مایکروسافت سطح لپ تاپ 3 در فروش شروع در $800 در حال حاضر

Microsoft Surface Laptop 3

مایکروسافت

همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از لینک ها در این صفحه ما ممکن است کسب یک کمیسیون های وابسته.

شما می توانید ارتقاء لپ تاپ خود را به یکی از خود مایکروسافت بسیار کمتر در حال حاضر که یکی از این شرکت جدیدترین نوت بوک با تخفیف. 13-inch سطح لپ تاپ 3 در فروش در 800 دلار در Best Buy و مایکروسافت در سایت خود را. این قیمت برای مدل پایه و از آن تنها 50 دلار بیشتر از این پایین ترین ما آن را دیده ام.

خرید سطح لپ تاپ 3 در بهترین خرید – $800

خرید سطح لپ تاپ 3 (Core i7) در آمازون – $1,250

خرید سطح لپ تاپ 3 (Core i7) در مایکروسافت – $1,250

مقرون به صرفه ترین سطح لپ تاپ 3 قابل اجرا بر روی 10-gen Core i5 processor, 8GB RAM و 128 GB از ذخیره سازی. کسانی که نسبتا استاندارد مشخصات برای اول گل سرسبد لپ تاپ شبیه به این و با توجه به این مدل است که معمولا از 1 ، 000 $این یک معامله خوب برای گرفتن اگر شما می خواهید به صرف کمتر از آن در یک لپ تاپ جدید.

اما مدل های دیگر از سطح لپ تاپ 3 در فروش هستند و ما مانند $1,250 پیکربندی بیشتر از همه آنها را. به طور معمول قیمت 1600 دلار این مدل اجرا می شود در یک 10th-gen Core i7 processor 16GB RAM و 256 GB از ذخیره سازی. کسانی که امکانات را در خدمت شما بهتر است اگر شما با استفاده از سطح لپ تاپ 3 خود را به عنوان راننده روزانه برای کار مدرسه و یا هر چیز دیگری. که تنها در دسترس در آمازون و مایکروسافت و تنها در انتخاب گزینه های رنگ.

در حالی که ما نمی توانیم به بررسی 13-inch سطح لپ تاپ 3, ما به طور کامل تست 15-inch mode و به آن نمره 80. آن را دوست داشتنی 2256 x 1504 رزولوشن صفحه نمایش لمسی در 3:2 نسبت ابعاد ستارهای کیبورد و trackpad و به طور کلی طراحی جذاب. به عنوان مورد با مایکروسافت دیگر دستگاه های سطح لپ تاپ 3 گران تر از رقابت — اما این که چرا snagging یک در طول یک فروش مانند این است که از بهترین راه برای دریافت یک.

دنبال @EngadgetDeals در توییتر برای آخرین تکنولوژی معاملات و خرید خدمات مشاوره.

در این مقاله: engadgetdeals تجارت thebuyersguide, مایکروسافت Surface لپ تاپ 3, اخبار, دنده

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>