ESPN است به درجه اول دو قسمت از آن 10 ساعته “آخرین رقص” مستند در مورد مایکل جردن و 1998 گاو در روز یکشنبه پس از یک بسکتبال جهان تشنه بازی سپری کرده است در این هفته از شبکه خود را اعلام کرد تنظیم تاریخ شروع reminiscing در مورد بزرگترین بازیکن NBA تا به حال دیده می شود. ما در اینجا در Yahoo Sports, NBA هستند هیچ تفاوتی ندارد و در آخرین قسط از ما تواریخ ما شیرجه رفتن عمیق به MJ بهترین beefs.

در سال 1985 NBA All-Stars

افسانه است آن که در وقت ستاره NBA شد نه علاقه و توجه به اردن به عنوان یک تازه کار, پس از جانبازان Isiah Thomas, Magic Johnson و George Gervin گفته هماهنگ توقف خارج از 21 سال احساس در اولین All-Star Game. متهم را تکذیب کرد محدود کردن اردن شانس اما جورج اندروز — سپس عامل برای هر دو توماس و جانسون — lended حداقل کمی اعتبار به اسطوره.

در نسخه اندروز گفت: به دیرین شیکاگو تریبیون کاتب تبدیل Bulls.com مقاله نویس سام اسمیت جانبازان در زمان umbrage با اردن نقض NBA پروتکل با تبلیغ نایک با pregame تمرینات.

“هیچ سوال آنها دیوانه در او” اندروز گفت: اسمیت “و این بود که فقط بچه های من.”

هر اندروز دامپزشکان برنامه ریزی شده برای توماس و Johnson به دفاع از هر یک از دیگر با کمی مقاومت به طوری که آنها می تواند به کنترل این اقدام به عنوان Gervin محافظت اردن با قصد بیشتر. اردن به ثمر رساند هفت امتیاز در نه عکس.

به عنوان داستان می رود دیرین مطبوعات آزاد دیترویت نویس Charlie وینسنت نزدیک Gervin پس از آن در فرودگاه جایی که او منتظر بود برای هواپیما خود را با یک زن و شوهر از مشاوران خود را به نقطه گارد co-توطئه گران.

“آنها در حال اقدام و گفت: چگونه آنها نشان داد مایکل بود که رئیس به او آموخت درس و همه که” اندروز اضافه شده از طریق اسمیت “و آن extrapolates به یک توطئه علیه مایکل بود که این مورد نیست.”

این فقط اتفاق می افتد گاو میزبانی توماس’ پیستون در اولین بازی خود پس از شکستن. اردن انباشته 49 امتیاز و 15 ریباند و پنج پاس گل و چهار دزد در یک 139-126 پیروزی اشتعال یک رقابت است که سال به طول انجامید.

Isiah Thomas, دیترویت پیستونز

سه سال پس از اتهام مسدود کردن اردن خریداران مواجه توماس’ پیستون برای اولین بار از چهار حذفی جلسات در چهار فصل. دیترویت کردم بهترین شیکاگو در جلسات برنده دو عنوان در این فرآیند است. هنگامی که خریداران در نهایت از طریق فراگیر پیستون در سال 1991 کنفرانس شرق نهایی توماس و شرکت در سمت چپ طبقه بدون تکان دادن دست. اردن در زمان اطلاع از بازگشت یخ.

با توجه به Sports Illustrated جک مک کالوم که بعد از وقایع “تیم رویایی” را به صورت کتاب در اردن گفت: سابق گاو مدیر کل تبدیل ایالات متحده آمریکا بسکتبال عضو کمیته راد خار “من نمی خواهم به بازی اگر Isiah Thomas است در تیم است.” اردن بعد از تایید بخشی خود را در نگه داشتن توماس یک سال 1992 المپیک ایالات متحده تیم ملی مردان او قطعا سزاوار بود و او تا به حال مقدار زیادی از پشتیبانی.

