مایکروسافت سطح دو می رود به تولید می تواند کشتی توسط اوت 24

سطح اواز یا موسیقی دو نفری آزادی در حال حاضر می تواند فقط در اطراف گوشه. از مقدار پیش بینی dual-screen مایکروسافت گوشی های هوشمند است که ظاهرا وارد تولید آغاز خواهد شد و حمل و نقل به مشتریان هفته اوت 24, با توجه به یک سایت ویندوز سنترال زک Bowden

پس از دو نفری است که در حال حاضر ورود به تولید این بدان معنی آزادی در حال حاضر باید کمتر از یک ماه دور. قبل از سفارش صفحات هنوز برای رفتن زندگی می کنند و این تایید شده است توسط مایکروسافت به عنوان رتبهدهی نشده است. اما این زمان به نظر می رسد به سقوط در خط با شایعات قبلی نشان داد که این دستگاه می تواند آینده خوبی پیش رو اصلی تعطیلات سال 2020 راه اندازی.

این خبر همچنین می آید فقط یک هفته پس از دستگاه عبور تست با کمیسیون ارتباطات فدرال (FCC) در ایالات متحده است.

حتی اگر این دو در یک ماه دور هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی از رمز و راز در اطراف دستگاه. مایکروسافت هنوز در مورد قیمت گذاری و یا رسمی مشخصات این دستگاه است.

شایعات نشان می دهد که سطح دو خواهد بود و مجهز به Snapdragon 855 پردازنده. گفته شده است که این دو را با صفحه نمایش AMOLED و با وضوح 1800 x 1,350 در هر پانل. باتری داخل, در همین حال گفته می شود امتیاز در 3,460 mAh.

همانطور که برای دوربین, مایکروسافت, نمی گفت که بسیار در مورد آن است یا نه. اواز یا موسیقی دو نفری شایع است به ورزشی 11-مگاپیکسل, دوربین جلو با 2.0 دیافراگم و جلو رو فلش. وجود ندارد و دوربین عقب در هیئت مدیره. ذخیره سازی در خواهد آمد در هر دو 64, 128 یا 256 GB با رم در آینده در 6GB سهام.

طراحی شده توسط گوگل آندروید 10 موبایل سیستم عامل این شرکت می گوید که این کار با توسعه دهندگان برای اطمینان حاصل شود که برنامه به خوبی کار بر روی دستگاه. مایکروسافت حتی تنظیم سهام خود نرم افزار به خوبی بر روی این دو حمایت از این دو حالت پنجره و دیگر dual-قابلیت های صفحه نمایش.

بسیاری از مدیران شرکت خال خال شده است ترویج این دو در رسانه های اجتماعی نشان میدهد که چگونه متناسب با آن به زندگی روزانه خود را. این شامل رویایی از دستگاه, Panos Panay و همچنین Joe Belfiore که سران این محصولات ضروری در مایکروسافت.

سطح دو اصل در نظر گرفته شده برای تعطیلات سال 2020 راه اندازی در کنار سطح Neo dual-صفحه نمایش کامپیوتر اما با Neo با تاخیر حداقل تا سال 2022 مایکروسافت در حال حاضر به نظر می رسد به تحت فشار قرار دادند Duo پیش رو ،

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net