مایک تایسون آموزش بوکس باز گشت و در سن 53


Photo credit: Donald Kravitz - Getty Images
عکس های اعتباری: دونالد Kravitz – Getty Images

از سلامت مردان

قهرمان بوکس سنگین وزن جهان مایک تایسون می گوید که او در بهترین شکل زندگی خود را به عنوان او آماده را به بازگشت خود را به حلقه. صحبت کردن با رپ T. I. در Instagram زنده از قرنطینه این هفته بازنشسته جنگنده نشان داد که او آموزش سخت جلوتر از او باز گشت که شامل خواهد شد در نظر گرفتن بخشی در مسابقات خیریه.

“من شده است با ضربه زدن به دستگیره های آخر هفته,” او گفت:. “که سخت بوده است, بدن من است واقعا jacked و واقعا درد از ضربه زدن به دستگیره. من تلاش کرده ام, من در تلاش برای دریافت در حلقه من فکر می کنم من قصد دارم به جعبه برخی از نمایشگاه ها و در شکل. من می خواهم برای رفتن به ورزشگاه و در شکل قادر به جعبه سه یا چهار دور نمایشگاه برای برخی از موسسات خیریه و مسائل. برخی از خیریه نمایشگاه ایجاد برخی از پول کمک به برخی از افراد بی خانمان و مواد مخدر تحت تاثیر شخص ساده و معصوم مثل من.”

او سپس صحبت T. I. خود را از طریق دقیق جدید رژیم آموزش و توضیح داد که چگونه فعالیت شدید بازدید های مختلف در حال حاضر او در 50s از آن بود که او امن خود را برای اولین بار عنوان سنگین وزن در سن 20 سالگی ،

“من دو ساعت در قلب من دوچرخه و تردمیل به مدت یک ساعت و سپس من انجام برخی از وزن نور و 300 250 تکرار,” او گفت:. “سپس من شروع روز من با بوکس چیزی که من در آن وجود دارد بروید و ضربه زدن به دستگیره, 30 دقیقه, 25 دقیقه شروع به گرفتن در شرایط بهتر. من شروع به قرار دادن این ترکیبات با هم… من درد من احساس می کنم مانند سه بچه لگد گه از من است.”

اما تایسون همکار افسانه ای بوکس جورج فورمن گفته است که او باید تجدید نظر بیرون آمدن از بازنشستگی حتی برای امور خیریه. “تایسون انجام داده است به اندازه کافی چیزهای زیادی برای بوکس است. نه بیشتر مورد نیاز است” سرکارگر گفت: بوکس جهان اخبار. “او در سالن از شهرت و توانا ضر.”

شما همچنین ممکن است مانند

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>