“من نفرت او چگونه بازی بازی” Scottie Pippen گفت: از توماس در NBA TV 2012 مستند در تیم رویایی. “Isiah کلی بود [از پسران بد] او که خواهد yap در هم تیمی های خود و بگو و پا زدن آنها را در خود ، انجام هر کاری که شما باید انجام دهید.’ نه, من نمی خواهم او را در تیم رویایی.”

“آیا Isiah Thomas شایسته در تیم رویایی? بدون شک در مورد آن” بعد از جانسون اذعان, از طریق, در دیترویت. “هنگامی که شما فکر می کنم در مورد یک تیم همه باید همراه است. آنها عاشق زندگی می کنند به آنها باید اویختن با هم. Isiah با رقابتی طبیعت مالیده برخی از بچه ها راه اشتباه است.”

Michael Jordan and Scottie Pippen gave Toni Kukoc quite an initiation into the Chicago Bulls mentality. (Vincent Laforet/AFP via Getty Images)
مایکل جردن و Scottie Pippen به Toni Kukoc کاملا شروع به شیکاگو بولز ذهنیت است. (Vincent Laforet/خبرگزاری گتی ایماژ)

Toni Kukoc شیکاگو بولز

اردن و Pippen شنیده قصه تونی Kukoc استعداد در سال 1992. او در دور دوم انتخاب توسط گاو خود را در سال 1990 و در عین حال به پیوستن به آنها را در NBA به جای بهبود خود فعل کشش چهار مهارت در اروپا است. بنابراین زمانی که تیم رویایی دیدم Kukoc را از کرواسی در برنامه خود در بارسلونا بازی های المپیک, آنها salivated.

“شما تا به حال به تماشای یک شیر یا پلنگ یا یوزپلنگ در pouncing طعمه خود را?” کارل مالون گفت Lang ویتاکر برای GQ فوق العاده 2012 تاریخ شفاهی از تیم رویایی. “ما تا به حال به مایکل و Scottie از اتاق قفل زیرا آنها لعنت نزدیکی کشیدن نی به ببینید که چه کسی او را محافظت. Kukoc تا به حال هیچ ایده.”

Kukoc به پایان رسید و با چهار امتیاز در 11 عکس در 34 دقیقه یک 103-70 شکست در باز کردن مرحله از مسابقات است. اردن و Pippen ترکیب برای 34 امتیاز 12 کمک و 13 دزد (!) در 28 دقیقه هر کدام.

فقیر Kukoc که ندانسته به حال گاو مدیر کل جری Krause به سرزنش.

“Krause شد استخدام این مرد و صحبت کردن در مورد چگونه بزرگ او بود” اردن گفت: در سال 2012 مستند. “این است که مانند یک پدر است که همه کودکان و نوجوانان و در حال حاضر او می بیند یکی دیگر از بچه ها که او را دوست دارد بیش از خود را دوست دارد. بنابراین ما نیست بازی در مقابل پرسپولیس Kukoc. ما در بازی مقابل جری Krause در کرواسی ،

دیگر او شیکاگو بولز هم تیمی های

بیایید شروع با استیو کر که اردن پس از پانچ در صورت در طول یک گرم عمل.

“من در زمان استثنا به چیزی که او گفت:” کر گفت: در گفتن داستان ESPN.com در سال 2013. “بنابراین من صحبت شد و من فکر نمی کنم مایکل مینماید که … و ما در کوچه و او به من یک ساعد لرز به قفسه سینه و من تحت فشار قرار دادند و او را به عقب. و چیزی که بعد از شما می دانید ما هم تیمی بودند و کشیدن او از من است.”

کر به دست آورده اردن احترام ایستاده تا او را به گرفتن چشم های سیاه و سفید و چند مشت به عقب.

