آخرین مایکروسافت در ویندوز 10 به روز رسانی می آیند با تند و زننده پرینتر اشکالات

Laser Printer on the table in Office.
eakrin rasadonyindee via Getty Images

آخرین به روز رسانی برای ویندوز 10 را به پلت فرم امنیتی افزایش, اما آنها متاسفانه با آمدن اشکالات تند و زننده است که چاپ غیر ممکن است به عنوان به خوبی. مایکروسافت این حشره به روز رسانی — KB4560960 و KB4557957 — در ژوئن 9th و کاربران شروع به تجربه مسائل را به عنوان به زودی به عنوان آنها نصب آنها. به عنوان Bleeping Computer یادداشت و گزارش کاربر در ق و مایکروسافت انجمن پاسخ نشان می دهد که این مسئله تاثیر می گذارد مختلف HP, Canon, Panasonic, Brother و پرینتر ریکو مدل. برخی از کاربران حتی گزارش شده است که قادر به چاپ فایل های Pdf است.

مایکروسافت منتشر شده است توجه کنید تصدیق کرد که به روز رسانی KB4557957 تعبیر ممکن است برخی از چاپگرها قادر به چاپ. غول فن آوری کاربران هشدار می دهد که “[p]rint اسپولر ممکن است خطا و یا به طور غیر منتظره هنگامی که در تلاش برای چاپ و هیچ خروجی را از تحت تاثیر قرار پرینتر.” همچنین, آن را می گوید برنامه کاربران در حال تلاش برای از چاپ ممکن است به طور غیر منتظره. در نهایت آن اذعان می کند که موضوع “همچنین ممکن است تاثیر می گذارد مبتنی بر نرم افزار پرینتر برای مثال چاپ به پی دی اف.”

این شرکت هنوز در حال کار بر روی یک ثابت و وعده به ارائه اطلاعات بیشتر زمانی که آن را رول یکی از. در حال حاضر کاربران را تحت تاثیر قرار خواهد شد که به جای خود چاپگر, درایور یا حذف ویندوز 10 را در ماه ژوئن به روز رسانی. کسانی که در نظر گرفتن مسیر دوم ممکن است بخواهید به نگاهی توجه داشته باشید هر چند که آنها اساسا نصب یک دسته از به روز رسانی های امنیتی. اگر شما به یاد بیاورید مایکروسافت متوقف شد عدم به روز رسانی های امنیتی در پاسخ به کروناویروس همه گیر پس از آن می توانید تمرکز بر روی آنهایی که مهم تر است.

در این مقاله: اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>