میسوری شکایت چین بیش از Coronavirus همه گیر برای منحرف کردن اذهان از مغلوب ساختن پیشی جستن را شکست


Protesters hold signs encouraging people to demand that businesses be allowed to open up, and people be allowed to work at the Country Club Plaza on April 20, 2020 in Kansas City, Missouri.

معترضان نگه نشانه تشویق مردم به تقاضا است که کسب و کار اجازه داده می شود برای باز کردن و مردم اجازه داده می شود به کار در کانتری کلاب پلازا در آوریل 20, 2020 در کانزاس سیتی ،
عکس: گتی ایماژ

ایالت میسوری واصل طرح دعوی در دادگاه در برابر چین در آمریکا دادگاه فدرال در روز سه شنبه ادعا کردند دولت چین باعث جهانی coronavirus بیماری همه گیر. طرح دعوی در دادگاه بعید است به موفقیت است و به احتمال زیاد یک سیاسی کاری توسط میسوری را جمهوری خواه دادستان کل برای منحرف کردن اذهان از دولت فدرال ایالات متحده را بی پایان در پاسخ به بهداشت جهانی بحران.

تبلیغات

جدید طرح دعوی در دادگاه که آنلاین ارسال شده توسط میسوری دادستان کل اریک اشمیت, مدعی دولت چین این است که “مسئول این مرگ و رنج و زیان های اقتصادی به آنها تحمیل شده در جهان از جمله Missourians و آنها باید پاسخگو باشند.”

طرح دعوی در دادگاه ادعا می کند حزب کمونیست چین است نه محافظت شده با حق حاکمیت یک مفهوم حقوقی است که تا حد زیادی سپر دولت های خارجی از شکایت در دادگاه های ایالات متحده. بدون حاکمیت مصونیت دولت های خارجی خواهد بود مجبور به دفاع در برابر هر تعداد از احمقانه دعاوی آورده با میانگین شهروندان ایالات متحده در هر زمان آمریکایی ها ناراضی بودند با یکی دیگر از محصولات کشور سیاست یا سیاست.

تبلیغات

“ماه از دست داده بودند—بسیاری از دسامبر تمام ژانویه جایی که آنها آگاه بودند از انسان به انسان انتقال” اشمیت گفت: local TV station KSDK روز سه شنبه اضافه کرد که چین بود که “از بین بردن شواهد خاموش کردن منتقدان خاموش خبرچین.”

اشمیت مدعی است که چین نیز “احتکار PPE,” تجهیزات حفاظت فردی برای کارکنان مراقبت های بهداشتی است که شده است در تامین کوتاه مدت در سراسر جهان است. اشمیت به نظر می رسد در تاکر کارلسون فاکس نیوز نشان می دهد شب گذشته و نه دادستان و نه کارلسون ذکر جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن حتی یک بار.

حداقل 6,142 موارد covid-19 شناسایی شده اند در میسوری با 229 مرگ و میر. ایالات متحده شناسایی 825,306 موارد و 45,075 مرگ و میر ترین در جهان تا کنون همانطور که از اوایل صبح روز چهارشنبه.

تبلیغات

در حالی که این درست است که چین بود خاموش خبرچین, مهمترین, دکتر, Li Wenliang که سعی در هشدار دادن به همکار پزشکان قبل از مرگ از بیماری در اوایل فوریه روشن بود به جهان تا پایان ماه ژانویه که به این بیماری به یک معامله بزرگ و گسترش آن می تواند در سطح جهانی بسیار به زودی. هر خواننده از Gizmodo می تواند به شما گفته کهدر واقعیت است. اما متحدان رئیس جمهور تهمت ترجیح می دهند به سرزنش چین به جای تهمت رژیم خود بی کفایتی.

آمریکا و سازمان های اطلاعاتی است که به طور منظم کوتاه رئیس جمهور تا به حال اطلاعات در مورد این ویروس در ماه دسامبر و گزارش دادن تهمت طبقه بندی جلسات در تهدید در ماه های ژانویه و فوریه به گزارش واشنگتن پست.

تبلیغات

“دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نشده اند ممکن است انتظار این اما بسیاری از افراد دیگر در دولت بودند—آنها فقط نمی تواند او را به انجام هر چیزی در مورد آن” یکی unnamed دولت گفت: با توجه به این پست. “سیستم قرمز چشمک می زند.”

