مایکروسافت نیاز دارد را به این بازی ها برای ایکس باکس سری X

مایکروسافت در حال برنامه ریزی برای راه اندازی ایکس باکس نسل بعدی سری X در اواخر سال 2020 است. با راه اندازی یک کنسول جدید می آید انتشار بازی های جدید ساخته شده از زمین تا به استفاده از قدرت خود را و ما در حال حاضر می دانیم از یک تعداد انگشت شماری از بازی ها که آزاد خواهد شد در این سیستم: هاله نهایت, Fortnite, Senua است Saga: Hellblade 2, و دیگران. با وجود این اکثر صف خود را یک راز باقی مانده است و اگر مایکروسافت در حال رفتن به گرفتن back up با سونی و بهتر از پلی استیشن 5, آن را باید به پشتیبانی از مقدار زیادی از قابل توجه عناوین پوشا ژانرهای مختلف. ما انجام داده ایم برخی از فکر کردن در مورد این نوع از بازی ها ما می خواهم برای دیدن بر روی سیستم تقسیم بندی بر اساس نوع و بنادر.

ما پیدا کردن اطلاعات بیشتر در مورد سیستم صف در فقط چند هفته طول بازی ایکس باکس, ویترین, که خواهد شد در 23 ژوئیه سال 2020 است. ما در انتظار این شرکت برای نشان دادن اسلحه بزرگ اما منابع نقطه به مایکروسافت برگزاری برخی از آن بزرگتر عناوین برای زمان بعد. پس از شکل گیری این طرح یک تیم است که ظاهرا در حال توسعه خواهد یک بازی AAAA کیفیت طرفداران امیدوار بودند برای دیدن یک اشاره از آنچه از آن انتظار می رود. متاسفانه به نظر نمی رسد مانند ما می خواهید برای دیدن آنچه که در استودیو مشغول به کار در کاملا رتبهدهی نشده است.

هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی در مورد هیجان زده و تعداد زیادی از حدس و گمان به حال در مورد بازی های ما ممکن است به بازی جدید مایکروسافت ، این بازی ما باید برای دیدن بر روی ایکس باکس سری X.

ایکس باکس یک پورت و remasters

Halo: The Master Chief Collection

هنگامی که آن را در اصل در راه اندازی 2014, Halo: The Master Chief Collection آمد با چهار بازی: Halo: Combat Evolved, Halo 2, Halo 3و Halo 4. Halo 3: ODST و Halo: Reach منتشر شد که پس از راه اندازی بازی. ترکیب همه از این بازی ها با بازی Halo 5: Guardians — همه با یک 8K کت رنگ و HDR — خواهد بود درمان مناسب برای ایکس باکس سری X بازیکن را به لذت بردن از. آنها نمی خواهد که به صبر برای Halo بی نهایتآن را به عنوان راه اندازی با کنسول اما کسانی که هرگز هر بازی Halo قبل از اینکه قادر خواهد بود در انجام این کار به بهترین شکل ممکن مد.

کمیته مبارزه با سانسور

Best Nintendo Switch multiplayer games

مسلما بزرگتر ملک برای مایکروسافت از حتی هاله فوتبال در دسترس است در عملا هر کنسول قابل تصور, از جمله رقبای مانند نینتندو سوئیچ و پلی استیشن 4. Mojang این فرصت را به همه چیز را به سطح بعدی با قرار دادن آن بر روی ایکس باکس سری X. بهتر قرعه کشی فاصله و روشنایی, جزئیات و حتی بیشتر در اشیاء و محیط های عظیم و جلسات چند نفره را ممکن است با سیستم به روز رسانی داخلی و قدرت Azure cloud servers. Minecraft بر روی Xbox سری X می تواند قطعی نسخه از بازی و بدون شک هنوز هم حمایت صلیب-بازی با سیستم های دیگر.

