مینیاپولیس پلیس شکایت کرد برای تیراندازی و ضرب و شتم و کشتار با گاز بیش از یک دوجین روزنامه نگاران


A journalist is seen bleeding after police started firing tear gas and rubber bullets near the 5th police precinct following a demonstration to call for justice for George Floyd, a black man who died while in custody of the Minneapolis police, on May 30, 2020 in Minneapolis, Minnesota.

یک روزنامه نگار دیده می شود خونریزی بعد از پلیس شروع به شلیک گاز اشک آور و گلوله های لاستیکی در نزدیکی 5th پلیس حوزه پس از یک تظاهرات به فراخوان عدالت برای جورج فلوید یک مرد سیاه پوست که درگذشت در حالی که در بازداشت پلیس مینیاپولیس در 30 مه سال 2020 در مینیاپولیس, مینه سوتا.
عکس: CHANDAN KHANNA/AFP (گتی ایماژ)

آیتالله سیستانی است که در یک کلاس طرح دعوی در دادگاه اقدام علیه مقامات ایالت مینه سوتا به نمایندگی از روزنامه نگاران که دولت و پلیس محلی فیلم برداری شد, ضرب و شتم, تیراندازی, کشتار با گاز و دستگیری در جریان تظاهرات علیه پلیس به قتل جورج فلوید.

تبلیغات

در یک شب پر آیتالله سیستانی ادعای, شهر, مینیاپولیس, مینه سوتا دولت گشت و مینیاپولیس پلیس نقض اول و چهارم متمم حقوق روزنامه نگاران با جلوگیری از آنها را از مشاهده و ضبط تظاهرات و غیرقانونی محدود کردن حرکات آنها بود. این مقامات همچنین متهم از دستگیری روزنامه نگاران بدون احتمالی علت خود نقض حقوق دادرسی.

تبلیغات

“قدرت مردم است که ریشه در توانایی رایگان مطبوعاتی به منظور بررسی و گزارش, اخبار, به خصوص در یک زمان مثل این که پلیس آنها را به طرز وحشیانه ای به قتل یکی از اعضای جامعه ما گفت:” ترزا نلسون حقوقی مدیر ACLU در مینه سوتا. “پلیس با استفاده از خشونت و تهدید به تضعیف است که قدرت و ما نمی توانید اجازه دهید که اتفاق می افتد.”

روزنامه نگار مستقل Jared Goyette که نوشته است برای واشنگتن پست و گاردین است ACLU سرب شاکی.

“روزنامه نگاران نه تنها قربانیان” Goyette در بیانیه ای گفت. “اقدامات مانند این را در تظاهرات مردم در تلاش برای حمایت تغییر, بیشتر در معرض, چرا روزنامه نگاران ارائه شاهد و پلیس را از آن آگاه هستند. بدون روزنامه نگاران وجود دارد و پلیس یا افراد دیگر در قدرت می تواند احساس مصونیت از مجازات که هیچ کس را ببینید چه چیزی اتفاق می افتد به هر حال. هر کس نیاز به دانستن مردم در حال تماشای.”

دولت و افسران پلیس محلی بازداشت و حمله به چندین خبرنگاران در مینیاپولیس که در تلاش بودند برای پوشش تظاهرات. با توجه به آیتالله سیستانی را شکایت یک افسر پلیس را به خود جلب کرد سلاح در Goyette و megyn kelly خبرنگار مگی Koerth در روز شنبه به عنوان آنها ایستاده در پیاده رو مشاهده شدند. Goeyette و Koerth شناسایی خود را به عنوان “مطبوعات” چندین بار و نشان داد که افسر اعتبار خود را. افسر به آنها گفت “خفه شو” و پایین تر و نه سلاح های خود شکایت می گوید.

تبلیغات

شکایت جزئیات متعدد دیگر چنین حوادث در حداقل یک مورد باعث دائم آسیب های فیزیکی:

مادلین باران یک خبرنگار رادیو دولتی مینسوتا و آمریکایی و رسانه های عمومی روزنامه نگار سامارا Freemark زد برای پوشش پس از یک افسر با اشاره سلاح در سر خود را و حاضر به کاهش آن پس از ارائه اعتبار خود را.