“این به من نگاه خودم و می گویند” شما می دانید چه ؟ شما واقعا ادم سفیه و احمق در مورد کل این فرایند'” اردن گفت: در Phil Jackson زندگینامه “یازده حلقه” از Kerr نزاع در سال 1995 پس از باز گشت تمرین. “من می دانستم که من تا به حال به بیشتر احترام هم تیمی های من. و من تا به حال به بیشتر احترام از آنچه اتفاق می افتد به من از نظر تلاش برای بازگشت به بازی. من تا به حال برای دریافت بیشتر داخلی است.”

که تحقق در آمد خیلی دیر شده برای بسیاری از هم تیمی های سابق خود.

ناراحت که خریداران معامله خوب دوست چارلز اوکلی اردن به نام خود جایگزین لایحه کارترایت “پزشکی لایحه” و اذیت او عمدا پرتاب Cartwright دشوار عبور گفتن در جمع خبرنگاران گفت “او من باعث بیش از حد بسیاری از گردش” و انجام همه او می تواند به مربی داگ کالینز به نیمکت این مرکز است.

اردن همچنین پانچ Cartwright پشتیبان گیری خواهد Perdue. او به نام استیسی پادشاه “ناتوان به جلو” و “بزرگ مرد” که نمی تواند دوباره بجای اول برگشتن. او گفت: هوراس اعطای او “بیش از حد احمقانه به یاد داشته باشید بازی می کند.” و او “عملا از بین برد” رادنی McCray, فریاد اواسط تمرین “شما یک بازنده هستید! شما همیشه یک بازنده!”

به عنوان Kerr توجیه در اخیر “کتاب بسکتبال 2.0” پادکست مصاحبه با بیل سیمونز “شما ترسیده بودند به مرگ او. او بیشترین نیروی غالب در طبقه در هر زمینه. این بود که فقط استعداد آن را به زور خواهد شد. مخالفان شکست خورده بودند توسط مایکل و حتی قبل از آنها راه می رفت در طبقه.

“پس از آن باور نکردنی بود به تیم خود را به هم تیمی خود را و شما را مجبور به قبول این مسئولیت. شما می دانستم که او قرار بود به سخت بر شما. شما می دانستم که او قرار بود به سختی بر شما قرار بود به بحث زباله به همه در عمل تست شما. و استدلال او این بود: اگر شما نمی تواند رسیدگی به بحث زباله در عمل هیچ راهی وجود دارد شما می توانید مسئولیت رسیدگی به فشار از پلی آف NBA. از آن ساخته شده حس کامل.”

خاویر McDaniel, New York Knicks

پت رایلی 1990s نیویورک نیکز مشغول به کار بودند در یک دوم مستقیم فصل از تلاش برای خشن بولز در سال 1992 برگشتی. خاویر McDaniel آیا شماره در Scottie Pippen در یک بازی 4 که گره دار سری “[حول] او در اطراف مانند یک عروسک کهنه” اما اردن بود در مورد به اجازه دهید که اتفاق می افتد دوباره در بازی 5.

زمانی که McDaniel سعی قلدری Pippen دوباره اردن کاملا به معنای واقعی کلمه رفت و سر به سر با او هل دادن گنبد با هم در طول یک فاصله و تیز گفتن McDaniel “F— شما” در نظر ساده از پخش.

اردن اقدام به نمره بازی-بالا 37 امتیاز در محوری 96-88 پیروزی.

کلاید درکسلر, Portland Trail Blazers

به یاد داشته باشید اردن معروف اظهارات پس از ششمین مستقیم 3-اشاره گر در نیمه اول بازی 1 از سال 1992 نهایی? او مطمئن ساخته شده کلاید درکسلر انجام داد. تریل ستاره دوم به پایان رسید به اردن در MVP رای گیری که فصل جمع آوری ده اول-محل آرا و ساخت یک مکالمه از لیگ بهترین گارد تیراندازی. بنابراین اردن خراب او بیش از حد. درکسلر را هم تیمی Danny Ainge بعد گفت: David Halberstam برای کتاب “بازی نگه می دارد” مثل تماشای “یک قاتل که می آید به شما را بکشند سپس برش قلب خود را.”

