میسوری فرماندار می گوید بچه ها را Coronavirus در مدرسه با آن مقابله


Gov. Mike Parson listens to a media question during a press conference to discuss the status of license renewal for the St. Louis Planned Parenthood facility on May 29, 2019, in Jefferson City, Missouri.

رژیم صهیونیستی. مایک پرشن گوش به رسانه ها سوال در یک کنفرانس مطبوعاتی به بحث در مورد وضعیت تمدید مجوز برای سنت لوئیس Planned Parenthood تسهیلات در 29 مه سال 2019 در شهر Jefferson, Missouri.
عکس: یعقوب Moscovitch (گتی ایماژ)

در حالی که مدارس سراسر کشور در حال تصمیم گیری اگر آنها می خواهند به بازگشت به در شخص و یا آموزش از راه دور در پاییز به نظر می رسد مانند سیاستمداران باقی می ماند قطعا تقسیم نیست. در حالی که فرماندار دموکرات کالیفرنیا گاوین Newsom به تازگی اعلام کرد در برخی مناطق اجازه داده نمی شود تا دوباره باز خود را در مدارس با توجه به افزایش مثبت covid-19 موارد میسوری خواه فرماندار مایک پرشن فکر می کند که دانش آموزان باید در کلاس های حضوری در پاییز چون آنها فقط “بیش از” covid-19, Business Insider گزارش.

تبلیغات

رژیم صهیونیستی. Paron مصاحبه شد در این Marc Cox صبح نشان می دهد جولای 17, جایی که او مورد بحث و دیدگاه های خود را در زمان بیماری همه گیر با پوشیدن ماسک و فرستادن بچه ها به مدرسه است. “من نمی خواهم کسی به فکر من ضد, ماسک, چرا که نه مورد” Paron می گوید: “اما من فکر نمی کنم آن را به دولت محل به همه بگویید که انجام این کار است.”

کشیش می گوید: “بچه ها حداقل به احتمال زیاد به یک مشکل با [covid-19]…این بچه ها رو برای بازگشت به مدرسه. و اگر آنها را دریافت covid-19 که آنها خواهد شد و آنها را زمانی که آنها به مدرسه بروند—آنها در حال رفتن به بیمارستان. آنها در حال رفتن به مجبور به نشستن در مطب. آنها در حال رفتن به خانه بروم و آنها در حال رفتن به دریافت بیش از آن. و بیشتر از آن ثابت می شود که در راه اگر شما نگاهی به علم از آن.”

تبلیغات

بنابراین کشیش بخش کاملا خوب با بچه ها گرفتن covid-19 زمانی که آنها بازگشت به مدرسه که در حال حاضر جوجه کشی اتاق برای میکروب های آنفلوآنزا و هر چیز دیگری که می شود دور از بچه ها و کارکنان شستن دست های خود را و یا در حال آمدن به مدرسه بیمار است.

پرشن نمی گویند که آیا یا نه, مدارس باید سیاست های ایمنی در محل مورد ماسک متوسط چک و غیره. اما با توجه به این که او احساس می کند آن را به دولت محل به مردم بگویید به پوشیدن ماسک یکی به تعجب می کنم اگر او را حتی پشتیبانی از مدارس الزامی است که هر کس در دانشگاه دنبال خاص پروتکل های ایمنی.

در حالی که آن را نادرست می گویند که بچه ها به نظر نمی رسد که تحت تاثیر این ویروس که فقط طول می کشد را به حساب آنچه ما در مورد این ویروس تا این نقطه. کودکان می توانند و باید از درگذشت covid-19 و ضعف سيستم ايمنی کودکان در معرض خطر بیشتری مانند بزرگسالان است. با توجه به بلومبرگاخیر دولت داده از آریزونا و ایالتی واشنگتن نشان می دهد که 11 درصد از کل موارد در کسانی که کمتر از 20. تنسی نیز 11 درصد برای سنین 11-20. کالیفرنیا است 8.4% و می سی سی پی است 9.4% در کسانی که کمتر از 18.

