مایکروسافت انجام انحصار چیز دوباره شل می گوید


Illustration for article titled Microsofts Doing the Monopoly Thing Again, Slack Says

عکس: یوهانس EISELE / مشارکت کننده (گتی ایماژ)

محل کار نرم افزار پیام شرکت شل است متهم مایکروسافت از انحصار رفتار در یک ضد تراست شکایت امروز به اتحادیه اروپا تنظیم کننده. جای تعجب نیست که اتهامات لولا در عمل همان است که کمک کرد که مایکروسافت غنی در وهله اول.

تبلیغات

بیل گیتس, ویندوز, نوآوری, بله, بله OK—بدون شک مایکروسافت تا به حال تا حد زیادی به کمک به اوایل سال صفحه اصلی محاسبات. اما آنچه در کمک به رشد آن به ماموت مقياس نرم افزار بسته بندی: به طور خاص عمل گرفتن محصولات خود را از پیش نصب شده با نام تجاری جدید ماشین آلات ساخته شده توسط اشخاص ثالث و ساخت آن را سخت به حذف آن برنامه ها و جایگزینی آنها را با رقبا.

شما ممکن است به یاد داشته باشید این خودداری از بازدید از قبیل ایالات متحده v. Microsoft Corporation, و شرکت مایکروسافت در مقابل کمیسیون, دومی که در نهایت هزینه های این شرکت بیش از یک میلیارد دلار و پس از آن شد “این شرکت برای اولین بار در 50 سال عضو اتحادیه اروپا سیاست رقابت که این کمیسیون تا به حال به جریمه برای عدم تطابق با یک آنتی تراست تصمیم” با توجه به کمیسیون اروپا سپس-کمیسیون Neelie Kroes.

تبلیغات

نوع باعث می شود شما تعجب می کنم که چگونه اپل هنوز هم می شود دور با تنظیمات سافاری به عنوان مرورگر پیش فرض بر روی دستگاه های iOS, اما من پرت شدن…

در حالی که کسانی که در اوایل موارد در برابر مایکروسافت با تمرکز بر نرم افزار مثل اینترنت اکسپلورر و ویندوز مدیا پلیر شل جدید حقوقی سالوو نگرانی های این شرکت بسته بندی رقابت برنامه چت با تیم های خود در همه جا بهره وری مجموعه مایکروسافت آفیس. انتشار شل متهم کردن رقیب خود از “زور نصب آن برای میلیون ها نفر مسدود کردن آن حذف و پنهان کردن هزینه های واقعی به شرکت مشتریان“که شل معتقد است که به عنوان یک “غیر قانونی و ضد رقابتی عمل است.”

“ما با اعتماد به نفس است که ما پیروزی در محاسن محصول ما, اما ما نمی توانیم چشم پوشی از رفتار غیر قانونی که محروم مشتریان دسترسی به ابزار و راه حل های آنها می خواهند” جاناتان شاهزاده vیخ pساکن communications و policy در شل. “شل را تهدید می کند مایکروسافت را نگه دارید و بر روی ایمیل به کسب و کار سنگ بنای اداری که به معنی شل را تهدید می کند مایکروسافت قفل بر روی نرم افزار سازمانی.”

رسیده از نظر مایکروسافت سخنگوی sniped که “ما ایجاد تیم به ترکیب توانایی همکاری با قابلیت اتصال از طریق ویدئو چرا که مردم چه می خواهند. با COVID-19 بازار به آغوش تیم در تعداد رکورد در حالی که شل رنج می برد از عدم وجود آن از ویدئو کنفرانس. ما متعهد به ارائه به مشتریان نه تنها بهترین نوآوری جدید اما طیف گسترده ای از انتخاب در چگونه آنها خرید و استفاده از محصول است.”

تبلیغات

محاسن این مورد تصمیم گرفته خواهد شد توسط کمیسیون اما وجود این کت و شلوار هوشمند بازی برای شل کردن که دیده است سهام خود را لغزش به تازگی شاید به عنوان یک نتیجه از تیم را تجاوز در سهم بازار خود را. اتحادیه اروپا همواره بیشتر به حال اشتها را به دنبال ضد تراست نگرانی در مقایسه با ایالات متحدهS.که در آن هر دو شرکت مستقر هستند و آن را مضاعف هوشمندانه بازی به صورت قابل توجهی کوچکتر و بیشتر در معرض خطر ،

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>