اردن انجام شد وجود دارد یا نه. زمانی که این دو دوباره ملاقات کرد که در تابستان برای اردوگاه های آموزشی با تیم رویایی اردن زباله-صحبت درکسلر بالا و پایین دادگاه با توجه به Halberstam. “من فقط پا زدن الاغ خود را? … هر چیزی در اینجا نگاه کنید فقط یک کمی آشنا نیست ؟ … فکر می کنم شما می تواند به توقف من در این زمان کلاید? … بهتر است مراقب threes کلاید.” Charles Barkley تا به حال به مرحله اما اردن نگه داشته hounding درکسلر در دفاع.

Charles Barkley, Phoenix Suns

صحبت از Barkley وجود دارد به خوبی منتشر شده شایعه است که اردن او را گرفت گلف برای 48 سوراخ و او را خریداری $20,000 گوشواره الماس در آستانه بازی 4 از سال 1993 پایانی خسته کننده و currying نفع با Barkley. هنگامی که گاو دستیار جانی باخ خواسته اردن چرا او گفته پاسخ داد: “او نمی خواهد در راه من بقیه سری. آنچه $20,000 به من ؟ چارلز فکر می کند ما دوستان زیادی. من از آنها بدم میاید که چربی f—.”

اردن اقدام به نمره 55 امتیاز سبکبار در بازی 4 به خریداران 3-1 سری منجر شود.

متاسفانه Barkley شلیک شایعه گفتن ورزشی, اخبار’ شان Deveney در سال 2015 “مایکل و من خندید مورد که 10 سال 20 سال بعد. آنها می گویند ما بازی گلف با هم هر روز ما گلف بازی هرگز. آنها گفتند: ما تا به حال صرف شام با هم هر شب و ما هرگز تا به حال شام. بنابراین ما همیشه آن را خنده دار است که مردم گفت: ما صرف هر شب با هم. ما هرگز یکدیگر در فینال.”

اما اردن slyly پیشنهاد چنین تاکتیک هایی بودند که بخش بزرگی از زرادخانه خود را در سالن از شهرت گفتار.

“[نیکز دستیار Jeff Van Gundy] گفت: من conned بازیکنان دوست آنها را و سپس من آنها حمله در بسکتبال,” اردن گفت: زبان هنوز بصورتی پایدار و محکم کاشته شده در گونه نیز پس از poking سرگرم کننده در Van Gundy ارتفاع در طول سخنرانی. “از کجا آمده بود? من خیلی اتفاق افتاده به یک پسر دوستانه. من همراه با همه اما در همان زمان هنگامی که نور می آید در من رقابتی به عنوان کسی که شما می دانید.”

صحبت بین اردن و Barkley قطعا کمتر صمیمی در طول سال.

در هر صورت دوستی است و نه تحمل آزمون زمان. Barkley و اردن در حال سقوط بود که سابق به نام دومی برای مالکیت خود را شکست به استخدام افراد مناسب برای اجرای شارلوت هورنتس.

Danny Ainge, Phoenix Suns

و صحبت از Ainge اردن به کشته شدن دو نفر از دوستان با یک بازی.

در همان بازی 4 از سال 1993 نهایی Ainge شد hounding گلف خود را شریک دفاعی زمانی که او به اردن آرنج در midcourt. Ainge تاب تماس بگیرید. اردن در زمان صدور. Ainge پاره پاره توپ از اردن که با اشاره انگشت خود را در Ainge ، Barkley و اعطای پا بین آنها است. هر دو آنها را به دست آورده فنی برای زد و خورد اما به نوعی Ainge نیز راه دور با شخصی ناپاک.

با توجه به Ainge اردن گفت: “ترک رسوب من” و Ainge پاسخ داد: “بله حضرت خود را.”

