مایکروسافت ایکس باکس بازی تابستان متحرک ویژگی های 70 قابل پخش دموی

Xbox

ایکس باکس

تابستان ایکس باکس رویداد مایکروسافت در اوایل این ماه اعلام کرد که در حال حاضر زندگی می کنند و آن را به شما دسترسی به بیش از 70 قابل پخش دموی از ده ها تن از توسعه دهندگان. شما قادر خواهید بود برای دسترسی و بازی دموی تا جولای 27th, هر چند این شرکت هشدار می دهد که بسیاری از آنها را به ارائه یک نگاه اولیه در گیم پلی بازی مرتب کردن بر اساس مانند “طبقه نشان می دهد دموی” — نسخه نهایی از بازی می تواند کاملا متفاوت را تجربه کنند.

شبیه به شیر بخار بازی جشنواره که در خدمت برجسته مستقل توسعه دهندگان این رویداد را به شما می دهد شانس را به سعی کنید عنوان شما ممکن است چشم پوشی در غیر این صورت. بازی های متنوع در طبیعت و نوع بنابراین چیزی برای همه وجود دارد: یکی وجود دارد با الهام از کلاسیک JRPGs (Cris Tales) یک بازی اسکیت سواری با شخصیت های پرنده (Skatebird) و یک اکشن—ماجراجویی عنوان مجموعه ای در هند (Raji: باستان حماسه). هنگامی که این رویداد برای اولین بار اعلام شد که لیست بازی تنها تا به حال حدود 60 عنوان اما مایکروسافت اضافه شده 15 بیشتر به آن است.

شما می توانید آتش تا دموی قابل پخش از ایکس باکس داشبورد. برخی از عناوین شرکت ممکن است هنوز وجود دارد اما آنها خواهد شد در چند روز آینده. همه دموی تنها در دسترس خواهد بود و تا زمانی که 27, اگر چه, و خواهد شد به طور کامل از بین رفته و در پایان هفته.

در این مقاله: ایکس باکس بازی تابستان جشنواره نمایشی رویداد, اخبار بازی,
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>