Ori مجموعه

Ori and the Will of the Wisps Wolf

بازی ravens cry بحرانی بود عزیزم برای ایکس باکس یکی در زمانی که سیستم به شدت نیاز به یک برنده و به نوعی آن عاقبت Ori از گسترش دهندهها رشتههای موفق به اعتصاب طلا بار دوم. بسته بندی آنها را هر دو با هم با محتوای اضافی مانند گزینه های دشواری و مناطق جدید می تواند کمک به هر دو بازی ضروری برای ایکس باکس سری X بازیکنان. آنها در حال حاضر در دسترس بر روی Xbox One و سیستم را به عقب سازگار اما چرا برای حل و فصل یک نسخه قدیمی تر زمانی که یک flashier بازی امکان پذیر است ؟

Killer Instinct

Best Free to Play Games

یکی از نمادین ترین فرانچایز تمام وقت, Killer Instinct منتشر شد با عجیب و غریب, رایگان-به-بازی بازی مدل در کنار Xbox One در سال 2013 و پس از آن ارائه شده شخصیت های جدید را از طریق microtransactions و فصلی ساختار. اگر منتقل شده به ایکس باکس سری X, مایکروسافت نیاز به خندق این و به جای آن پیشنهاد بازی در تمامیت خود را برای تنظیم قیمت. داشتن یک منحصر به فرد بازی مبارزه خواهد سیستم را جذاب تر, به خصوص اگر آن را به سنگین پیشرفت های فنی بر روی ایکس باکس یکی از نسخه. نبود دقیقا یک تماشاچی و قطعا می تواند با استفاده از توجه اضافی به اضافه کردن بهتر بافت در حالی که این عمل در صاف 60 فریم در ثانیه. که نیاز Street Fighter Vدر هر صورت?

عمل

Sunset Overdrive 2

این یک بیت از یک دیوانه رویای با توجه به Sony در حال حاضر صاحب Insomniac Games همراه با حق به سری IP, اما ایکس باکس سری X پیگیری به انبوه دستکمگرفتهشده Sunset Overdrive خواهد بود با اینحال خوش آمدید. عمل بسته بندی شده تیرانداز سوم شخص با صاف و حواس پرت پیمایش مکانیک اصلی بازی احساس ترکیبی از Ratchet & Clank و Tony hawk’s Pro Skaterو آن را به حال مقدار زیادی از پررونق آهنگ و یک طنز داستان که برخوردی خشن روبرو سرگرم کننده در بازی های ویدئویی خود را. امکانات برای عاقبت بی پایان هستند به عنوان مسخره سلاح های جدید است که شما می توانید استفاده کنید برای از بین بردن انرژی-نوشیدنی-دیوانه جهش. آن را احتمالا نمی خواهد اتفاق می افتد اما ما می توانیم رویای ما نمی توانیم?

Quantum Break 2

DT's Favorite Games of 2016

درمان سرگرمی قطعا جذب مقدار زیادی از ستایش خود را برای آخرین بازی سوم شخص اکشن بازی کنترلبود اما Quantum Break که واقعا تاسیس استودیو معاصر فرمول. با زمان سفر طرح و چندین بار-دستکاری قدرت برای مبارزه با بازی اصلی بود که مبتکر و حتی موج بزرگ live-action بخش با تمرکز بر خائنانی اما آن را به ارمغان آورد بدون زرق و برق تیراندازی و بیش از حد یک داستان کوتاه. عاقبت که شامل درس های آموخته شده از کنترل می تواند آن را به یکی از ایکس باکس سری X بهترین انحصاری و بیشتر Lance Reddick ما در بازی های ویدئویی است که هرگز یک چیز بد است.

Darksiders 4

Darksiders 3 بود که استودیو بازی تیراندازی برای اولین بار تلاش برای ورود خود را در این مجموعه با داشتن قبلا منتقل شده Darksiders 2 برای نسل فعلی کنسول ها. بازی سوم تا به حال درگیر مبارزه با پازل و سرگرم کننده بود اما بسیار کوتاه و فاقد دامنه از دو بازی قبلی. ما شنیده ایم که تیم توسعه از Darksiders 2 در اصل برنامه ریزی شده که تمام چهار سواران قابل پخش در عاقبت طریق تعاونی حالت و این دیدگاه هنوز هم می تواند متوجه شد در چهارمین بازی. پس از معرفی نزاع در Darksiders پیدایش این سری خواهد بود قادر به مبارزه با او را در کنار خواهر و برادر خود را در یک سنتی Darksiders ماجراجویی.