جان Starks, New York Knicks

اردن خریداران مواجه نیکز در پلی آف چهار بار بین سال 1991 و 1996 پس از او در یک دوز سالم از جان Starks. این مهیجی گارد خود را به حال فراز و فرود مخالف اردن, اما او همیشه آن را به ارمغان آورد.

Starks رفت و پا به پا با اردن در 1 بازی از سال 1993 کنفرانس شرق نهایی و مربوط بازی 2 با افسانه ای خود غوطه دادن بیش از همه خریداران دادن نیکز 2-0 منجر شود. اردن کردم انتقام خود را در بازی 3.

اردن گرفتار Starks با آرنج Starks انتقام با یک ضربه تند وشدید زدن که گرفتار اردن و یک تنه بازی گرفت. Starks حاضر به جدا رفتن به عقب در اردن و درخواست, “You wanna go, Mike?”

ارز به دست آورده Starks یک جهشی و گاو هرگز از دست داده دوباره در سری.

هنگامی که اردن اولین بازنشسته در سال 1993 Starks گفت: Sports Illustrated الکساندر ولف “من قصد دارم او را از دست ندهید. او را به من.” تا زمانی که اردن مواجه نیکز برای اولین بار پس از بازگشت در سال 1995 او به Starks 55 امتیاز در یک 113-111 پیروزی در باغ میدان مدیسن نمادین بازپس تاج و تخت.

“من فکر می کنم او را فراموش کرده چگونه به بازی بازی های من” اردن به خبرنگاران گفت: بعد از بازی.

اردن گاو اقدام به ضرب و شتم نیکز در پنج بازی نیمه نهایی کنفرانس شرق سری بهار زیر آوردن خود حذفی رکورد مخالف Starks به 4-0 با وجود مقدار زیادی از کبودی در طول راه.

Gary Payton, سیاتل فراصوت است

Payton هرگز متوقف صحبت کردن حتی به عنوان یک تازه کار, بنابراین اردن تبدیل به گاو هم تیمی B. J. آرمسترانگ در طول سال 1990 پیش فصل بازی با Sonics شد و گفت: برای همه به شنیدن “ترک f—ing rookie به من.”

گاو مربی فیل جکسون آغاز شده و خواستار نقش اردن تعداد انگشت شماری در یک ردیف و تحویل او در هر زمان. Payton در بر داشت خود را در ناپاک مشکل بدون گل در کمتر از 10 دقیقه است. در ضمن اردن مشبک 33 امتیاز.

اجازه دهید Payton در پایان داستان از طریق بازیکن تریبیون:

به نظر می رسد درست در من. “که s— شما صحبت کردن در فصل?”

چیزی که وحشی است, محمدجواد نیست حتی دیوانه یا هیچ چیز. او جویدن خود f—ing آدامس.

“این واقعی است s— حق در اینجا. به انجمن خوش آمدید NBA کمی fella.”

گاو و Sonics را دوباره ملاقات در سال 1996 نهایی. اردن و Payton زباله-صحبت در سراسر مجموعه به خصوص در بازی 2 زمانی که آنها ملاقات چهره به چهره در midcourt در طول یک استراحت در هوای گرم و عمل است.

“این یک مقدار زیادی همه چیز” Payton بعد به یاد می آورد زمانی که شکستن دوستانه ارز از کلمات برای ESPN J. A. Adande. “بسیاری از ‘s—‘, ‘f—‘, ‘f— شما.’ و سپس ران هارپر رو به آن Scottie Pippen به آن فیل [Jackson] به آن را کردم. ما برای رفتن به جلو و عقب با ‘f— شما.'”

با وجود Payton بهترین تلاش در برابر MJ در نیمه دوم از سری گاو غالب در شش بازی.