تبلیغات

CDC سایت قبلا ذکر شده که نرخ 2% تنها آن را به روز رسانی به تازگی نشان می دهد که covid-19 موارد در میان سنین 0-17 سال را تشکیل می دهند در مجموع 6.6 درصد از موارد در سراسر ایالات متحده تعداد در حال افزایش است.

فلوریدا به تازگی گزارش شده است که کمی بیش از 31 درصد از کل تعداد کودکان و نوجوانان زیر 18 سال در کشور را آزمایش مثبت برای covid-19 با توجه به رسمی دولت داده است. از مجموع 23,170 مثبت موارد 246 بچه ها در بیمارستان بستری شدند. برای پرشن می گویند بچه ها “نه رفتن به بیمارستان” اگر آنها covid-19 نه تنها کاملا غلط اما به طرز وحشتناکی اشتباه است.

تبلیغات

“فقط به این دلیل که کسی نمی میرند از این به این معنا نیست که چیزی بد اتفاق نمی افتد به آنها” گفت: Jason سالمی متخصص اپیدمیولوژی در دانشگاه فلوریدای جنوبی در دانشکده بهداشت عمومی بلومبرگ گفت. مشکلات بهداشت و سلامت دیگر است که می تواند معطل طولانی پس از بدن خود را خلاص از این ویروس شامل اختلالات انعقادی خون, عوارض عصبی و یا شرایط دیگر.

پارسونز نیز به حساب نمی که فرستادن بچه ها به مدرسه قرار داده و بزرگسالان مانند معلمان و مدیران در خطر ابتلا به این ویروس بیش از حد. به دنبال در همان تازگی به روز شده CDC داده بزرگسالان سالخورده 18-64 تقریبا همان شانس گرفتن covid-19: 18-29 (20.4%), 30-39 (17%), 40-49 (16%), و 50-64 (22.5%).

تبلیغات

با توجه به مارس سال 2020 انتشار توسط موسسه آموزش علوم 29.2 درصد از معلمان در آمریکا 50 ساله و مسن تر. این بدان معناست که تقریبا یک سوم از معلمان هستند در معرض خطر بالاتر ابتلا به covid-19 جوانتر از معلمان است. چه اتفاقی می افتد زمانی که یک معلم تست مثبت برای covid-19 و به قرنطینه برای دو هفته ؟ را در مدرسه پیدا کردن یک معلم به سلامت خود را به خطر و جای خود را? همه دانش آموزان باید به قرنطینه برای دو هفته هست ؟ و یا بچه ها و معلمان قرار است برای حفظ آمدن به مدرسه اگر آنها نمایش هیچ نشانه? وجود دارد هنوز هم برخی از سوالات که آیا این ویروس می تواند گسترش بدون علامت افراد و اگر آن را از طریق قطرات یا ذرات معلق در هوااما چرا قرار دادن معلمان و دانش آموزان بهداشتی در معرض خطر بدون در نظر گرفتن? علامت دار یا بدون علامت شما نیست فقط پرتاب یک بچه بیمار به قرنطینه و به آنها بگویید به مراقبت از خود را—آنها را گسترش ویروس.

در حالی که میسوری شماره از covid-19 موارد به مراتب کمتر از کالیفرنیا در مجموع 35,821 نسبت به 393,740 که از ژوئیه 19 سال 2020 است که تغییر نمی کند چگونه این ویروس گسترش است به خصوص در یک بسته محیط داخل ساختمان مانند یک کلاس درس. در حالی که وجود دارد برخی از امید در مورد واکسن و احتمال این که کسانی که قبلا آلوده خواهد شد که طولانی مدت ایمنیما هنوز در حال یادگیری بیشتر در مورد covid-19 و یک واکسن است که هنوز هم یک دور امید.

تبلیغات

و در حالی که از راه دور آموزش طبعا دریافت بسیاری از انتقاد و یکی از نیروهای محرک برای این فشار به بازگشایی مدارس و نبود معلمان گسل است که برخی از دانش آموزان دریافت کمتر از ایده آل آموزش. نه تنها معلمان آماده برای آموزش از طریق تکنولوژی به جای فقط استفاده از آن را در خود فیزیکی کلاس های درس نه هر مدرسه قادر و یا مایل به دانش آموزان خود کامپیوتر و یا نقاط در موقع.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net