Grand Theft Auto 6

best ps4 games grand theft auto v

Grand Theft Auto V همچنان به جای ماهانه بالای 10 نمودار فروش بیش از هفت سال پس از انتشار آن حتی به عنوان هارد بازی Rockstar طرفداران را معطوف به بازی Red Dead Redemption 2. ما هیچ سرنخی که راک استار قصد دارد در نظر گرفتن این سری با یک, عاقبت, اما بدون شک در این کار می کند و ما به امید یک محیط است که ما قبل از دیده نمی شود. لوس سانتوس و شهرستان لیبرتی هستند قطعا خوب است اما کل داستان تخیلی ایالات متحده از چپ به carjack و ما مطمئن شوید که وجود دارد مقدار زیادی از شخصیت های رنگارنگ به روبرو می شوند در طول راه. با دو بازی گذشته محل مصرف در دوران مدرن چرا تغییر همه چیز در دهه گذشته ؟ اگر اجازه دهید آن صورت, ما خواهید بود بازی GTA V دوباره وقتی که می آید به ایکس باکس سری X در 2021.

DmC: Devil May Cry 2

کپکام بازگشت به جدول زمانی اصلی با Devil May Cry 5 مواجه شد با بحرانی ستایش و آمار فروش بالا به این معنی است که یک Devil May Cry 6 است که قطعا در راه است. این نینجا تئوری بازی DmC: Devil May Cry عالی بود متناوب-جهان را در این سری شخصیت های کلاسیک و با این استودیو در حال حاضر تحت Microsoft چتر این امکان وجود دارد که عاقبت آزاد می تواند به عنوان یک ایکس باکس سری X منحصر به فرد. کپکام هیچ غریبه ای به کار در این راه با مایکروسافت در گذشته پس از انجام معامله برای هر دو Dead Rising 3 و Dead Rising 4.

اکشن-ماجراجویی

Splinter Cell

این کنسول نسل یوبی سافت تام کلنسی فرانچایز را دیده اند یک تجدید حیات در محبوبیت با Rainbow Six Siege اخیر دو Ghost Recon games جذب گنده توجه و تقسیم و عواقب آن ترکیب عناصر نقش بازی کردن با مبارزه با تاکتیکی. یکی از سری بازی های ما دیده نمی شود بازگشت هنوز Splinter Cell و با های اخیر نشانه با اشاره به بازی در مراحل اولیه توسعه ما انگشتان ما عبور برای آن به آمار ایکس باکس سری X. بر خلاف برخی از یوبی سافت است دیگر خواص آن نیازی به اختراع دوباره چرخ به عنوان فرمول های ایجاد شده توسط Splinter Cell Blacklist ارائه شده stealth-action برای انواع playstyles. چه آن نیاز دارید, اما, Michael Ironside به عنوان سام فیشر. هر سال در E3 طرفداران حدس و گمان است که “این خواهد بود که سال” و هر بار که ما نا امید. بیا یوبی سافت!

Tomb Raider

Shadow of the Tomb Raider Review

Lara Croft مسلما به پایان رسید منشا داستان و تبدیل به واقعی Tomb Raider در حوادث سال 2018 است Shadow of the Tomb Raiderاما چرا توقف او هنگامی که او را به اوج رسید badass? کریستال دینامیک و Eidos Montreal ایجاد کرده اند بسیار عالی اکشن-ماجراجویی است که حق را از عناصر کلاسیک Tomb Raider عناوین و آنها را مخلوط و با دوز ناشناخته و آنها می توانند به ناتان دریک بازی خود یک اجرا برای پول خود را. Rise of the Tomb Raider در اصل یک ایکس باکس منحصر به فرد و اگر مایکروسافت به خرید این حقوق از Square Enix بازی های آینده می تواند باقی بماند که راه را برای خوب است. ما احتمالا دیدن لارا باغچه دوباره در برخی از نقطه, اما از آنجایی که Crystal Dynamics در حال حاضر در marvel’s Avengersوجود دارد هیچ گفتن که توم ریدر باز خواهد گشت.

