پرندگان مهاجر هستند و عدم انطباق با تغییر آب و هوا


Migratory birds fly south over the U.S.-Mexico border

پرندگان مهاجر پرواز جنوب بیش از مرز ایالات متحده و مکزیک
عکس: گتی

جدید تحقیقات منتشر شده در مجموعه مقالات آکادمی ملی علوم در روز سه شنبه نشان می دهد که بحران آب و هوا ممکن است به طور جدی messing با پرندگان در آمریکای شمالی’ الگوهای مهاجرت و عواقب می تواند وخیم.

تبلیغات

محققان داده های نظارت از آمریکای شمالی پرورش پرنده نظرسنجی که زیست شناسان در آغاز دهه 1960 در پاسخ به تغییرات در جمعیت پرنده. از آن زمان شده است و جمعیت انبوهی از دانشمندان شهروند ” داده است. با متصل کردن داده ها که به یک گونه مدل توزیع دانشمندان به بررسی چگونگی پرورش الگوهای 32 شرقی آمریکای شمالی گونه پرنده منتقل از سال 1972 تا 2014. آنها دریافتند که بیش از آن که 43 سال دوره های مختلف انواع گونه پرنده’ محدوده مهاجرت را تغییر داده اند به روش های مختلف به خصوص با خبر بد برای پرندگان است که مهاجرت از مناطق استوایی است.

تبلیغات

پرندگان در آمریکای شمالی را می توان به سه دسته. تاپیک رزیدنت پرندگان—مانند مهار پرندگان شکاری مثل کرکسهای سیاه بازی پرندگان مثل بوقلمون های وحشی و انواع بسیاری از داده ها و جغدها—که قادر به پیدا کردن ذخایر کافی از مواد غذایی و قابل تحمل درجه حرارت برای پرورش در تمام طول سال در یک منطقه و در نتیجه مهاجرت می کنند. پس از آن وجود دارد معتدل پرندگان از جمله کاردینالها و بسیاری از رن گونه که مهاجرت جنوبی برای زمستان در شمال امریکا است. یک نوع سوم از گونه پرنده شناخته شده به عنوان نئو گرمسیری نژاد در کانادا و ایالات متحده آمریکا در طول تابستان و سفر به neotropical مکان از مکزیک و آمریکای مرکزی و آمریکای جنوبی و کارائیب هر زمستان.

“نئو-پرندگان گرمسیری هستند که انجام این واقعا طولانی مهاجر سفر… به طوری که آنها در حال آنهایی که مردم واقعا هیجان زده برای دیدن در این زمان از سال در بهار زمانی که آنها در حال پرنده نگری,” کلارک سایر عجله نویسنده سرب از مطالعه جدید و یک استاد دانشگاه ايالتي يوتا گفت Earther. “این شامل بسیاری از سسک گونه و آرام و buntings.”

این تیم دریافت که در عرض های جغرافیایی شمالی را گرم مقیم و معتدل پرندگان محدوده منتقل کرده اند شمال و جنوب محدوده باقی مانده است تقریبا همان معنی گونه پوشش کمی بزرگتر طیف وسیعی از آنها در 1970s.

Neo-پرندگان گرمسیریاما نمی شده است به عنوان خوش شانس. در حالی که خود را جنوبی محدوده مرز منقبض شده است کمی خود را در شمال مرز است گسترش poleward. که نشان می دهد آنها در حال تطبیق نیز به گرم شدن کره زمین, اگر چرا که ممکن است یک منطقه فعال پژوهشی عجله و همکاران خود را به دنبال. هر چه دلیل آن خبر بد برای گونه های در حال حاضر تحت فشار سنگین است.

تبلیغات

“این کمی نگران کننده است به دلیل گرمسیری مهاجران به عنوان یک گروه کاملا به طور چشمگیری کاهش یافته است بیش از 50 سال گذشته و یا پس گفت:” عجله.

در واقع یک ماه سپتامبر کاغذ نشان داد که آمریکای شمالی دهکدهای از دست داد نزدیک به یک سوم از آن پرنده جمعیت از سال 1970. که می افزاید: نزدیک به 3 میلیارد پرندگان از دست داد و بسیاری از کسانی که ضرر و زیان در میان neo-گونه های گرمسیری.

تبلیغات

“این مقاله می افزاید: کمی از متن را که با نگاه کردن به نقشی که تغییر آب و هوا بازی های برگزار شده است” گفت: عجله.

تغییر آب و هوا است که فقط یکی از عوامل بسیاری است که باعث پرنده جمعیت به کاهش است. میلیاردها کشته شده توسط آفت کش ها و گربه ها در هر سال و برخورد با ویندوز کشتن صدها میلیون نفر بیشتر است. اما بزرگترین عامل در کاهش جمعیت پرنده است از دست دادن زیستگاه به دلیل کشاورزی و گسترش شهرنشینی.

تبلیغات

“چه منحصر به فرد در مورد این گونه های مهاجر که آنها نیاز به کیفیت بالا زیستگاه های سراسر کل مهاجر سفر گفت:” عجله. “آنها نیاز به زیستگاه به نفس در آنها نیاز به زیستگاه به توقف و استراحت در حالی که آنها در حال مهاجرت و آنها نیاز به زیستگاه زندگی می کنند از طریق زمستان جایی که آنها صرف بیشتر از سال. از دست دادن زیستگاه در هر نقطه در طول این سفر می تواند باعث کاهش جمعیت.”

اما به عنوان این سیاره همچنان گرم و آب و در ادامه به عجیب و غریبتر از بحران آب و هوا می تواند یک نقش بزرگتر در توده مرگ پرنده. که به نوبه خود می تواند ایجاد خرابی برای دیگر نقاط جهان طبیعی است. از آنجا که پرندگان مهاجر تنظیم اشکال جمعیت و گرده افشانی گیاهان راهپیمایی این از دست دادن احساس خواهد شد در سراسر اکوسیستم. و از آنجایی که ما با تکیه بر این فرآیندها به عنوان انسان بیش از حد به آن در بهترین مورد علاقه ما برای حفاظت از پرندگان بازسازی زیستگاه و نقشه کشی پایین کربن تولید گازهای گلخانه ای به سرعت تغییر آب و هوا به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است.

تبلیغات

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>