تبلیغات

پلیس به ضرب گلوله جان Minchilloجانباز عکاس خبری آسوشیتد پرس با پرتابه در مارس 29. “این یک پروتکل [که] من دیده نشده در جای دیگر” او هنوز توییتی. “هیچ اختیار فقط کل منطقه انکار است.”

تبلیغات

ایالتی مینه سوتا گشت سربازان مجبور لس آنجلس تایمز خبرنگار مولی هنسی-تلنگر و عکاس کارولین کول در برابر یک دیوار قبل از شلیک گاز اشک آور و پرتابه در آنها. کول پوشیدن توپخانه ضد هوایی قنتد, ژاکت برچسب “مطبوعات” و هر دو نمایش داده می شود اعتبار. “هنسی-Fiske فریاد زد: ‘مطبوعات’ در افسران و دست تکان داد و نوت بوک در آنها را قبل از آنها از کار اخراج شدند” شکایت می گوید. “آنها خواسته افسران به کجا بروید اما هیچ پاسخ را دریافت. هنگامی که آنها سعی در فرار از ماموران آنها را تعقیب و اخراج بیشتر کمتر کشنده پرتابه در آنها است.”

پلیس لیندا Tirado یک عکاس خبری آزاد در روز شنبه به طور دائم خیره کننده او در یک چشم.

تبلیغات

همان روز پلیس در اخراج خبرنگار CBS جورج مایکل و خدمه اش. صدای مهندس جان Marschitz حفظ شدید کبودی به بازوی خود را. “خدمه بود ایستاده در 500 فوت از هر معترضان در آن زمان بود و اعتبار خود را نمایش داده و دوربین های خود را از” شکایت می گوید.

تبلیغات

پلیس با حمله MSNBC خبرنگار علی Velshi و خدمه خود را در “تقریبا خلوت پارکینگ” شکایت می گوید. این گروه شناسایی خود را به عنوان خبرنگاران. “ماموران پاسخ داد:” ما اهمیتی نمی دهند و شروع به شلیک در گروه با کمتر کشنده پرتابه” آن را می گوید.

پلیس حمله کردند العالم تلویزیون تصویربردار Julio-Cesar Chavezکه می تواند به وضوح به عنوان یک عضو از مطبوعات و چندین بار در روز شنبه. شلیک پرتابه پلیس زده چاوز در گردن و بازو و زیر چشم چپ او باعث شدید کبودی و خونریزی.

تبلیغات

پلیس با اسپری فلفل و گلوله عکاس خبری لوکاس جکسون با پرتابه. پلیس CBC ارشد, اخبار خبرنگار سوزان Ormiston در شانه با یک پرتابه و در بازگشت با یک قوطی گاز اشک آور. “در زمان او به ضرب گلوله کشته شد او در [a] پارکینگ که پاکسازی شده بود و از معترضان و او و خدمه او بودند به وضوح قابل شناسایی به عنوان رسانه” شکایت می گوید.

تبلیغات

پلیس اخراج فلش-انفجار نارنجک به طور مستقیم در MSNBC خبرنگار مورگان Chesky و خدمه خود را در حالی که آنها در پخش زنده در تلویزیونی و عقب نشینی از پارکینگ پلیس در تلاش بودند برای روشن شدن.

های مختلف دیگر از خبرنگاران بودند ریخته در عوامل شیمیایی که باعث کوری موقت تنگی نفس و آتشین احساس در گوشت: معاون, مجله, روزنامه نگار, Michael Adams; KSTP خبرنگار تحقیقی Ryan Raicheخود عکاس و تهیه کننده; استار تریبیون نویس جنیفر بروک و عکاس آنتونی سوفله; و ایالات متحده آمریکا امروز خبرنگار تایلر دیویس در میان آنها است.

تبلیغات

“ما مواجه با یک مقیاس کامل حمله به متمم اول قانون اساسی آزادی مطبوعات” برایان Hauss یک ACLU کارکنان وکیل در بیانیه ای گفت. “ما نمی خواهد اجازه دهید این مقام سوء استفاده های جواب داده نشده. این اولین بار است که از بسیاری از پرونده های حقوقی ACLU در نظر دارد به پرونده سراسر کشور است. مأموران اجرای قانون که هدف روزنامه نگاران پاسخگو خواهد بود.”