Reggie Miller, ایندیانا پیسرز

اردن نیز قرار داده میلر در جای خود از شروع. زمانی که میلر وارد لیگ به عنوان یک تازه کار در سال 1987 او پیسرز رو بولز در پیش فصل بازی و هم تیمی چاک فرد او را تشویق به بحث زباله اردن پس از پیاده شدن به یک شروع است. راه میلر می گوید آن را در “Jimmy Kimmel Live,” اردن اقدام به outscore او 40-2 در نیمه دوم اعلام و پس از آن “شما هرگز به صحبت Black Jesus مانند آن.”

اردن هرگز کوتاه آمد ، در مارس 1993 جلسه میلر ضربه اردن در زیر سبد خرید پس از قرار دادن پشت و اردن در پاسخ تنه زدن میلر با هر دو دست طراحی پانچ.

دوباره اردن بود نه خارج و نه حتی به نام برای یک ناپاک. او بعد از آن به حالت تعلیق در یک تک بازی است.

زمانی که آنها برای اولین بار ملاقات نمود در پلی آف برای سال 1998 فینال کنفرانس شرق اردن نگهداری می شود بر او.

“بازی Reggie درایوهای من آجیل. آن را مانند مرغ-مبارزه با یک زن” اردن گفت Newsday را گرگ لوگان قبل از بازی 1. “او بازی است که همه این flopping-نوع چیز. او تنها وزن 185 پوند بنابراین شما باید مراقب باشید; don’t touch او و یا آن را ناپاک است. جرم من استفاده از تمام 215 پوند در برابر او و فقط او حرکت می کند ، اما او دو دست را بر شما تمام وقت مانند یک زن برگزاری دور کمر خود را. آن را به من موجب تحریک.”

Kwame قهوه ای, Washington Wizards

اردن پیوست Washingon جادوگران در سال 2001 فصل مشابه آنها ساخته شده Kwame قهوه ای اول دبیرستان بازیکن انتخاب شماره 1 به طور کلی در پیش نویس است. اردن در ابتدا در زمان های قهوه ای در زیر بال خود را به سرعت آموخته بچه قطع نمی خود را برای مطابقت با رقابتی آتش و سپس پاره او را به خرد کن برای بقیه تصدی خود.

تا زمانی که قهوه ای به چالش کشیده مربی خود-تبدیل تهدید به یک بازی یک بر یک اردن را به او آموخت درس. اجازه مایکل Leahy راه رفتن شما را از طریق آن را با گزیده ای از کتاب “وقتی که هیچ چیز دیگری مهم”:

او اقدام به تحقیر قهوه ای, مسخره کردن او را در حالی که به ثمر رساند در خواهد کاهش به او کمک کند تا هنگامی که نوجوان سقوط سخت به کف برنده lopsidedly و در پایان فریاد قهوه ای به اذعان برتری خود را در مقابل این تیم: “شما بهتر است تماس با من ‘پدر’ motherf—er.”

با توجه به Leahy اردن نیز با لباس قهوه ای را در یک بازی پس از بازگشت از شکایت در مورد عدم وجود یک سوت در لمس ناپاک رها کردن یک سخنرانی دراز وشدیداللحن که گفته می شود شامل چهار ضد همجنس تهمت.

Sports Illustrated گزارش داد که “اردن هم جزو قهوه ای کاهش می یابد به اشک در مقابل تیم” اما قهوه ای متفاوت خاطره از تجربه خود را. در یک سال 2017 مصاحبه با HoopsHype را الکس کندی قهوه ای روشن “وجود دارد یک گزارش که مایکل جردن را به من گریه در مقابل این تیم است. یک پسر که بزرگ شد مانند من واقعا گریه زیاد است. این گزارش در مورد او تماس من یک ضد همجنس لکه دار کردن درست نیست.”

