مایکروسافت در این گزارش سعی در فروش تشخیص چهره تکنولوژی به DEA

UNITED STATES - JUNE 06: Drug Enforcement Administration police are seen as demonstrators marched to Freedom Plaza from Capitol Hill to honor George Floyd and victims of racial injustice on Saturday, June 6, 2020. (Photo By Tom Williams/CQ-Roll Call, Inc via Getty Images)
تام ویلیامز/CQ-Roll Call, Inc via Getty Images

مایکروسافت فروش نیست تشخیص چهره تکنولوژی به پلیس محلی اما ظاهرا ندارد که فدرال رزرو برای اجرای قانون است. آیتالله سیستانی منتشر کرده است, ایمیل نشان می دهد که مایکروسافت “به شدت” تن به تن مبارزه با مواد مخدر در دولت در صورت به رسمیت شناختن بین حداقل سپتامبر نوامبر 2017 و 2018 (ایمیل گسترش دسامبر 2018). فن آوری شرکت تا آنجا پیش رفت میزبان DEA کارکنان متعدد نمایشی و جلسات آموزشی و حتی یک برنامه آزمایشی.

دولت ظاهرا کاهش یافته است برای خرید این تکنولوژی در نوامبر 2018 در بخشی به دلیل نگرانی های عمومی در مورد اف بی آی با استفاده از تشخیص چهره داده است. آیتالله سیستانی شکایت DEA و اف بی آی در ماه اکتبر 2019 برای به دست آوردن سوابق نشان میدهد که چگونه آنها با استفاده از تشخیص چهره.

ACLU ارشد, کارکنان, وکیل, Nathan آزاد Wessler نگران بود نه فقط که مایکروسافت می خواست برای فروش “خطرناک” فن آوری به یک سازمان درگیر در یک “نژادپرستانه جنگ مواد مخدر” اما که آن را فقط به عنوان دادستان کل آمریکا برخاستیم و گسترش DEA نظارت قدرت. DEA می تواند سوء استفاده از فن آوری برای جاسوسی بر روی مردم معترض با پلیس در خشونت Wessler این باورند.

ما خواسته ایم مایکروسافت برای نظر. این شرکت در دفاع از قراردادهای فدرال در گذشته و نه جهانی ، در حالی که در آن استدلال کرد که یک نظامی HoloLens قرارداد مهم بود برای حمایت از افرادی که “حفاظت از آزادی” از آمریکایی ها آن را توجیه یک مهاجرت و گمرک آمریکا اشاره کرد که آن را نمی پوشش این سازمان بحث برانگیز ترین شیوه است. DEA مورد موضوع دیگری است — و شکی نیست که در صورت تشخیص می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای ستیز اهداف است.

در این مقاله: مایکروسافت, aclu تشخیص صورت DEA اداره مبارزه با مواد مخدر, قانون اجرای سیاست حفظ حریم خصوصی, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im