نیز وجود دارد حداقل یک دوجین آمریکایی شاغل در سازمان بهداشت جهانی در ژنو مقر در ژانویهبسیاری از آنها کارکنان با سی دی, ارائه زمان واقعی به روز رسانی به تهمت رژیم در مورد کوروناویروس گسترش یافته است. اما مغلوب ساختن پیشی جستن را تکذیب کرد که این ویروس یک مشکل و تلف ماه های فوریه و مارس شده اند که می تواند مورد استفاده برای آماده سازی به عنوان بسیاری از کشورهای دیگر انجام داد. معیوب, آزمون, توزیع, توسط CDC در اوایل ماه فوریه نیز با قرار دادن ایالات متحده در یک نقطه ضعف در شناسایی مقیاس مشکل و قادر به مهار آن اکثر کارشناسان بهداشت و درمان به توافق برسند.

تبلیغات

ویروس سرچشمه در ووهان چین در اواخر سال 2019 و شهرستان قرار داده شد در مستند در اوایل ژانویه 23. دو دیگر شهرهای مجاور قرار داده شد در مستند که در همان روز به طور موثر توقف 20 میلیون نفر را از سفر به, بزرگترین مستند در تاریخ به آن نقطه. این ویروس شناسایی شد در تایلند در تاریخ 13 ژانویه و در ژاپن در ژانویه 16, Gizmodo به عنوان مورد نوشت: در آن زمان.

پارک دیزنی در شانگهای و هنگ کنگ نیز بسته آخرین هفته از ماه ژانویهکه باید ساخته اند آن را کاملا روشن به هر کسی که توجه که این جدی بود. زمانی که دیزنی لند بسته شما می دانید آن را به یک معامله بزرگ است.

تبلیغات

در ژانویه 16, سازمان بهداشت جهانی گفت که آن را هنوز نمی دیدن شواهد از انسان به انسان انتقال این بیماری بود اما هنوز هم هشدار در توییتر در مورد “امکان محدود انسان به انسان انتقال است.” و در ژانویه 21, ما اینجا در Gizmodo یک داستان نوشت با عنوان “ویروس جدید, کشته شدن نفر ششم پس از انسان به انسان انتقال را تایید کرد.”

در ژانویه پزشکان در آسیا در حال حاضر در حال صحبت کردن در مورد اهمیت پوشیدن ماسک زمانی که در چیزی است که ایالات متحده جراح عمومی جروم آدامز بود گفت: در اواخر فوریه 29 چیزی برای جلوگیری از گسترش این بیماری است.

تبلیغات

“لطفا مراقبت اگر شما بیمار هستند” دکتر گابریل لئونگ مدیر موسس که همکاری مرکز بیماری های عفونی و اپیدمیولوژی و کنترل گفت: در 21 ژانویه در کنفرانس مطبوعاتی که Gizmodo گزارش شده است. “اگر شما در حال رفتن به یک مکان شلوغ قرار داده و در یک ماسک حتی اگر شما بیمار است زیرا دیگران ممکن است حتی در صورتی که سرفه قوانین و مقررات و یا عطسه قوانین و مقررات, آنها هنوز هم ممکن است در تماس با شما.”

این قطعا درست است که دولت چین درگیر در یک coverup در طول مراحل اولیه بحران به عنوان هر دولت استبدادی خواهد بود انتظار می رود. اما ایالات متحده نیز درگیر در فعالیت های است که می تواند توسط آمریکایی ها به عنوان یک “coverup” اگر آنها اتفاق می افتد در هر بخش دیگری از جهان است.

تبلیغات

مثلا جهان شوکه شده بود وقتی که می دیدم هواپیماهای بدون سرنشین فیلم جرم تدفین که صورت گرفته است در جزیره هارت در نیویورک است. اما پلیس در نیویورک را به طور فعال به دنبال متوقف کردن روزنامه نگاران از بودن قادر به عکاسی فعالیت دارد و تا کنون از این فیلم رفت و ویروسی.