دریا دزد 2

نادر بوده و وظیفه ایجاد Kinect adventures و دیگر نسبتا غیر از مطالب برای سال پس از خریداری توسط مایکروسافت بود اما با توجه به شانس خود را برای نشان دادن قدیمی مدرسه افسون با دریای دزد. آنلاین دزدان دریایی بازی قطعا تا به حال مقدار زیادی از شخصیت و فوق العاده رزمی نیروی دریایی اما آن اسکلت نیست که خیلی گوشت بود و آن را آسان به گزاف گویی کردن بازی پس از فقط چند ساعت. بالقوه عاقبت را مجبور به ارائه یک ساختار داستان و پیشرفت سیستم به طوری که بازیکنان احساس می کنند باید یک دلیل برای حفظ تکمیل از quests و کشف گنج به خاک سپرده شد.

دولت از پوسیدگی 3

State of Decay 2 Review

یکی دیگر از مبتکر بازی سقوط کرد که از آن پتانسیل دولت از پوسیدگی 2 ترکیب باز جهان اکشن زامبی با یک استراتژیک سیستم برای ایجاد پایگاه و واگذاری مسئولیت به بازماندگان. این احساس مانند Dead Rising توسط راه سیمزو توانایی برای شکل دادن به داستان خود را بر اساس است که زندگی و مرگ او ساخته شده آن را منحصر به فرد حداقل. اشکالات و کلی عدم لهستانی, اما می تواند آن را خسته کننده را به بازی و آن را به وضوح در نظر گرفته شده به عنوان یک مقیاس کامل AAA انتشار. در حال حاضر که توسعه دهنده Undead Labs است که بخشی از خانواده Microsoft, یک بازی سوم می تواند منابع آن نیاز به ایستادن پا به پا با دیگر باز جهان بازی های زامبی.

بورس

چرخ دنده 6

در حالی که 343 تلاش کرده است برای مطابقت بسیار با کیفیت بالا و استانداردهای Bungie با آن دو بازی Halo ائتلاف شده است بدون داشتن چنین مسئله با چرخ دنده های جنگ حق رای دادن. دنده 5 بود به خصوص موفق, با ترسناک روانی عناصر خودرو-بر اساس پیمایش و مقدار زیادی از خائنانی به خوار شمردن. باید چرخ دنده 6 در توسعه این ائتلاف باید تنها به ساخت و در آنچه که ساخته شده سلف خود بزرگ البته شاید با کمتر فراگیر microtransaction سیستم و بهتر single-player گزینه های جدید برای فرار از حالت.

مترو 4

4A Games توسعه یافته سه عالی مترو بازی ها تا کنون و استودیو را نشان می دهد هیچ نشانه ای از کم کردن سرعت. آن سازگاری Dmitry Glukhovsky این رمان شده اند برخی از بهترین پست آخرالزمانی بازی ها در تمام زمان فرار از طنز و طنز از خرید اینترنتی در حمایت از چیزی بسیار grittier, گریمر و تیره تر است. قادر به سفارشی کردن سلاح های خود را با scavenged قطعات, تعمیر و گاز خود را در پرواز و سرمایه گذاری به مناطق باز ساخته شده مترو Exodus بهترین بازی در این سری است و ما به طور کامل انتظار یک بازی چهارم به تواند فقط به عنوان موثر است.

Titanfall 3

مطمئن Respawn Entertainment بزرگترین ضربه تا کنون بوده است spinoff بازی Apex افسانه, اما آیا ما را فراموش کرده ام چقدر باور نکردنی Titanfall 2 بود ؟ در سراسر هر دو در مبارزات انتخاباتی و رقابتی چند نفره ترکیبی از اول شخص و تیراندازی و مکانیک مبارزه با ساخته شده در هر لحظه هیجان انگیز و به یاد ما از Infinity Ward در طول ندای وظیفه سال های طلایی. اصلی Titanfall منتشر شد تنها بر روی Xbox و PC و اگر Electronic Arts نیست مایل به صندوق سومین بازی خود را در آن پس مایکروسافت باید گام در آورد و Titanfall 3 برای ایکس باکس سری X. آن را به سختی می گویند اگر و هنگامی که ما را ببینید Titanfall دوباره با توجه به موفقیت Respawn خود را در پروژه های دیگر, اما ما می خواهم به فکر می کنم آن را هر چه زودتر به جای بعد.

