MIT الگوریتم می یابد ظریف اتصالات بین قطعات هنری

The researchers were inspired by an unlikely, yet similar pairing: Francisco de Zurbarán’s, The Martyrdom of Saint Serapion (left) and Jan Asselijn’s The Threatened Swan (right).

MIT

یک سیستم جدید توسعه یافته توسط محققان MIT به نام “موزاییک” پیدا کردن سخت-به-نقطه شباهت بین آثار هنری در موزه متروپولیتن و آمستردام Rijksmuseum. موزاییک اسکن یک تصویر و سپس با استفاده از شبکه های عمیق برای پیدا کردن شباهت ها در قطعه هایی که فرهنگ های هنرمندان و رسانه ای است که ممکن است در غیر این صورت متوجه شده است, با توجه به بیانیه ای از MIT.

برای استفاده از موزاییک های ورودی کاربر یک تصویر و موزاییک الگوریتم می یابد شبیه آثار هنری. در یکی از نمونه های موزاییک مرتبط فرانسیسکو د Zurbarán را به شهادت سنت Serapion و Jan Asselijn را تهدید قو. “این دو هنرمند ندارد مکاتبات و یا دیدار با هر یک از دیگر در طول زندگی خود و در عین حال نقاشی های خود را در اشاره غنی نهفته ساختار است که زمینه هر دو از آثار خود گفت:” MIT CSAIL دانشجوی دکتری مارک همیلتون منجر نویسنده در یک مقاله در مورد موزاییک.

“Anthropoides paradisea” and “Seth Slaying a Serpent, Temple of Amun at Hibis” demonstrate a shared artistic form in color and theme.

MIT

به خصوص جنبه های دشوار در حال توسعه موزاییک بود و ایجاد یک الگوریتم است که می تواند نه تنها پیدا کردن شباهت ها در رنگ و یا سبک بلکه در معنا و موضوع همیلتون گفت. محققان به بررسی عمیق شبکه “فعالانه” و یا ویژگی برای هر تصویر در باز کردن دسترسی به مجموعه ای از هر دو موزه ها. فاصله بین “فعالانه” از اعماق شبکه بود که چگونه محققان قضاوت شباهت.

محققان همچنین با استفاده از یک تصویر جدید جستجو با ساختار داده ها به نام “شاخ درخت” که از گروه های تصاویر با هم در یک درخت مانند ساختار است. برای پیدا کردن یک تصویر نزدیک ترین بازی این الگوریتم شروع می شود در “تنه” از گروه بندی و سپس شرح زیر است امیدوار کننده ترین “شعبه” تا زمانی که آن را در بر داشت نزدیکترین تصویر. ساختار داده ها را بهبود می بخشد و بر خود را با اجازه دادن به درخت به “آلو” خود را بر اساس ویژگی های تصویر.

همیلتون گفت که او امیدوار است این کار آغاز شده در موزاییک می تواند بر گسترش زمینه های دیگر مانند علوم انسانی علوم اجتماعی و پزشکی است. “این زمینه ها غنی از اطلاعات است که هرگز فرآوری شده با این تکنیک و می تواند یک منبع بزرگ الهام بخش برای هر دو کامپیوتر دانشمندان و کارشناسان حوزه,” او گفت:.

در این مقاله: MIT, هنر, هوش مصنوعی, هوش مصنوعی, تحقیق الگوریتم اخبار فردا
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net