از یک گزارش در Gothamist:

چند دقیقه پس از او راه اندازی یک هواپیمای بدون سرنشین کوچک به بررسی آنچه اتفاق می افتد بر هارت جزیره [نگار] Steinmetz گفت که یک گروه از لباس شخصی NYPD افسران پدید آمده از بینام و ون و از او خواست برای آوردن هواپیماهای بدون سرنشین عقب. او گفت: آنها در ابتدا سعی به مصادره چند تا عکس او را همراه با خود گوشی که در عمل به عنوان هواپیماهای بدون سرنشین را از راه دور کنترل کنید. آنها مصادره اش 1500 دلار هواپیماهای بدون سرنشین و صادر شده او را بزه احضار “avigation” یک قانون است که قدمت آن به سال 1948 است که ممنوع هواپیما—از جمله هواپیماهای بدون سرنشین—از مصرف کردن و یا فرود در هر نقطه در شهر نیویورک است که یک فرودگاه است.

[…]

میکی Osterreicher کلی مشاور برای مطبوعات ملی انجمن عکاسان گفت: Steinmetz دومین روزنامه نگار که هواپیماهای بدون سرنشین کشف و ضبط شد و تلاش برای عکس هارت جزیره پس از همه گیر آغاز شد. (AP عکاس جان Minchillo ظاهرا قادر به گرفتن چند هواپیماهای بدون سرنشین تصاویر جرم مايکل هارت در جزیره هفته گذشته بدون گرفتن گرفتار.)

پزشکان و پرستاران در ایالات متحده نیز از کار اخراج شده و در تلاش برای امن PPE و هشدار در مورد شیوه های نا امن در بیمارستانهای آمریکایی. کارکنان مراقبت های بهداشتی در سیاتل, Oklahoma, دیترویت, شیکاگو, New Jersey, اوکلندو Muskegon, Michigan همه ادعا می کنند آنها از کار اخراج شده است برای بالا بردن آلارم و صحبت با رسانه ها. مقدار زیادی از دیگران شده اند تهدید توسط مدیریت بیمارستان اگر آنها یک سوت خود به شرایط نا امن کار. اگر این اتفاق در هر کشور دیگری در جهان آن را به درستی به نام یک توطئه برای مخدوش کردن در مقیاس واقعی از مشکل است. متخصصان مراقبت های بهداشتی به سادگی نمی باید از این ابزار برای انجام کار خود را با خیال راحت و خیلی از این مسئولیت استوار در پای رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن.

تبلیغات

مغلوب ساختن پیشی جستن را از دست داده و بحران شده است به طوری که برخی از ایالات آمریکا با تشکیل ائتلاف برای هماهنگ کردن پاسخ خود به این بیماری همه گیر چیزی است که به طور معمول خواهد بود انجام شده توسط دولت فدرال است. اما مغلوب ساختن پیشی جستن نشان داده که هیچ علاقه واقعی در ارسال پیام مداوم در مورد چگونه متحده باید رسیدگی به مشکلات بهداشت عمومی است. او با استفاده از coronavirus جلسات مطبوعاتی هر روز به انتخاب دعوا با اعضای رسانه ها و انکار مسئولیت شخصی است.

“من نمی مسئولیت در همه” مغلوب ساختن پیشی جستن معروف گفت در مارس 13 در باغ گل رز کاخ سفید در مورد دولت فدرال نادرست از بحران است. دولت آمریکا هنوز راه پشت در کشورهای آزمون که مورد نیاز آنها مشکل است که همچنان ادامه دارد در این روز است.

تبلیغات

وقتی یک خبرنگار به دنبال آن در 13 مارس تهمت دو برابر کردن بر روی این ایده است که او به سرزنش برای چیزهایی مانند عدم coronavirus آزمون و یک شکست به امن PPE و حیاتی دیگر تجهیزات پزشکی امید بستن به آن را صدا مانند رسانه ها شد مشکل واقعی در تمام این.

“من فقط فکر می کنم این یک سوال به دلیل آنچه که ما انجام داده ایم این است که—و تونی [Fauci] دهکدهای گفت: چندین بار است که ما نجات جان هزاران نفر به دلیل سریع بسته شدن” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “و هنگامی که به شما می گویند من آن را انجام نمی. ما یک گروه از مردم است.”

تبلیغات

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>