا برای اولین بار قرار می گیرد لحظه 15 دلار پد فرود بر روی زمین در مقابل من و تنظیم آن را به عنوان پایه اصلی. آیا چون باتری آن تخلیه شده است و یا به خاطر من انجام بازی با کنترل از راه دور هلیکوپتر در حال حاضر پایه های اصلی یک نقطه امن از نزدیک فوری بازگشت هواپیماهای بدون سرنشین خود را می تواند لمس کردن در فشار یک دکمه در برنامه. وزن £ 0.75. و اندازه گیری 17.6″ x 17.6″ x 0.07″ سبک وزن اما با دوام ناهموار فرود هواپیماهای بدون سرنشین پد سیاه در یک طرف و قرمز ، در بالا بودن برگشت آن نیز شش مربع تاشو امتیاز ساخت آن را یک نسیم به سفر با.

تبلیغات

مشخصات و ویژگی ها

 • با این نسخهها کار به عنوان یک helipad و سطح کار
 • مقاوم در برابر هوا
 • آسان برای تمیز کردن
 • 155 mm x 150 mm x 25 mm خورده برای سفر
 • 447mm x 447mm x 1.75 mm آشکار برای استفاده از
 • 394g
 • مواد: Ripstop باند الاستیک پلی اتیلن
 • ما تحت پوشش گارانتی مادام العمر

ناهموار فرود هواپیماهای بدون سرنشین پد طراحی شده توسط Joel Swenson که در محصول گواهی نامه گفت: “از نظر ما همه چیز را از packability به وزن ایده آل است که نمی خواهد پرواز دور زمانی که راه اندازی یک هواپیمای بدون سرنشین. ما می خواستیم چیزی بیشتر تابعی از آنچه در حال حاضر در بازار و نه یک repurposed محصول از دیگری میباشد.”

تبلیغات

ناهموار هواپیماهای بدون سرنشین مورد حمل | $43 | کد تبلیغی MomentDrones

Illustration for article titled Moments Drone Accessories Keep Your Photos Shiny and Your UAV Intact, Assuming You Can Find a Place to Fly

گرافیک: گیب کری

تبلیغات

باید برای سفر عکاسان لحظه ناهموار هواپیماهای بدون سرنشین حمل مورد سابقه خط بین مقرون به صرفه و گران در نیم بنیامین ولی آن hardshell طراحی آن را محکم نگه می دارد و احتمالا طولانی مدت (idk من فقط به حال معدن چند ماه). جیب جلو مناسب برای ذخیره سازی دفترچه راهنما و گواهینامه FAA را با شما هر کجا که شما بروید و داخلی تقسیم محافظت از هواپیماهای بدون سرنشین خود را و لوازم جانبی آن از آتش دوستانه. آه و صحبت از آتش آن کارگران قنتد, ژاکت می تواند مقاومت در برابر عناصر در داخل همین دلیل ، مشخصات پایین دسته و 0.88 lb. وزن عملکرد واقعا قابل حمل, فاکتور شکل در حالی که زیپ مقاوم در برابر آب هستند ظریف ثابت من نمی تواند بدون انجام دهد.

مشخصات و ویژگی ها

 • پیوند hardshell ساخت و ساز
 • مقاوم در برابر هوا کارگران و زیپ مقاوم در برابر آب
 • داخلی خالی و دیوار تقسیم کننده
 • امن داخلی سازی جیب برای تیغه SD کارت, درگاه و کابل
 • یکپارچه خارجی پر کردن جیب متناسب با هواپیماهای بدون سرنشین فرود پد
 • Low-profile گرفتن رسیدگی و شلاق امتیاز برای حمل آسان و کراوات پایین
 • 185 x 100 x 270 mm
 • 400 گرم
 • مواد: مش نایلون با دوام زیپ چسب های میکرو بوش تولیدات فوم
 • تحت پوشش گارانتی مادام العمر

اندازه گیری 7.3″ x 3.9″ x 10.6″ این مورد را فراهم می کند ذخیره سازی کافی برای حتی بیشتر بیش از حد مظاهر. این ممکن است مناسب نیست مثلا خود حمل بار انتشار و بالون آب خود را launcher (و در تمام جدیت من مشکل اتصالات پد فرود) اما آن را به راحتی قرار دارد من هواپیماهای بدون سرنشین کنترل از راه دور و شارژر برای هر دو همراه با آن جدا پروانه و سه فیلتر لنز.

تبلیغات

متغیر ND فیلتر لنز | 26 دلار هر | کد تبلیغی MomentDrones

Illustration for article titled Moments Drone Accessories Keep Your Photos Shiny and Your UAV Intact, Assuming You Can Find a Place to Fly

گرافیک: گیب کری

تبلیغات

“مانند عینک آفتابی برای لنز دوربین خود را” به عنوان لحظه ای تا به سادگی آنها را توصیف متغیر تراکم خنثی (ND) فیلتر به شما اجازه مسدود کردن ناخواسته نور خورشید مانع از عکس های خود را. ساخته شده از هوا و فضا-آلومینیوم درجه این ورزشکار پروزن لنز به فروش می رسد در 2-5 توقف و 6-9 جلوگیری از طعم. که یکی از شما باید خرید به نیاز شما بستگی دارد. شما تیراندازی در یک سوپر روشن محل سکونت? دریافت 6-9 متوقف شود. این 2-5 توقف از سوی دیگر ساخته شده است برای گرفتن عکس و فیلم در نرمال آب و هوا شرایط. در اکثر موارد آن را برای تلفن های موبایل مانند 2-5 توقف راه رفتن است مگر در مواردی که شما برنامه ریزی در نظر گرفتن هواپیماهای بدون سرنشین خود را به ساحل و/یا کویر در استان. در غیر این صورت 2-5 می خواهید انجام دهید فقط خوب است.

مشخصات و ویژگی ها

 • با این نسخهها کار در Mavic درجه 2
 • هوافضا-درجه قاب آلومینیومی
 • ما تحت پوشش گارانتی مادام العمر
 • فیلتر کشتی با CNC می خواهم ظرف فلزی با فوم خالی بوش گنجانده شده است برای محافظت از خود را از فیلتر در زمینه
 • تحت پوشش گارانتی مادام العمر

لحظه نیز به فروش می رساند پلاریزه دایره/خطی (CPL) سینما فیلتر شیشه ای برای Mavic درجه 2 در همان آتش سرخ به پایان برسد و برش از همان مواد به عنوان فیلترهای ND. این لنز به شما کنترل چگونه بازتاب نور اشیاء در خط خود را از دید. کامل با ضد خش و پوشش مقاوم در برابر آب, این, ناز, lil’ لنز می تواند تحمل خطرات پرواز بدون سوال پرسید و در خارج از شانس آنها نیست خوب هر سه امان هستند به لحظه را تضمین گارانتی مادام العمر. هنوز هم شما می خواهید به نگه ’em در CNC-آسیاب فوم-صف قوطی حمل برای جلوگیری از هر گونه اتفاقات ناگوار است.

تبلیغات

مانند هر چیز دیگری در این فهرست و در کل بسیاری helluva بیشتر—لحظه ND متغیر و سینمایی CPL فیلتر 15% off با استفاده از منحصر به فرد ما promo code MomentDrones.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>