مایکروسافت از توقف فروش 12 ماه اشتراک Xbox Live Gold

مایکروسافت بی سر و صدا متوقف فروش 12 ماه اشتراک Xbox Live Gold اشاره به چیزی است که در آثار برای خدمات پس از اعلام بسته بندی پروژه xCloud به ایکس باکس بازی تصویب نهایی.

به فروشگاه مایکروسافت برای Xbox One در حال حاضر تنها فروش یک ماه و سه ماه اشتراک Xbox Live Gold را قادر می سازد که آنلاین چند نفره قابلیت ها و ارائه می دهد بازی های رایگان برای دانلود در هر ماه است. حذف از 12 ماه اشتراک در ابتدا تصور می شود یک خطا, اما آن را تایید کرد و در بیانیه ای به دستاوردهای واقعی.

“در این زمان ایکس باکس تصمیم به حذف 12 ماه Xbox Live Gold SKU از مایکروسافت فروشگاه آنلاین. مشتریان هنوز هم می توانید ثبت نام برای یک ماه یا سه ماه Xbox Live Gold اشتراک آنلاین از طریق فروشگاه مایکروسافت گفت:” یک سخنگوی مایکروسافت.

ایکس باکس زنده طلا, رفته برای همیشه لطفا برای ؟

مایکروسافت نیست ارائه توضیح در ناگهانی حذف از 12 ماه Xbox Live Gold اشتراک اما جالب توجه است به شرح زیر ایکس باکس رئیس فیل اسپنسر اعلام کرد که بازی های ایکس باکس تصویب نهایی اعضای پرداخت 15 دلار در هر ماه خواهد شد و ما قادر به دسترسی به این پروژه xCloud بازی جریان خدمات بدون هیچ هزینه اضافی با شروع در ماه سپتامبر. یک ایکس باکس بازی تصویب نهایی اشتراک همچنین شامل دسترسی نامحدود به کتابخانه بازی و تمام مزایای ایکس باکس زنده طلا.

حذف گزینه 12 ماه اما حفظ از سه ماه و یک ماه گزینه برای ایکس باکس زنده طلا همزمان با ایکس باکس سری X راه اندازی است که برای فصل تعطیلات. مایکروسافت ممکن است طراوت خدمات خود را برای آینده کنسول و یا ممکن است برنامه ریزی برای فشار به جلو بازی ایکس باکس تصویب نهایی به عنوان یک همه جانبه اشتراک.

روندهای دیجیتال رسیده به مایکروسافت برای تایید دلیلی برای 12 ماه اشتراک را حذف و اگر سه ماه و یک ماه گزینه نیز به زودی برداشته شود. ما خواهد شد به روز رسانی این مقاله ما به محض شنیدن.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>