Call of Duty 2020

ما بدون شک برخی از مرتب کردن بر اساس از ندای وظیفه بازی در ایکس باکس سری X در برخی از نقطه — اما چه جالب است که در این سال CoD مطلب هنوز به طور رسمی اعلام کرد. در حالی که لزوما به این معنا نیست که ما باید انتظار بدترین کاملا رتبهدهی نشده است آن را افزایش هشدار دهنده که چه نوع از محصول ما ممکن است در این سال دریافت. در این سال ورود است گفت: به جای در طول جنگ سرد اما هیچ چیز از مرتب کردن بر اساس به طور رسمی تایید کرد. سال پس از سال, ندای وظیفه یکی از (اگر نه این) پرفروشترین بازی پس هیچ سوال حق رای دادن را یک ظاهر جدید مایکروسافت جعبه. اما با این سال ورود به ظاهر مشکل پس از Treyarch گزارش در پا را بیش از برای Sledgehammer Games, ما ممکن است دریافت “مناسب” نسل بعدی بازی Call of Duty تجربه در حالی که برای.

استراتژی

چرخ دنده تاکتیک

Gears 5 Kait Hero Close Up

در اصل تنها اعلام کرد برای کامپیوتر قبل از ائتلاف تصمیم گرفتند به نیز آن را به ایکس باکس ما شرط در چرخ دنده تاکتیک های انتشار برای Xbox سری X همراه با Xbox One. ما دیده ایم که چگونه به نوبه خود مبتنی بر تاکتیکی بازی می تواند در تلاش برای اجرا در جامد framerates های وارد با پیری سخت افزار — نگاهی به پروژه ایکس کام: دشمن ناشناخته در دستگاه های تلفن همراه — و مایکروسافت نمی خواهد سازش با کاهش تصاویری به آن را اجرا بر روی ایکس باکس یکی از. اگر از آن بازدید Xbox سری X توسط راه اندازی چرخ دنده تاکتیک می تواند کمک به نگه داشتن حق رای دادن طرفداران مبارک در حالی که آنها صبر کنید برای چرخ دنده 6 به انتشار.

Halo Wars 3

Halo Wars 2 review

Halo Wars و عاقبت آن تمرکز بر روی به طور کامل شخصیت های مختلف از کسانی که در اصلی Halo series, اما, آنها, اضافه کردن یک تن از متن و گوشت-از افسانه هاو روایات قومی که جهان را احساس حتی بیشتر است. این است که در بالا به طور کامل کاربردی زمان واقعی استراتژی بازی بر روی کنسول کامل با تن های مختلف خودرو و سربازان گزینه های جذاب, کمپین داستان و چندین رقابتی چند نفره گزینه های. اگر مایکروسافت می خواهد هاله باقی می ماند شاه از آن فرانچایز سپس آن نیاز دارد را به Halo Wars 3 برای ایکس باکس سری X.

نقش

حکایت

Fable 4 IV rpg open world leak rumor story gameplay details E3 2019

پس از مرگ lauran به نظر می رسید مانند حکایت حق رای دادن برای همیشه رفته بود اما شایعه شده است چرخش برای چند سال گذشته است که زمین بازی بازی ایجاد یک ورودی جدید با جدید دوم تیم توسعه. با توجه به این ولرم پاسخ به Fable 3 و شکست خورده حکایت: سفر, سری فقط باید دوباره زمانی که آن را کاملا می تواند تحت تاثیر قرار دادن بازی نقش آفرینی طرفداران و قدرت فوق العاده از Xbox سری X باید کمک به توسعه آن را خوب در وعده خالق سری Peter Molyneux ساخته شده که سال ها پیش.

رانندگی

Forza

این که آیا آن را Forza Horizon 5, Forza Motorsport 8یا چیزی جدید ایکس باکس سری X نیاز به راه اندازی با یک بازی Forza. سونی در حال حاضر تایید Gran Turismo 7 خواهد بود با انتشار برای PS5 و مایکروسافت برای انجام همان. مسابقه/بازی های رانندگی همیشه یک ویترین عالی برای آنچه که یک سیستم می تواند انجام دهد و با توجه به کیفیت Forza بازی با هر نسخه ما را بدون شک در صورت درمان با قسط بعدی.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im