تبلیغات

پلیس همچنین سوء استفاده عوامل شیمیایی و سلاح پرتابه در زمان های مختلف به طور مستقیم به خطر انداختن خبرنگاران زندگی آیتالله سیستانی گفت: با استناد به تولید کننده هشدار. دفاع تکنولوژی ساز از 40mm Skat پوسته استفاده می شود برای پراکنده کردن مواد شیمیایی برای ضد شورش کنترل-اهداف به طور خاص هشدار می دهد: “آیا آتش به طور مستقیم در پرسنل به عنوان آسیب جدی و یا مرگ ممکن است در نتیجه.” یکی دیگر از پرتابه تاثیر مستقیم 40mm گسترده در محدوده دور که متشکل از یک بدنه پلاستیکی و فوم نکته می تواند باعث “صدمه جدی و یا مرگ” اگر اخراج در یک فرد سر و گردن و یا نیم تنه بالایی.

ACLU وکلای همچنین گفت که پلیس بارها و بارها و غیرقانونی بازداشت روزنامه نگاران برای اینکه گذشته مقررات منع رفت و آمد در زمان های مختلف و حتی اعضای رسانه های خبری شد به طور خاص معاف دولتی و محلی مقررات منع رفت و آمد سفارشات.

تبلیغات

برخی از خبرنگاران قرار داده شد در دستبند و بازداشت از جمله سی ان ان خبرنگار عمر Jimenez و اخبار خدمه در طول پخش زنده که شکایت خواستار خلاف قانون اساسی عمل می کنند. مینه سوتا رژیم صهیونیستی است. تیم Walz به نظر می رسد به اذعان بازداشت شد یک “اشتباه” در یک بیانیه عذرخواهی بیش از این حادثه در روز چهارشنبه گفت: “من عمیقا متاسفم. و شما می دانید که ما اشتباهات دیگر بر این تا آنجا که مطمئن شوید که شما دسترسی داشته باشند.”

“مسئله در اینجا این است که اعتماد جامعه که در پایین وجود دارد که ترس و وحشت توسط این اگر آنها را ببینید یک خبرنگار بازداشت فرض خود را چیزی است که اتفاق خواهد افتاد که آنها نمی خواهید به دیده می شود به طوری که غیر قابل قبول است” Walz همچنین گفت.

تبلیغات

چند دیگر از خبرنگاران بودند نیز دستگیر شدند. استار تریبیون خبرنگار لیز سایر دستگیر شد در حالی که شناسایی خودش را به عنوان یک خبرنگار. با توجه به ساویر یک پلیس پاسخ داد: “ما اهمیتی نمی دهند. ما شما بازداشت.”

مطبوعات اروپا آژانس عکس عکاس خبری Tannen, Maury عکاس خبری کریگ Lassig NBC reporter سیمون ملا-اسمیت بودند نیز دستگیر شدند. سایر مطبوعات خارجی از ژاپن و استرالیا بازداشت شدند در دو رویداد جداگانه. در طول یکی از بازداشت یک افسر پلیس عزاداری کردی و روزنامه نگاران “کارت های خود را در حال مزخرف.”

تبلیغات

آیتالله سیستانی است که به دنبال موقت ضابط سفارش و دستور مقدماتی در برابر شهر و مقامات دولتی به نوار آنها را از حملات بیشتر روزنامه نگاران و در یک اعلامیه که مقامات نقض اول و چهارم و چهاردهم اصلاحات. آنها همچنین به دنبال جبران خسارت وارده توسط Goyette و همچنین سایر جوایز دادگاه مناسب می داند به سبب.

دفاتر Walz و مینیاپولیس شهردار یعقوب فری نمی تواند بلافاصله نظر رسیده.

تبلیغات

به دنبال راه هایی برای حمایت از سیاه و سفید زندگی می کند ؟ اتمام این لیست از منابع.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>