مایکروسافت سطح به 2 قرص می تواند راه اندازی به زودی و همچنین ممکن است در آینده با یک نگاه جدید با توجه به یک گزارش از ویندوز مرکزی. مقرون به صرفه ترین سطح دستگاه است که گفته می شود در آینده ممکن است با باریک گودی و همچنین بهبود پردازنده های اینتل در زیر هود.

اگر چه ویندوز مرکزی گزارش ادعا می کند که این سطح به 2 تا حد زیادی انتظار می رود برای حفظ همان طور کلی خارجی شاسی این دستگاه ممکن است از ویژگی های یک بزرگتر 10.5 اینچ صفحه نمایش. که تا حد زیادی به عنوان یک نتیجه از باریک صفحه نمایش ناهنجاری که ویندوز مرکزی ادعا می کند ممکن است در همان سطح از مایکروسافت آخرین سطح لپ تاپ 3.

به عنوان خوب به عنوان آن را برای تلفن های موبایل ناهنجاری هنوز هم نمی خواهد نزدیک بود به عنوان باریک که بر روی سطح جدید نرم افزار X یا Dell XPS 13. این قطعنامه هر چند ظاهرا یک پرش از 1,800 x 1200 به 1,920 x 1,280 برای یک کمی واضح تر نمایش می دهد.

با استناد به منابع داخلی این نشریه همچنین نشان می دهد که سطح به 2 خواهد بود در آینده ممکن است. این امر در خط سقوط با شایعات قبلی نشان داد که مایکروسافت در نظر گرفته شده بود یک رویداد بهار در شهر نیویورک به فاش کردن دستگاه است که در حال حاضر لغو شده است.

microsoft surface go

از نظر امکانات و قیمت گذاری, ویندوز, مرکزی معتقد است که سطح به 2 هنوز هم مقرون به صرفه است. همانطور که شایعات قبلی پیشنهاد قیمت گذاری شروع خواهد شد در $400 با گزینه های اینتل پنتیوم طلا 4425Y processor with 4GB RAM و 64 GB از ذخیره سازی.

پایان بالاتر مدل, در ضمن, با گزینه های اینتل Core m3-8100Y پردازنده و همچنین 8GB RAM, و ذخیره سازی 128GB. این یک ارتقا از سطح اصلی بروید که تنها گزینه های ورزشی برای اینتل پنتیوم طلا 441Y پردازنده.

در جای دیگر از آن گفت که سطح به 2 است که انتظار می رود برای حفظ همان ابعاد و بنادر. این شامل USB-C و یک جک هدفون و همچنین به عنوان سطح اتصال و یک اسلات کارت حافظه MicroSD. صفحه کلید و دیگر لوازم جانبی از سطح اصلی رفتن خواهد شد و همچنین با دستگاه های جدید است.

زمانی که منتشر رفتن سطح 2 را جایگزین اصلی سطح بروید که برای اولین بار در دسترس در ماه ژوئیه 2018. همچنین انتظار می رود که مایکروسافت می تواند اعلام سطح کتاب 3 به زودی بیش از حد. مشخصات و معیار برای هر دو دستگاه به تازگی کشف آنلاین.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

سایت ترجمه مقاله


آموزش سئو