مایکروسافت به تشریح طرح خود برای تبدیل شدن به کربن منفی تا سال 2030

rvolkan via Getty Images مایکروسافت نشان داده است که چگونه آن را برنامه ای برای تحقق آن تعهد

توسط DOSTEMANSALAM در 1 مرداد 1399
Redmond, WA, USA - January 30, 2018: One of the biggest Microsoft signs is placed next to green trees at a public intersection near Microsoft's Redmond campus
rvolkan via Getty Images

مایکروسافت نشان داده است که چگونه آن را برنامه ای برای تحقق آن تعهد به تبدیل شدن به یک کربن منفی شرکت تا سال 2030. غول فن آوری برای اولین بار اعلام کرد که در نظر دارد اجرای اقدامات تهاجمی برای حذف کربن بیشتر از جو نسبت به آن ایجاد می کند در ژانویه. همچنین قول داد برای حذف کربن بیشتر از آن ساطع شده از زمانی که این شرکت تاسیس شد در سال 1975 توسط زمان 2050 رول در اطراف. و برای رسیدن به آن اهداف این شرکت می داند که آن را مجبور به تغییر چگونه آن را عمل می کند.

آن را می گوید آن را در راه خود را برای به دست آوردن انرژی های تجدید پذیر قدرت قراردادهای خرید به صورت 100 درصد از اطلاعات آن مرکز را روز به روز قدرت نیاز دارد و انجام خواهد شد در اواسط این دهه است. علاوه بر این, آن می خواهد به حرکت به دور از تکیه بر دیزل-ژنراتور شده به عنوان مراکز داده' منبع تغذیه پشتیبان تا سال 2030. مایکروسافت امیدوار است به استفاده از سوخت کم کربن منابع به جای آن مانند هیدروژن است.

این شرکت همچنین از آغاز به کار در از بین بردن آن تاریخی تولید گازهای گلخانه ای شروع با در نظر گرفتن بتن مراحل را برای حذف 1 میلیون متریک تن کربن از محیط زیست این سال مالی. این وعده را به مطمئن شوید که حذف خواهد شد انجام شده توسط طبیعت و تکنولوژی های مبتنی بر راه حل های که خالص منفی و از نظر علمی تایید نشده است.

مایکروسافت همچنین راه اندازی یک ائتلاف جدید به نام تبدیل به خالص صفر است که با گرد هم آوردن رهبران صنعت با هدف برآمده تا هدایت و برنامه های در چگونه کسب و کار می تواند رسیدن به خالص صفر است. در نهایت این شرکت اعلام کرد که بخش خصوصی پیش از آن پایداری ماشین حساب فراهم می کند که آن ابر مشتریان شفافیت به کل انتشار کربن ناشی از ابری خود را استفاده است.

مایکروسافت نه تنها آموزش های غول پیکر تعهد به آغوش پاک کننده آینده است. اپل به تازگی منتشر شده آن در سال 2020 محیط زیست گزارش پیشرفت نیز امیدوار کننده به آن زنجیره تامین و همه از آن محصولات کربن خنثی می آیند 2030. آن را در رسیدن به این هدف با استفاده از کم کربن و مواد بازیافتی, بازیافت محصولات و قانع کننده تامین کنندگان خود را به تکیه بیشتر بر روی انرژی های تجدید پذیر.

در این مقاله: مایکروسافت کربن منفی 2030, طرح, انتشار, اخبار, فردا
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن