مایکروسافت می گوید آن را با هدف نزدیک Infinite مقابله سپتامبر 15th

TikTok closeup logo displayed on a phone screen, smartphone and keyboard are seen in this multiple exposure illustration. Tik Tok is a Chinese video-sharing social networking service owned by a Beijing based internet technology company, ByteDance. It is used to create short dance, lip-sync, comedy and talent videos. ByteDance launched TikTok app for iOS and Android in 2017 and earlier in September 2016 Douyin fror the market in China. TikTok became the most downloaded app in the US in October 2018. President of the USA Donald Trump is threatening and planning to ban the popular video sharing app TikTok from the US because of the security risk. Thessaloniki, Greece - August 1, 2020 (Photo by Nicolas Economou/NurPhoto via Getty Images)
NurPhoto via Getty Images

مایکروسافت اضافه شده یک دوز از وضوح به گزارش از آن قریب الوقوع Infinite خرید امشب صدور یک پست وبلاگ که تایید آن را دنبال بحث با ByteDance. این شرکت اشاره می کند که مدیر عامل rahmani موضوع مورد بحث با رئیس جمهور تهمت و آن را برنامه ای برای تحکیم یک معامله بعد از تاریخ 15 سپتامبر. دستیابی به آن معنا مایکروسافت خواهد خود را و عمل Infinite در آمریکا و کانادا و نیوزیلند و استرالیا است. این شرکت همچنین افزود که ممکن است آن را در دیگر سرمایه گذاران آمریکایی به عنوان اقلیت سهامداران.

“مایکروسافت به طور کامل قدردانی اهمیت پرداختن به رئیس جمهور نگرانی” این شرکت نوشت. “این است که متعهد به دستیابی به Infinite موضوع به یک امنیت کامل بررسی و ارائه مناسب منافع اقتصادی به ایالات متحده آمریکا از جمله وزارت خزانه داری ایالات متحده.”

اگر مایکروسافت می تواند با موفقیت مذاکره یک معامله با ByteDance این شرکت می گوید آن اضافه خواهد شد “در سطح جهانی امنیت و حریم خصوصی و امنیت دیجیتالی حمایت” به Infinite تجربه. و کاملا واضح و روشن وجود دارد شانس این بحث ممکن است سقوط از هم جدا. درست است که برای هر بالا, مشخصات, خرید, اما این معامله است به خصوص عجیب و غریب پس از آن به نظر می رسد در آینده به دستور رئیس جمهور که صحبت از ممنوعیت Infinite.

هنوز مایکروسافت می تواند اضافه کردن برخی از ثبات به نرم افزار تلفن همراه در ایالات متحده, که در آن ByteDance مورد انتقاد قرار گرفته برای داشتن لبخند و روابط دولت چین. Infinite به شدت تحت فشار قرار دادند در برابر مفاهیم است که آن را در زیر انگشت شست از چین و گفت که این امر امتناع از هر گونه اطلاعات کاربر درخواست از این کشور است. کسب نیز می تواند خبر خوبی برای Facebook است که برنامه ریزی برای انتشار خود Infinite رقیب به زودی.

مایکروسافت همچنین می گوید آن را با هدف “تضمین شفافیت” با Infinite کاربران در حالی که همچنین حفظ “امنیتی مناسب نظارت” توسط دولت که در آن عامل ، این معلوم نیست چه دومی می تواند به مقدار. مایکروسافت همچنین ادعا می کند آن را حفظ اطلاعات خصوصی از آمریکا Infinite کاربران در داخل کشور و همچنین مطمئن شوید که داده های موجود در خارج از ایالات متحده حذف شده است.

این شرکت قصد ندارد به صدور هر گونه به روز رسانی اضافی تا Infinite حل و فصل معامله (یا از هم جدا می افتد).

در این مقاله: Infinite, مایکروسافت, Bytedance, rahmani دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شبکه های اجتماعی, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>