مایکروسافت آفیس برای iPad آزمون چند پنجره پشتیبانی

Microsoft

مایکروسافت

مایکروسافت به زودی آن را آسان تر به حقه بازی چند کلمه اسناد و مدارک و ارائه پاورپوینت برای کاربران iOS. غول فن آوری داده دفتر خودی توانایی برای باز کردن چند کلمه و پاور ویندوز side-by-side بر روی آی پد.

خودی می توانید این ویژگی را با رفتن به اخیر به اشتراک گذاشته و یا باز کردن فایل لیست و سپس با نگه داشتن و کشیدن یک فایل به آی پد صفحه نمایش لبه و یا انتخاب یکی از این “…” منو. آنها همچنین می توانند به سادگی کش رفتن از پایین صفحه نمایش به باز کردن یک حوض کشیدن آیکون از باز کردن برنامه به لبه روی صفحه نمایش را انتخاب کنید و سپس فایل آنها می خواهند برای راه اندازی.

متاسفانه شرکت نمی گویند هنگامی که این ویژگی را راه خود را از بتا برای همه کاربران. کسانی که می خواهند به استفاده از آن را به مطمئن شوید که آنها در حال اجرا iPadOS 13 هر چند از اپل نورد قابلیت باز کردن چندین پنجره از همان برنامه با پلت فرم تلفن همراه.

در این مقاله: Microsoft, Office, iOS, 13, اپل, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>