جری Krause, Chicago Bulls

دشمنی بین اردن و گاو جنرال موتورز بود که در دهه در ساخت. Krause در زمان بیش از خار یک سال پس از شیکاگو انتخاب شده اردن با سوم به طور کلی انتخاب کنید. هنگامی که اردن را شکست پای خود را در سه بازی به 1985-86 فصل Krause خواست دوم-سال سوپراستار به نشستن از سال امید به امن بهتر پیش نویس انتخاب برای ساخت اطراف خود را حق رای دادن بازیکن. همیشه رقیب اردن مخالف هل دادن از طریق یک دقیقه محدود برای کمک به خریداران برنده شش نهایی خود را در 10 بازی و امن هشتم بذر با لاشی 30-52 رکورد.

تا به حال اردن نشسته فصل ما را دزدیدند از 63 نقطه حذفی تلاش در برابر 1986 سلتیکز. آن را به عنوان خریداران کاهش یافت و فقط در خارج از قرعه کشی که شامل اردن سابق کارولینای شمالی هم تیمی براد Daugherty, چاک فرد Kenny واکر و آینده بول رون هارپر (و البته تعصب لن). در تلاش خود را برای زمینه توانمند مرکز پشت اردن Krause انتخاب براد فروشندگان با شماره 9 انتخاب در سال 1986 و در عین حال یکی دیگر از هم تیمی اردن تلقی بی حد و حصر برای به اشتراک گذاشتن دادگاه با او. دو سال پس از شکست فروشندگان آزمایش Krause معامله اردن, دوست, Oakley, برای کارترایت و ما در حال حاضر تحت پوشش آن است.

آن رفت و دور و دور در محافل شبیه به این برای تمامیت اردن تصرف در شیکاگو است. او و Krause قطع شد از همان رقابتی پارچه — Krause قدیمی مدرسه طلایه دار که معتقد بودند در یک سازمان را تحت تاثیر قرار در تیم سازی و اردن تمایلی به تن قدرت از بازیکنان به جلو ، اردن می خواستم بیشتر ورودی در تصمیم گیری های مربوط به فهرستی از ساخت و ساز و Krause احساس او بهتر می دانستند. ما احتمالا باید اشاره کنم که کارترایت در نهایت آغاز شده و در مرکز شیکاگو برای اولین بار سه عنوان اجرا می شود.

وجود دارد ستیز قرارداد مذاکرات را نهایی کلش آمد و در طول فصل 1997-98 خواهد شد که وقایع در آینده “آخرین رقص” مستند. Krause, امضا تعدادی از سلسله کلیدی همکاران به یک سال قرارداد بود و به طور گسترده ای شناخته شده طرح به جای جکسون با ایالت آیووا مربی تیم فلوید که خیلی اتفاق افتاده به یک ماهیگیری دوستان از جنرال موتورز است. اردن بود که طرفداران این طرح امتناع از بازی به صورت فلوید آنها سوپراستار شروع derogatively با اشاره به عنوان “صورتی” publicly.

“یکی از چیزهایی است که برای مطمئن شوید که پول نمی خواهد نگه داشتن من در بازی” اردن گفت: افسانه ای سابق شیکاگو سان تایمز مقاله نویس ریک Telander از آنچه که ممکن است نگه داشتن او در شیکاگو در سال 1999 از طریق وبلاگ یک گاو نر. “هرگز. فقط تغییر مالکیت. و شما می دانید آنچه که من می خواهم در نظر بگیرید یک تغییر در مالکیت? تغییر GM. اجازه دهید فیل بود مدیر و مربی است. Krause? من نمی خواهم برای شروع یک جنگ در اطراف در اینجا. من فقط می گویند که گاهی اوقات آن را سخت کار برای یک سازمان است که نشان نمی دهد همان نوع وفاداری نسبت به شما به عنوان شما آن را نشان می دهد.”

آن را یکی دیگر از شات روشن Krause را بدنام “سازمان برنده مسابقات” نقل قول. صرف نظر از Krause روشن است که او در نظر گرفته شده خط شامل “بازیکنان و مربیان به تنهایی نمی برنده مسابقات” آن را به وضوح زده وتر با اردن که شامل یک مرجع به قول خود evisceration از Krause در سالن از شهرت القای سخنرانی: “او بسیار رقابتی شخص من بسیار رقابتی فرد است. او گفت: سازمان برنده مسابقات قهرمانی. من گفت: “من نمی بینم این سازمان با آنفولانزا در ایالت یوتا است.'”

اردن همچنین گفت: از مهمترین آنها وجود ندارد Krause در همان سخنرانی “من نمی دانم چه کسی او را دعوت نکردم.”

زمانی که Krause درگذشت در سن 77 در سال 2017, اردن با صدور بیانیه عمومی: “جری شد یکی از چهره های کلیدی در صعود سلسله و بسیار به معنای گاو, White Sox و شهر شیکاگو است. قلب من می رود به تلما خود را با خانواده و دوستان.” که تابستان گرم بود و پس از مرگ پذیرفته به سالن از شهرت.

هر کس دیگری خود را در سالن از شهرت سخنرانی

Krause بود تنها کسی است که در زمان آتش سوزی در اردن در سال 2009 در سالن از شهرت القای بیان. فقط در مورد همه گیر افتاد, گلوله, از جمله: توماس جانسون و Gervin; Leroy اسمیت که معروف اهدا شد نهایی تیم اول دانشگاه یا دانشکده نقطه بیش از اردن در دبیرستان فصل دوم; وزوز پترسون اردن دانشجوی سال اول هم اتاقی در کارولینای شمالی به دست آورد که دولت آمادگی بازیکن سال افتخار بیش از اردن به سال قبل; رایلی و Jeff Van Gundy; “رسانه ها naysayers”; خود را با بستگان و سالن از شهرت خود را.

اما او بهترین ذخیره برای آخرین: Bryon راسل قربانی نهایی شات از اردن خریداران حرفه ای — یک بلوز که حذف یوتا جاز در سال 1998 نهایی و نتیجه گیری های نجومی گرفته شده توسط ” آخرین رقص.”

“من نفرت را به آن را انجام دهد به او. او مانند یک پسر خوب,” اردن گفت خندان به عنوان او آماده برای قرار دادن تا سخنرانی خود را. “هنگامی که من برای اولین بار ملاقات Bryon راسل من در شیکاگو در سال 1994. من کار کردن برای بیس بال. آنها را برای یک تمرین است. … من آمد به سلام می گویند و در این زمان من تا به حال هیچ فکر آینده و بازی بسکتبال. و Bryon راسل آمدند به من و گفت: “شما می دانید آنچه که انسان, چرا می خواهم شما را ترک ؟ شما می دانید من می تواند به محافظت از شما. اگر من تا به حال شما در یک جفت شورت.’ هنگامی که من تصمیم به بازگشت در سال 1995 و پس از آن ما بازی یوتا در ’96. من در مرکز دایره و Bryon راسل است که کنار من ایستاده. من نگاه به بایرون و گفت: “آیا شما به یاد داشته باشید که مکالمه ما تا به حال در سال 1994:” من فکر می کنم من می تواند به محافظت از شما من فکر می کنم من می توانم شما تعطیل, من دوست دارم به بازی در برابر شما است.’ خوب شما در مورد به دریافت شانس خود را.”

بیشتر در مورد مایکل جردن:

MJ بزرگترین قدرت ؟ او می دانست که چه می خواستم طرفداران

همه گیر تاخیر LeBron را تعقیب شبح مایکل جردن را یاد لحظه

پنج چیز به دیده بان برای در ‘تاریخ و زمان آخرین رقص’ مستند

– – – – – – –

بن رهربچ تحریریه برای یاهو ورزشی. یک نکته? ایمیل او را در rohrbach_ben@yahoo.com و یا در توییتر دنبال او! Follow @brohrbach

بیشتر از یاهو ورزشی:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

سایت ترجمه مقاله


آموزش سئو

ثبت نام هات بیت