مایکروسافت گفته آنتی تراست کمیته که فروشگاه برنامه اپل است که ضد رقابتی

Microsoft president Brad Smith takes part in a roundtable discussion with US President Donald Trump and industry executives on reopening the country, in the State Dining Room of the White House in Washington, DC on May 29, 2020. (Photo by MANDEL NGAN / AFP) (Photo by MANDEL NGAN/AFP via Getty Images)
مندل فا نگن via Getty Images

یک مجلس آنتی تراست کمیته شدن به کوره tech بزرگترین اجرائی اما مایکروسافت می خواهد آنها را به تمرکز بر روی یک ویژه: اپل تیم کوک. مایکروسافت جمهور براد اسمیت ملاقات با کمیته چند هفته پیش و رله نگرانی در مورد چگونه اپل مدیریت فروشگاه برنامه خود را با توجه به اطلاعات (از طریق بلومبرگ).

اسمیت شکایت به طور خاص در مورد اپل خودسرانه فروشگاه App تصویب سیاست که به تازگی باعث هیاهو بیش از رد Basecamp را هی برنامه ایمیل. او همچنین برافراشته در برابر اپل پرداخت مورد نیاز است که اجازه می دهد تا آن را به عنوان آنجا که 30 درصد از توسعه دهندگان درآمد. است که سیاست های, در حال حاضر موضوع از اتحادیه اروپا تحقیقات آنتی تراست راه اندازی در دستور Spotify در.

این آنتی تراست کمیته در اصل به نام اسمیت به مایکروسافت را در زمان ضد تراست آب و هوا با توجه به این که شرکت در موضوع ما تحقیقات در 2000s. اسمیت گفت که اپل فروشگاه App قوانین مانع رقابت به درجه بسیار بالاتری از مایکروسافت هم با ویندوز بود که آن را در بر داشت به جرم نقض ضد تراست دو دهه پیش. اسمیت نمی انتقاد دیگر شرکت های فن آوری در طول مصاحبه.

اپل تا حد زیادی اجتناب حریم خصوصی مربوط به تحقیقات در مواجهه با Google و Facebook, اما در حال حاضر خود را پیدا کرد در وسط پروب ضد تراست در هر دو طرف اقیانوس اطلس. با آن پیر frenemy مایکروسافت اضافه کردن به شکایت اپل صورت می تواند مقدار زیادی از گرما هنگامی که به خانه قضائیه ضد تراست جلسات kick off دوشنبه آینده در جولای 27.

در این مقاله: مایکروسافت, اپل, app store, آنتی تراست, کنگره, کمیته, brad smith, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>